http://kariera.mk

Jeta e dy motrave Gjata, njëra në lluks tjetra bën jetë modeste

para 8 muajve - Java News

Këto ditë mediat dhanë lajmin se Policia ka shpallur në kërkim edhe këngëtaren Elvana Gjata, përveç të dashurit të saj, biznesmenin Ervin Mata. Urdhri doli pas ngjarjes së javës së shkuar në një prej lokaleve...

Policia e ka shpallur në kërkim, zbulohet vendi ku ndodhet Elvana Gjata

para 8 muajve - Sot News

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Mediat në Shqipëri: Elvana ndodhet në Gjermani

para 8 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Policia e ka shpallur në kërkim, zbulohet ku ndodhet Elvana Gjata

para 8 muajve - Java News

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Mediat në Shqipëri: Elvana ndodhet në Gjermani

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

A po fshihet Elvana Gjata në këtë shtet? Motra e saj bën lëvizjen e papritur

para 8 muajve - Albeu

Këngëtarja Elvana Gjata ka qënë "kryefjala" e mediave në vend pas vrasjes në Bllok që tronditi Tiranën. Thuhet se shkaku i sherrit, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ka qënë pikërisht...

Zbulohet vendi se ku ndodhet Elvana Gjata

para 8 muajve - Zeri

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Mediat shqiptare zbulojnë vendin ku ndodhet Elvana Gjata

para 8 muajve - Sovrani

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Zbulohet ku ndodhet Elvana Gjata, do të befasoheni ku po fshihet

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Zbulohet vendi ku ndodhet Elvana Gjata!

para 8 muajve - AlbPortali

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Zbulohet vendi ku ndodhet Elvana Gjata!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Zbulohet ku ndodhet Elvana Gjata, do të befasoheni ku po fshihet

para 8 muajve - OraInfo

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë zbardhur...

Mediat në Shqipëri: Elvana ndodhet në Gjermani

para 8 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti i pa shenja jete dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë që arsyet e konfliktit nuk janë...

Elvana Gjata vijon në kërkim, motra e saj kthehet në Tiranë për ngjarjen e rëndësishme

para 8 muajve - Albeu

Këngëtarja Elvana Gjata pas ngjarjes në Bllok që tronditi Tiranën, është shpallur në kërkim nga policia shqiptare. Nga të shtënat e 4 tetorit, një person mbeti i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur, ndërkohë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK