http://kariera.mk

Fjalët prekëse të Arjolës: Kështu e kuptova që Art Kurti kishte vdekur

para 8 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri ishte e ftuar në një intervistë për emisionin "Mirage". Aktorja zbuloi shumë të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionae, po ashtu tregoi se me çka po merret aktualisht, shkruan lajmi.net....

Fjalët prekëse të Arjolës: Kështu e kuptova që Art Kurti kishte vdekur

para 8 muajve - AlbPortali

Aktorja zbuloi shumë të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionae, po ashtu tregoi se me çka po merret aktualisht, shkruan lajmi.net. Loading... Arjola, të cilën e njohim si Xhbanja në serialin “O sa...

Kjo është arsyeja e ndarjes së ‘Xhbanes’ nga bashkëshorti

para 8 muajve - Ina

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare. Bukuroshja nga Tropoja për publikun u bë më e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Që nga aty, Arjola...

Kjo është arsyeja e ndarjes së ‘Xhbanes’ nga bashkëshorti

para 8 muajve - Iliria News

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare. Bukuroshja nga Tropoja për publikun u bë më e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Që nga aty, Arjola...

Xhbanja largohet nga seriali “O sa mirë”, ja arsyet

para 8 muajve - OraInfo

Aktorja Arjola Demiri është një nga personat më të dashura për publikun. Ajo ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net. Arjola zbuloi të pathëna nga jeta private...

Reagimi i fëmijëve të Arjolës pasi e panë në klip në disa skena me një mashkull

para 8 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri ishte mysafirja e radhës në emisionin "Mirage". Aktorja ka treguar shumë të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net. Ndër të tjera, ajo për herë të parë për kamerën...

‘Xhbanja’ tregon arsyen e largimit nga “O sa mirë”

para 8 muajve - Zeri

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura për publikun. Ajo ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net. Arjola zbuloi të pathëna nga jeta private dhe ajo...

Xhbanja largohet nga seriali “O sa mirë”

para 8 muajve - Bota Press

Aktorja Arjola Demiri është një nga personat më të dashura për publikun. Ajo ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”. Arjola zbuloi të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale,...

Reagimi i fëmijëve të Arjolës pasi e panë në klip në disa skena me një mashkull

para 8 muajve - AlbPortali

Aktorja ka treguar shumë të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net. Loading... Ndër të tjera, ajo për herë të parë për kamerën e “Mirage” rrëfeu arsyen e ndarjes nga bashkëshorti....

‘Xhbanja’ tregon arsyen e largimit nga “O sa mirë”

para 8 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura për publikun. Ajo ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net. Arjola zbuloi të pathëna nga jeta private dhe ajo...

‘Xhbanja’ tregon arsyen e largimit nga “O sa mirë”

para 8 muajve - Bota Press

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura për publikun. Ajo ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”. Arjola zbuloi të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe...

‘Xhbanja’ tregon arsyen e largimit nga “O sa mirë”

para 8 muajve - AlbPortali

Ajo ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net. Loading... Arjola zbuloi të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe tregoi me çka po merret aktualisht....

Kjo është arsyeja e ndarjes së ‘Xhbanes’ nga bashkëshorti

para 8 muajve - Zeri

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare. Bukuroshja nga Tropoja për publikun u bë më e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Që nga aty, Arjola...

Kjo është arsyeja e ndarjes së ‘Xhbanes’ nga bashkëshorti

para 8 muajve - Gazeta Express

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare. Bukuroshja nga Tropoja për publikun u bë më e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Që nga aty, Arjola...

Kjo është arsyeja e ndarjes së ‘Xhbanes’ nga bashkëshorti

para 8 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare. Bukuroshja nga Tropoja për publikun u bë më e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Që nga aty, Arjola...

Mësohet arsyeja e ndarjes së ‘Xhbanes’ nga bashkëshorti

para 8 muajve - Sovrani

Arjola Demiri është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare. Bukuroshja nga Tropoja për publikun u bë më e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Që nga aty, Arjola...

Kjo është arsyeja e ndarjes së ‘Xhbanes’ nga bashkëshorti

para 8 muajve - AlbPortali

Bukuroshja nga Tropoja për publikun u bë më e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, shkruan lajmi.net Loading... Që nga aty, Arjola është komentuar pothuajse për çdo paraqitje të...

Arjola tregon arsyen pse u nda nga bashkëshorti

para 8 muajve - Lajmi.net

Arjola Demiri ishte mysafire sonte (e premte) në një intervistë për emisionin "Mirage". Aktorja rrëfeu të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe ajo private, si dhe zbuloi më të rejat rreth profesionit...

Këto të reja kishit mundësi t’i mësoni sonte në “Mirage”

para 8 muajve - Lajmi.net

Emisioni “Mirage” edhe sonte solli më të rejat nga bota e shoubizit. Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë të premte ka përgatitur storie interesante me emrat e njohur të shoubizit. Sonte...

Ja cilat materiale do t’i ndiqni sonte në emisionin “Mirage”

para 8 muajve - AlbPortali

Këtë javë në Mirage mund t’i ndiqni këto storie: Loading... Ekskluzive: Arjola Demiri tregon se përse u nda nga bashkëshorti Shqipe Abazi, këngëtarja e hitit “S’ishte hera e parë më tradhtove”  tregon...

‘Xhbanja’ e serialit “O sa mirë” tregon për herë të parë pse u nda nga bashkëshorti

para 8 muajve - Bota Press

Arjola Demiri u bë e njohur falë serialit vendor “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic.Me rolin e “Xhbanes” ajo arriti të pëlqehej shumë nga publiku shqiptar, por këtë vit ajo do mungojë pasi nuk do jetë pjesë...

Këto të reja kishit mundësi t’i mësoni sonte në “Mirage”

para 8 muajve - AlbPortali

Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë të premte ka përgatitur storie interesante me emrat e njohur të shoubizit. Loading... Sonte në “Mirage” kishit mundësi të mësoni më shumë rreth:...

Arjola tregon arsyen pse u nda nga bashkëshorti

para 8 muajve - AlbPortali

Aktorja rrëfeu të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe ajo private, si dhe zbuloi më të rejat rreth profesionit që ushtron, shkruan lajmi.net. Loading... Ndër të tjera, ajo ka treguar edhe se a do të...

Ja cilat materiale do t’i ndiqni sonte në emisionin “Mirage”

para 8 muajve - Lajmi.net

Si çdo të premte tjetër, edhe sonte, emisioni “Mirage”, prodhim i lajmi.net vjen me materiale ekskluzive. Këtë javë në Mirage mund t’i ndiqni këto storie: Ekskluzive: Arjola Demiri tregon se përse u nda...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK