http://kariera.mk

Publikohet “Po Thu” nga Noizy dhe S4mm

para 8 muajve - Telegrafi

Noizy nuk po ndalet së publikuari projekte të reja. Bashkëpuntori i tij i radhës është reperi S4mm nga Tetova. “Po thu” titullohet projekti dhe është punuar në muzikë nga Milly Beats. Videoklipi është...

“Diss Noizy-t”, Enca reagon sërish dhe i tregon atij gishtin e mesit!

para 8 muajve - Blitz

Pak ditë më parë Enca ka publikuar klipin e ri në bashkëpunim me Don Phenom “Kujt po i han”. Por që prej asaj dita as Noizy dhe as ajo nuk i kanë kursyer diss-et me njëri tjetrin. Fillimisht Noizy postoi...

Imazhe të reja nga prapaskenat e klipit “Maria”, Tuna dhe Vildanja në skena të ‘nxehta’

para 8 muajve - Lajmi.net

Dy ditë më parë, Tuna Sjediu dhe Seven Saraçi publikuan duetin e tyre të paralajmëruar javë më parë. Është fjala për këngën me titull “Maria”, të cilës dyshja ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, shkruan...

Imazhe të reja nga prapaskenat e klipit “Maria”, Tuna dhe Vildanja në skena të ‘nxehta’

para 8 muajve - AlbPortali

Është fjala për këngën me titull “Maria”, të cilës dyshja ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Loading... Pjesë e klipit është edhe Vildane Zeneli, e në disa imazhe sjellë nga prapaskena...

Ky është artisti shqiptar i radhës që po synon tregun ndërkombëtar

para 8 muajve - Ina

Young Zerka ka zbuluar shumë nga planet e tij për karrierën. Në intervistën për emisionin ‘SevenBizz’, këngëtari Young Zerka ka treguar se po synon tregun ndërkombëtar të muzikës. Se si po shkojnë punët...

Ky është artisti shqiptar i radhës që po synon tregun ndërkombëtar

para 8 muajve - Gazeta Express

Young Zerka ka zbuluar shumë nga planet e tij për karrierën. Në intervistën për emisionin 'SevenBizz', këngëtari Young Zerka ka treguar se po synon tregun ndërkombëtar të muzikës. Se si po shkojnë punët...

Ky është artisti shqiptar i radhës që po synon tregun ndërkombëtar

para 8 muajve - Antpress

Në intervistën për emisionin ‘SevenBizz’, këngëtari Young Zerka ka treguar se po synon tregun ndërkombëtar të muzikës. Se si po shkojnë punët dhe çfarë po synon ai me të vërtetë, vetë Zerka e tregon në...

Pas ‘thumbimeve’ me Noizyn, Enca jep këtë lajm për këngën “Kujt po i han”

para 8 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia dje publikoi projektin e ri në duet me Don Phenom. Në klipin e kësaj kënge, këngëtarja mori vëmendjen me paraqitjen tejet provokuese, shkruan lajmi.net. Por, krahas kësaj në shtypin rozë u...

'Maria' është pritur shumë mirë, Seven tregon si lindi bashkëpunimi dhe mendimin e tij për Tunën

para 8 muajve - Gazeta Express

Është publikuar bashkëpunimi i Seven Saraqit me Tunën dhe kënga menjëherë ka filluar të marrë komente të mira. Seven Saraqi ka qenë në një intervistë në emisionin 'SevenBizz' në T7. Ndër të tjera, artisti...

E krahasoi me…, Enca i kundërpërgjigjet Noizyt

para 8 muajve - Vizion Plus

Replikat mes Encës dhe Noizy-t vazhdojnë të jenë sërish prezente në sytë e fansave. Enca ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull  “Kujt Po i Han”, në bashkëpunim me Don Phenomen dhe ishte shumë...

‘Maria’ është pritur shumë mirë, Seven tregon si lindi bashkëpunimi dhe mendimin e tij për Tunën

para 8 muajve - Antpress

Seven Saraqi ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ në T7. Ndër të tjera, artisti ka treguar për SevenBizz me Meriton Mjekiqin edhe për bashkëpunimin e tij më të fundit me këngëtaren Tuna....

Vazhdon ‘lufta’ Enca-Noizy në rrjetet sociale, kësaj here këngëtarja tallet me reperin rrugëve të qytetit

para 8 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia publikoi mbrëmë (e premte), klipin e këngës “Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom. Kënga dhe klipi u pritën mirë nga fansat, gjersa si projekt u bë mjaft i diskutuar...

Çfarë mendon Young Zerka për Taynan dhe ‘grindjet’ që po bëhen nga femrat në rep?

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Young Zerka ka qenë i ftuar në emisionin ‘SevenBizz’. Artisti ka dhënë mendimin e tij për reperet e reja dhe atë se çfarë po bëhet mes tyre sa i përket muzikës që bëjnë. Young Zerka për ‘SevenBizz’ me...

Pas ‘thumbimeve’ me Noizyn, Enca jep këtë lajm për këngën “Kujt po i han”

para 8 muajve - AlbPortali

Në klipin e kësaj kënge, këngëtarja mori vëmendjen me paraqitjen tejet provokuese, shkruan lajmi.net. Loading... Por, krahas kësaj në shtypin rozë u komentuan shumë edhe ‘thumbimet’ që ajo shkëmbeu me...

E thumboi me fotot ofenduese tani Noizy i del përpara, Enca nuk ngurron dhe e shan në ‘fytyrë’ para 2 milion personave! [VIDEO]

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Dikur i përkisnin të njëjtit label e ishin miq mjaft të mirë, por kjo miqësi tashmë prej dy vitesh nuk ekziston më. Gjatë këtyre dy viteve ngacmimet për njëri-tjetrin nuk kanë munguar por ishte Noizy,...

Sherr mes Encës dhe Kelvit? Flet moderatori

para 8 muajve - Albeu

Prezantuesi i njohur ka qenë i ftuar në rubrikën "Spill the tea" ku për herë të parë ka zbuluar se nuk flet me këngëtaren Enca. Ai ka thënë se pavarëisht kësaj, ka një mendim shumë pozitiv për Encën. E...

Nuk flasin mes vete, ja çfarë thotë Kelvi Kadilli për Encën

para 8 muajve - Gazeta Express

Prezantuesi i njohur ka qenë i ftuar në rubrikën 'Spill the tea' në SevenBizz. Kelvi Kadilli ka zbuluar se nuk flet me këngëtaren Enca. Ai këtë e ka bërë në rubrikën 'Spill the tea' në emisionin 'SevenBizz',...

Noizy dhe S4MM publikojnë "Po thu"

para 8 muajve - Zeri

Gjatë ditës së djeshme, Noizy kishte paralajmëruar këngën e re. Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për këngën me titull...

Young Zerka pranoi dashurinë, por Ronela është e fiksuar pas këtij këngëtari

para 8 muajve - Tetova Sot

Gjatë një interviste për ‘Sevenbizz’  ditën e djeshme Yong Zerka pranoi hapur marrëdhënien që ka me Ronela Hajatin. ’I lidhur jam kokë e këmbë.Lidhje dashurie.Dashuria është e bukur’ u shpreh ai. Mirëpo...

Çfarë mendon Young Zerka për Taynan dhe 'grindjet' që po bëhen nga femrat në rep?

para 8 muajve - Gazeta Express

Young Zerka ka qenë i ftuar në emisionin 'SevenBizz'. Artisti ka dhënë mendimin e tij për reperet e reja dhe atë se çfarë po bëhet mes tyre sa i përket muzikës që bëjnë. Young Zerka për 'SevenBizz' me...

Enca ‘sulmon’ Noizyn publikisht në mes të Tiranës

para 8 muajve - Lajmi.net

Dje ka publikuar projektin e ri muzikor. Enca Haxhia dje solli videoklipin e këngës “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin e njohur, Don Phenom, shkruan lajmi.net. Përveç skenave të nxehta të këngëtares...

Premierë: Noizy dhe S4MM publikojnë këngën “ Po thu”

para 8 muajve - RTV 21

Artistët publikojnë këngën e re Dy rep artistët e njohur shqiptarë, Noizy dhe S4MM kanë publikuar këngën e re, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Po thu” e cila është publikuar edhe me videoklip. Ky nuk...

“SevenBizz”- emisioni i plotë

para 8 muajve - Gazeta Express

Emisioni që i dedikohet yjeve të show bizit “SevenBizz” prodhim i T7, me autor Meriton Mjekiqin, mbrëmë ka shpalosur të rejat e fundit rreth e protagonistëve kryesorë të estradës sonë. Seven Saraqi, Young...

Tërboi publikun me skenat e nxehta me Tunën, sa u pagua modelja

para 8 muajve - Albeu

Videoklipi i fundit i Tunës është një klip plot skena të nxehta . Ajo shikohet në praninë e një femre brune, me të cilën preket në mënyrë sensuale, ndërsa herë pas here, pranë saj është edhe një mashkull....

Publikohet ‘Po thu’ nga Noizy dhe S4MM

para 8 muajve - Klan Kosova

Është publikuar kënga më e re nga Noizy dhe S4MM. ‘Po thu’ mbanë titullin projekti i cili bëri bashkë për herë të dytë reperët. Më poshtë mund ta ndiqni videoklipin të cilin e ka realizuar Alban Selimaj, njofton Klan Kosova.

Enca ‘sulmon’ Noizyn publikisht në mes të Tiranës[Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Enca Haxhia dje solli videoklipin e këngës “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin e njohur, Don Phenom, shkruan lajmi.net. Përveç skenave të nxehta të këngëtares që morën vëmendje, ishte edhe fotografia...

Premierë: ‘Po thu’ nga Noizy dhe S4MM

para 8 muajve - Prive

Nuk pati shumë ditë që Noizy lëshoi këngën e tij në bashkëpunim me Varrosin – ‘Meksikane’, dhe tani reperi nxori tjetrën por në duet me reperin nga Tetova, S4MM. Muzika për këtë këngë është punuar nga...

Enca ‘sulmon’ Noizyn publikisht në mes të Tiranës[Video]

para 8 muajve - AlbPortali

Enca Haxhia dje solli videoklipin e këngës “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin e njohur, Don Phenom, shkruan lajmi.net. Loading... Përveç skenave të nxehta të këngëtares që morën vëmendje, ishte...

Noizy e S4MM publikojnë “Po Thu”

para 8 muajve - Koha.net

Dy reperët Noizy dhe S4MM kanë publikuar këngën e tyre më të re “Po Thu”. Muzikën e ka bërë Milli Beats, e teksti është shkruar nga vet reperët, transmeton Koha.net. “Po Thu” vjen me videoklip të cilin mund ta shikoni më poshtë.

Publikohet dueti “Po thu” nga Noizy dhe S4MM[Video]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për këngën me titull “Po thu”, të cilës dyshja ia kanë shoqëruar edhe videoklipin....

Publikohet dueti “Po thu” nga Noizy dhe S4MM

para 8 muajve - Lajmi.net

Gjatë ditës së djeshme, Noizy kishte paralajmëruar këngën e re. Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për këngën me titull...

Publikohet dueti “Po thu” nga Noizy dhe S4MM[Video]

para 8 muajve - AlbPortali

Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM, shkruan lajmi.net. Loading... Bëhet fjalë për këngën me titull “Po thu”, të cilës dyshja ia kanë shoqëruar edhe...

Publikohet videoklipi me skena të nxehta të Tunës me Vildane Zenelin

para 8 muajve - Republika

Është publikuar më në fundit kënga e Seven me Tunën. Ka dalë kënga ‘Maria’, për të cilën janë bërë bashkë artisti Seven Saraqi dhe këngëtarja Tuna. Kënga me tekst dhe muzikë nga vetë Seven, është mjaft...

Noizy e krahasoi me lopën, Enca e krahason me…

para 8 muajve - Standard

Enca ditën e djeshme publikoi këngën e saj të re ‘Kujt po i han’ në bashkëpunim me Don Phenom. Kënga është pëlqyer shumë dhe ka arritur një shikueshmëri të lartë në Youtube. Menjëherë pas publikimit të...

Në këngën e re, “Kujt po i han” Enca është një…

para 8 muajve - Standard

Enca e publikoi videoklipin e këngës së re pa njoftuar kënd. “Kujt po i han”, bashkëpunimi me Don Phenom doli fillimisht tre javë më parë në gjthë platformat muzikore përveç YouTube. Klipi është vendosur...

Young Zerka pranoi dashurinë, por Ronela është e fiksuar pas këtij këngëtari…

para 8 muajve - Standard

Gjatë një interviste për ‘Sevenbizz’  ditën e djeshme Yong Zerka pranoi hapur marrëdhënien që ka me Ronela Hajatin. ’I lidhur jam kokë e këmbë.Lidhje dashurie.Dashuria është e bukur’ u shpreh ai. Mirëpo...

Noizy e ofendoi rëndë, Enca i kundërpërgjigjet

para 8 muajve - Telegrafi

Enca publikoi ditë më parë projektin e saj të ri me reperin e TBA, Don Phenom. “Kujt po i han” titullohet projekti i ri nga kënëgtarja provokative shqiptare. Edhe pse u mendua se ekspozimi i gjoksit dhe...

Enca ‘sulmon’ Noizyn publikisht në mes të Tiranës

para 8 muajve - AlbPortali

Enca Haxhia dje solli videoklipin e këngës “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin e njohur, Don Phenom, shkruan lajmi.net. Loading... Përveç skenave të nxehta të këngëtares që morën vëmendje, ishte...

Midis Tiranës, Enca i qon gishtin Noizyt

para 8 muajve - Bota Press

Dje ka publikuar projektin e ri muzikor. Enca Haxhia dje solli videoklipin e këngës “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin e njohur, Don Phenom. Përveç skenave të nxehta të këngëtares që morën vëmendje,...

Noizy e quajti lopë, Enca Haxhia i përgjigjet!

para 8 muajve - Ina

Noizy është tallur keq me projektin ‘Kujt po i han’ nga Enca dhe Don Phenom. Për ish kolegen e tij dhe rivalin nga TBA, lideri i OTR e ka pasur një krahasim banal. Ai dyshen i ka krahasuar me lopë, në...

A është në lidhje me Ronelën? Befason Young Zerka

para 8 muajve - Ina

Ka më shumë se 3 vite që Young Zerka dhe Ronela Hajati janë duke shijuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ndonëse një gjë e tillë nga dyshja nuk është pohuar e as mohuar prania e tyre në media thotë të kundërtën,...

Enca ka një mesazh për kolegët

para 8 muajve - RTV 21

Enca tregon se çka e dallon atë nga artistët e tjerë Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia dje publikoi këngën më të re, të titulluar “Kujt po i han”. Kënga është në bashkëpunim me rep artistin e...

Publikohet dueti “Po thu” nga Noizy dhe S4MM

para 8 muajve - Bota Press

Gjatë ditës së djeshme, Noizy kishte paralajmëruar këngën e re. Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për këngën me titull...

Publikohet dueti “Po thu” nga Noizy dhe S4MM

para 8 muajve - AlbPortali

Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM, shkruan lajmi.net. Loading... Bëhet fjalë për këngën me titull “Po thu”, të cilës dyshja ia kanë shoqëruar edhe...

Noizy e ofendoi rëndë, Enca i kundërpërgjigjet

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Enca publikoi ditë më parë projektin e saj të ri me reperin e TBA, Don Phenom. “Kujt po i han” titullohet projekti i ri nga kënëgtarja provokative shqiptare. Edhe pse u mendua se ekspozimi i gjoksit dhe...

Enca ka një mesazh për kolegët

para 8 muajve - Tetova Sot

Enca tregon se çka e dallon atë nga artistët e tjerë Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia dje publikoi këngën më të re, të titulluar “Kujt po i han”. Kënga është në bashkëpunim me rep artistin e...

Noizy e quajti lopë, Enca Haxhia i përgjigjet!

para 8 muajve - Prive

Noizy është tallur keq me projektin ‘Kujt po i han’ nga Enca dhe Don Phenom. Për ish kolegen e tij dhe rivalin nga TBA, lideri i OTR e ka pasur një krahasim banal. Ai dyshen i ka krahasuar me lopë, në...

Noizy e ofendoi rëndë, Enca i kundërpërgjigjet

para 8 muajve - Ekonomia Online

Enca publikoi ditë më parë projektin e saj të ri me reperin e TBA, Don Phenom. “Kujt po i han” titullohet projekti i ri nga kënëgtarja provokative shqiptare. Edhe pse u mendua se ekspozimi i gjoksit dhe...

A është në lidhje me Ronelën? Befason Young Zerka

para 8 muajve - Zeri

Ka më shumë se 3 vite që Young Zerka dhe Ronela Hajati janë duke shijuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ndonëse një gjë e tillë nga dyshja nuk është pohuar e as mohuar prania e tyre në media thotë të kundërtën,...

Noizy le të nënkuptohet se krahason Encën dhe Don Phenom me lopët

para 8 muajve - Klan Kosova

Enca Haxhiu bashkë me reperin shqiptar nga Amerika Don Phenom, kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri, njofton Klan Kosova. Pas lansimit të kësaj kënge, i menjëhershëm ishte reagimi i Noizyt i cili...

Noizy krahason Encën dhe Don Phenom me lopët

para 8 muajve - Klan Kosova

Enca Haxhiu bashkë me reperin shqiptar nga Amerika Don Phenom, kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri, njofton Klan Kosova. Pas lansimit të kësaj kënge, i menjëhershëm ishte reagimi i Noizyt i cili...

Enca provokative, lanson këngën e re

para 8 muajve - Klan Kosova

Enca Haxhiu ka publikuar videoklipin e saj më të ri me reperin shqiptar nga Amerika Don Phenom, njofton Klan Kosova. Në videoklipin e titulluar “Kujt po i han”, sikur në shumicën e herave Enca shfaqet...

Young Zerka flet për Ronela Hajatin: I lidhur jam, dashuria është e bukur

para 8 muajve - Telegrafi

Prej më shumë se tre vite, Ronela Hajati dhe reperi Young Zerka përfliten se janë në një lidhje dashurie, por kanë zgjedhur të mos e komentojnë në media. Prej më shumë se 3-vitesh përflitet për një lidhje...

Noyzi e quan 'lopë', Enca ia kthen edhe më keq

para 8 muajve - Gazeta Express

​Noizy dhe Enca kanë rikthyer edhe një herë në vëmendje "sherrin" midis tyre. Së fundmi këngëtarja ka publikuar klipin e saj të ri, ndërsa Noizy e ka thumbuar keq me një foto ku shihen dy lopë dhe një...

Noizy dis Encës, kësaj radhe katër lopë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Së fundmi reperi Noizy dhe këngëtarje Enca , kanë kthyer në vëmendjen e ndjekësve të tyre "sherrin" që kanë patur kohë më parë. Kjo ka ndodhur pas publikimit të klipit të ri të Encës, ku reperi e ka ngacmuar...

Noyzi e quan ‘lopë’, Enca tërbohet

para 8 muajve - Java News

Noizy dhe Enca kanë rikthyer edhe një herë në vëmendje “sherrin” midis tyre. Së fundmi këngëtarja ka publikuar klipin e saj të ri, ndërsa Noizy e ka thumbuar keq me një foto ku shihen dy lopë dhe një mikrofon....

Noizy e quan lopë, Enca e krahason me një tjetër kafshë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Noizy dhe Enca kanë rikthyer edhe një herë në vëmendje "sherrin" midis tyre. Së fundmi këngëtarja ka publikuar klipin e saj të ri, ndërsa Noizy e ka thumbuar keq me në foto ku shihen dy lopë dhe një mikrofon....

Noyzi e quan ‘lopë’, Enca ia kthen edhe më keq

para 8 muajve - Antpress

Së fundmi këngëtarja ka publikuar klipin e saj të ri, ndërsa Noizy e ka thumbuar keq me një foto ku shihen dy lopë dhe një mikrofon. Mesa duket kjo i ka “djegur” Encës dhe nuk ka pritur aspak për t’iu...

Noizy e godet fort Encën, e krahason me lopën!

para 8 muajve - Gazeta Express

Hip hop ylli shqiptar, Noizy, njihet për postimet e tij kontraverse. Një seri të tillë e pati mbrëmjen e kaluar, kur në rrjetin social Instagram është marrë me një këngëtare që dikur e ka pasur në studio....

Noiz e godet fort Encën, e krahason me lopën!

para 8 muajve - OraInfo

Hip hop ylli shqiptar, Noizy, njihet për postimet e tij kontraverse. Një seri të tillë e pati mbrëmjen e kaluar, kur në rrjetin social Instagram është marrë me një këngëtare që dikur e ka pasur në studio....

Young Zerka flet për herë të parë për lidhjen me Ronela Hajatin

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka më shumë se 3 vite që Young Zerka dhe Ronela Hajati janë duke shijuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ndonëse një gjë e tillë nga dyshja nuk është pohuar e as mohuar prania e tyre në media thotë të kundërtën,...

Me gjoks të ekspozuar dhe skena provokative, Enca lanson këngën e re me Don Phenom

para 8 muajve - Telegrafi

Enca Haxhia ka publikuar videoklipin e saj më të ri me Don Phenom. Ky projekt u publikua të premtën mbrëma dhe është pritur mirë nga publiku, e pati edhe kritika për Encën – si zakonisht. Në këtë videoklip...

Noizy përqesh Encën dhe Don Phenomin, i krahason me lopët

para 8 muajve - Zeri

Hip hop ylli shqiptar, Noizy, njihet për postimet e tij kontraverse. Një seri të tillë e pati mbrëmjen e kaluar, kur në rrjetin social Instagram është marrë me një këngëtare që dikur e ka pasur në studio....

E quajti lopë, Enca fëlliq Noizyn në mes të natës

para 8 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur, Enca së fundmi ka publikuar klipin e saj të ri, por jo të gjithë e kanë pëlqyer. Pas kësaj kënge u ndez edhe një herë "sherri" mes Noizyt dhe këngëtares në fjalë, ku reperi e quante...

Noizy përqesh Encën dhe Don Phenomin, i krahason me lopët

para 8 muajve - Telegrafi

Hip hop ylli shqiptar, Noizy, njihet për postimet e tij kontraverse. Një seri të tillë e pati mbrëmjen e kaluar, kur në rrjetin social Instagram është marrë me një këngëtare që dikur e ka pasur në studio....

Enca nuk i lë “thumbimet” pa një përgjigje, ky është reagimi i saj pas fotove të publikuara nga Noizy

para 8 muajve - Blitz

Ditën e djeshme Enca në bashkëpunim me Don Phenom sollën projektin e tyre më të ri “Kujt po i han”. Në këto pak orë pas publikimit kënga ecën shumë mirë dhe kjo duket nga shpërndarjet që ka marrë në rrjetet...

Sa është paguar Vildane Zeneli për paraqitjen në videon me Seven e Tunën?

para 8 muajve - Bota Press

Seven Saraqi zbulon detaje për bashkëpunimin me Tunën në ‘SevenBizz’. Është publikuar kënga me videoklip, që ka bërë bashkë artistët Seven Saraqi e Tuna. E ky videoklip ka tërhequr mjaft vëmendje ende...

Young Zerka flet për herë të parë për lidhjen me Ronela Hajatin

para 8 muajve - AlbPortali

Ndonëse një gjë e tillë nga dyshja nuk është pohuar e as mohuar prania e tyre në media thotë të kundërtën, shkruan lajmi.net Loading... Është vetë artisti i cili më në fund duket se ka pranuar lidhjem...

Sa është paguar Vildane Zeneli për paraqitjen në videon me Seven e Tunën?

para 8 muajve - Ina

Seven Saraqi zbulon detaje për bashkëpunimin me Tunën në ‘SevenBizz’. Është publikuar kënga me videoklip, që ka bërë bashkë artistët Seven Saraqi e Tuna. E ky videoklip ka tërhequr mjaft vëmendje ende...

Ekskluzive: Këngëtari i njohur shqiptar zbulon se po sjell këngë me Bebe Rexhën

para 8 muajve - Ina

Seven në ‘SevenBizz’ në T7. Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë. Seven ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin dhe ai për herë të parë ka treguar...

Sa është paguar Vildane Zeneli për paraqitjen në videon me Seven e Tunën?

para 8 muajve - Zeri

Seven Saraqi zbulon detaje për bashkëpunimin me Tunën në 'SevenBizz'. Është publikuar kënga me videoklip, që ka bërë bashkë artistët Seven Saraqi e Tuna. E ky videoklip ka tërhequr mjaft vëmendje ende...

Publikohet videoklipi me skena të nxehta të Tunës me Vildane Zenelin

para 8 muajve - Tetova Sot

Është publikuar më në fundit kënga e Seven me Tunën. Ka dalë kënga ‘Maria’, për të cilën janë bërë bashkë artisti Seven Saraqi dhe këngëtarja Tuna. Kënga me tekst dhe muzikë nga vetë Seven, është mjaft...

Sa është paguar Vildane Zeneli për paraqitjen në videon me Tunën?

para 8 muajve - Gazeta Express

Seven Saraqi zbulon detaje për bashkëpunimin me Tunën në 'SevenBizz'. Është publikuar kënga me videoklip, që ka bërë bashkë artistët Seven Saraqi e Tuna. E ky videoklip ka tërhequr mjaft vëmendje ende...

Noizy i ‘krahasoi’ me lopë, kështu i bën Enca ‘diss’ reperit

para 8 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia dhe Don Phenom sot publikuan projektin e tyre të ri. Pas publikimit të këngës “Kujt po i han”, Noizy kishte postuar disa imazhe të lopëve, të cilat fansat e tyre mendojnë që ia dedikoi Encës...

Noizy tallet keq me Encën dhe Don Phenom: I krahason me…

para 8 muajve - Prive

Noizy është tallur keq me projektin ‘Kujt po i han’ nga Enca dhe Don Phenom. Për ish kolegen e tij dhe rivalin nga TBA, lideri i OTR e ka pasur një krahasim banal. Ai dyshen i ka krahasuar me lopë, në...

Publikohet videoklipi me skena të nxehta të Tunës me Vildane Zenelin

para 8 muajve - Gazeta Express

Është publikuar më në fundit kënga e Seven me Tunën. Ka dalë kënga 'Maria', për të cilën janë bërë bashkë artisti Seven Saraqi dhe këngëtarja Tuna. Kënga me tekst dhe muzikë nga vetë Seven, është mjaft...

Seven Saraqi dhe Tuna lansojnë këngën “Maria”, Vildane Zeneli pjesë e klipit

para 8 muajve - Telegrafi

“Maria” është titulli i bashkëpunimit ndërmjet Seven Saraqit dhe Altuna Sejdiut – Tunës që është publikuar me videoklip. Butrint Buçinca dhe Duja e kanë bëri ‘beatin’ e kësaj kënge, me editim të ‘The Daltons’....

Bebe Rexha sjell ?bombën?, bashkëpunim me këngëtar shqiptar

para 8 muajve - Albeu

Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë. Seven ka qenë në një intervistë në emisionin SevenBizz me Meriton Mjekiqin dhe ai për herë të parë ka treguar këtë lajm ekskluziv. Ai tregon...

Sa është paguar Vildane Zeneli për paraqitjen në videon me Seven e Tunën?

para 8 muajve - Antpress

Është publikuar kënga me videoklip, që ka bërë bashkë artistët Seven Saraqi e Tuna. E ky videoklip ka tërhequr mjaft vëmendje ende pa dalë, gjatë ditëve kur është paralajmëruar nga artistët. Në video merr...

Seven Feat. Tuna - Maria

para 8 muajve - 10minuta

Seven Feat. Tuna - Maria (Official Video), "Maria" eshte prodhuar nga Seveni, kurse per Videoklipin eshte perkujdesur Mojo Production, kenga eshte publikuar poashtu te kanali personal te Seven.

Noizy tallet keq me Encën pasi publikoi këngën e re? Ja çfarë postoi ai

para 8 muajve - Tetova Sot

Enca Haxhia dhe Don Phenom disa orë më parë kanë publikuar videoklipin e këngës “Kujt po i han”. Menjëherë pas publikimit të këngës, reperi Noizy kishte habitur me disa postime, shkruan lajmi. Ai ka irnonizuar...

Enca - Kujt Po i Han feat. Don Phenom

para 8 muajve - 10minuta

Enca - Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video), kenga me e re e kengetares "Kujt pi han" vjen e punuar me Muzik nga BigDealRecords, ndersa Tekstshkruesi i ketij projketi eshte vet dyshja Enca dhe...

Noizy tallet keq me Encën pasi publikoi këngën e re? Ja çfarë postoi ai

para 8 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia dhe Don Phenom disa orë më parë kanë publikuar videoklipin e këngës "Kujt po i han". Menjëherë pas publikimit të këngës, reperi Noizy kishte habitur me disa postime, shkruan lajmi.net. Ai ka...

Young Zerka: Jam në lidhje, dashuria është e bukur

para 8 muajve - Gazeta Express

Young Zerka nuk ka nguruar të flasë për dashurinë. Në në intervistë për emisionin ‘SevenBizz’ në T7, artisti i njohur nuk ka shpëtuar pa u pyetur për lidhjen e tij me Ronela Hajatin. E megjithëse ai ende...

Këngëtari i njohur shqiptar zbulon se po sjell këngë me Bebe Rexhën

para 8 muajve - Zeri

Seven në ‘SevenBizz’ në T7. Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë. Seven ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin dhe ai për herë të parë ka treguar...

Noizy dhe S4MM vijnë me tjetër bashkëpunim

para 8 muajve - Tetova Sot

Noizy ka paralajmëruar bashkëpunimin e radhës me S4MM, që do të vijë në një të ardhme të afërt. Të reperët kanë bërë postime në profilet e tyre në rrjetet sociale, duke bërë të ditur se kënga titullohet...

Noizy dhe S4MM vijnë me tjetër bashkëpunim

para 8 muajve - Telegrafi

Noizy ka paralajmëruar bashkëpunimin e radhës me S4MM që do të vijë në një të ardhme të afërt. Të reperët kanë bërë postime në profilet e tyre në rrjetet sociale duke bërë të ditur se kënga titullohet...

Ekskluzive: Këngëtari i njohur shqiptar zbulon se po sjell këngë me Bebe Rexhën

para 8 muajve - Gazeta Express

Seven në ‘SevenBizz’ në T7. Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë. Seven ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin dhe ai për herë të parë ka treguar...

Nuk do e besoni krahasimin që Noizy i bëri Encës pasi publikoi këngën e fundit

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Enca Haxhia dhe Don Phenom disa orë më parë kanë publikuar videoklipin e këngës “Kujt po i han”. Menjëherë pas publikimit të këngës, reperi Noizy kishte habitur me disa postime, shkruan lajmi.net. Ai ka...

Pasi Noizy e thumboi, kështu ja kthen Enca

para 8 muajve - Bota Press

Enca Haxhia dhe Don Phenom sot publikuan projektin e tyre të ri. Pas publikimit të këngës “Kujt po i han”, Noizy kishte postuar disa imazhe të lopëve, të cilat fansat e tyre mendojnë që ia dedikoi Encës...

Publikohet kënga e Tunës dhe Sevenit, skena që do ta ‘ҫmendin’ Patrisin

para 8 muajve - OraInfo

Ka disa ditë që ishte paralajmëruar një projekt i ri muzikor nga Altuna Sejdiu dhe Seven Saraçi. Kënga me titull “Maria” sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip,...

Young Zerka: Jam në lidhje, dashuria është e bukur

para 8 muajve - Antpress

Në në intervistë për emisionin ‘SevenBizz’ në T7, artisti i njohur nuk ka shpëtuar pa u pyetur për lidhjen e tij me Ronela Hajatin. E megjithëse ai ende nuk po pranon drejtpëdrejtë se është i lidhur me...

Noizy i ‘krahasoi’ me lopë, kështu i bën Enca ‘diss’ reperit

para 8 muajve - AlbPortali

Pas publikimit të këngës “Kujt po i han”, Noizy kishte postuar disa imazhe të lopëve, të cilat fansat e tyre mendojnë që ia dedikoi Encës dhe Don Phenom, shkruan lajmi.net. Loading... Edhe pse reperi kishte...

Tuna në skena të nxehta me Vildane Zenelin në klipin e këngës së re ‘Maria’

para 8 muajve - Tetova Sot

Ka disa ditë që Seven Saraqi dhe Tuna kanë paralajmëruar projektin e ri. ‘Maria’ titullohet projekti nga dyshja, pjesë e të cilit është modelja e njohur Vildane Zeneli, e cila udhëtoi nga Amerika për në...

Publikohet ‘Maria’ nga Seveni dhe Tuna: Skena të nxehta në klip

para 8 muajve - Prive

Një tjetër projekt, i pritur gjatë është publikuar pasditen e sotme. Fjala është për bashkëpunimin e Seven Saraqit me Tuna Sejdin. Dyshja kanë bashkuar forcat për ‘Maria’ me pjesëmarrjen e Vildane Zenelit...

Pasurojeni gardërobën vjeshtore: Zgjidhni nuancat rozë!

para 8 muajve - Telegrafi

Përveçse do të dukeni bukur, do të dërgoni porosi të rëndësishme. Nuancat roze nuk janë të rezervuara vetëm për sezonet pranverë-verë. Zymtësia e vjeshtës mund të thyhet me tone pasteli, transmeton Telegrafi....

Noizy tallet keq me Encën pasi publikoi këngën e re? Ja çfarë postoi ai

para 8 muajve - Bota Press

Enca Haxhia dhe Don Phenom disa orë më parë kanë publikuar videoklipin e këngës “Kujt po i han”. Menjëherë pas publikimit të këngës, reperi Noizy kishte habitur me disa postime, shkruan lajmi.net. Ai ka...

Noizy tallet keq me Encën pasi publikoi këngën e re? Ja çfarë postoi ai

para 8 muajve - AlbPortali

Menjëherë pas publikimit të këngës, reperi Noizy kishte habitur me disa postime, shkruan lajmi.net. Loading... Ai ka irnonizuar duke publikuar imazhin e dy lopëve me mikrofon, e të gjithë aluduan se ishte...

Ata publikuan klipin, por a ishte kjo kundërpërgjigja e Noizy-t për Encën dhe Don Phenom?

para 8 muajve - Blitz

Vetëm dy orë më parë, Enca dhe Don Phenom publikuan klipin e këngës së tyre të rë “Kujt po i  han”.  Kënga mori menjëherë një feedback pozitiv, por edhe një rastësi e çuditshme ndodhi. Noizy në profilin...

Këngëtari i njohur shqiptar zbulon se po sjell këngë me Bebe Rexhën

para 8 muajve - Bota Press

Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë. Seven ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin dhe ai për herë të parë ka treguar këtë lajm ekskluziv. Ai tregon...

Skena të nxehta në klipin e ri të Tunës dhe Seven Saraqit

para 8 muajve - Klan Kosova

Para pak minutash është lëshuar në youtube kënga ‘Maria’ nga Seven Saraqi dhe Tuna. Në klip, protagoniste është modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli e cila ka disa skena të nxehta me Tunën, njofton...

Më n’fund! Enca e Don Phenom publikojnë ‘Kujt po i han’

para 8 muajve - Prive

Pritjes së gjatë i erdhi fundi. Enca dhe Don Phenom më në fund kanë publikuar videoklipin e këngës ‘Kujt po i han’. Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. Hit i padiskutueshëm, apo jo? /Prive.al

Premierë: ‘Kujt po i han’ nga Enca dhe Don Phenom

para 8 muajve - Klan Kosova

Më në fund është publikuar bashkëpunimi i Encës me reperin Don Phenom. Kënga ‘Kujt po i han’ gjendet në youtube dhe është e shoqëruar me një videoklip shumë interesant. Kjo është kënga e dytë e Encës brenda...

Tuna dhe Seven Saraçi vijnë me “Maria”, skena të ‘nxehta’ në klip

para 8 muajve - Lajmi.net

Ka disa ditë që ishte paralajmëruar një projekt i ri muzikor nga Altuna Sejdiu dhe Seven Saraçi. Kënga me titull “Maria” sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip,...

Publikohet videoklipi i “Kujt po i han”, Enca vjen e ‘zjarrtë’ edhe këtë herë

para 8 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia dhe Don Phenom sapo kanë publikuar videoklipin e këngës "Kujt po i han". Pritjes së fansave të dyshes tashmë i erdhi fundi, ngase dy artistët e tyre të pëlqyer publikuan videoklipin e paralajmëruar,...

“Kujt po i han” vjen me videoklip nga Enca dhe Don Phenom

para 8 muajve - RTV 21

Bashkëpunimi i artistëve tanimë edhe me video Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca dhe reperi Don Phenom kanë publikuar klipin e këngës së tyre. “Kujt po i han”, është publikuar edhe me videoklip për të...

Noizy zbulon bashkëpunimin e radhës

para 8 muajve - Lajmi.net

Noizy që nga fillimi i këtij viti ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Ka më pak se një javë prej kur reperi publikoi duetin “Meksikane” me Varrosin, shkruan lajmi.net. Tashmë Noizy ka zbuluar...

Premierë: Seven ft Tuna- Maria

para 8 muajve - RTV 21

Publikohet kënga e shumëpritur Seven Saraqi dhe Tuna kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Maria” e cila është publikuar edhe me videoklip. Për tekstin dhe muzikën...

“Kujt po i han” sapo ka dalë, dhe për këto 6 arsye e dimë që do të kthehet në një super hit!

para 8 muajve - Blitz

Pavarësisht se unë asnjëherë nuk kam qenë fanse e këngëvë të tilla, ka vetëm disa minuta dhe kënga “Kujt po i han” e Encës dhe Don Phenom është kthyer në të preferuarën time. Dhe kjo për disa arsye shumë...

Edhe një këngë nga Noizy dhe S4MM

para 8 muajve - Klan Kosova

Një tjetër këngë nga Noizy dhe reperi nga Tetova, S4MM, është gati për t’u publikuar. Lajmi për këtë bashkëpunim u bë i ditur nga Noizy i cili postoi një fotografi bashkë me S4MM, duke zbuluar edhe titullin...

Para publikimit të klipit, Enca dhe Don Phenom zbulojnë se kujt i dedikohet “Kujt po i han”

para 8 muajve - Lajmi.net

Enca Haxhia dhe Don Phenom kanë paralajmëruar publikimin e videoklipit të këngës "Kujt po i han". Bashkëpunimi i dyshes ishte i papritur për publikun, por tashmë kanë mbetur edhe pak minuta deri në lansimin...

Tuna dhe Seven Saraçi vijnë me “Maria”, skena të ‘nxehta’ në klip

para 8 muajve - Bota Press

Ka disa ditë që ishte paralajmëruar një projekt i ri muzikor nga Altuna Sejdiu dhe Seven Saraçi. Kënga me titull “Maria” sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip,...

Surprizë, Bebe Rexha vjen në bashkëpunim me artistin e njohur shqiptar

para 8 muajve - Blitz

Bebe Rexha është një prej artisteve me origjinë shqiptare që ka arritur të ketë sukses të madh në botë. Duket se këtë herë ajo do të jetë më afër origjinës së saj sepse ka zgjedhur të bashkëpunojë me artistin...

Tuna dhe Seven Saraçi vijnë me “Maria”, skena të ‘nxehta’ në klip

para 8 muajve - AlbPortali

Kënga me titull “Maria” sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Loading... Në klipin e kësaj kënge është edhe Vildane Zeneli, e cila bën lëvizje...

Publikohet videoklipi i “Kujt po i han”, Enca vjen e ‘zjarrtë’ edhe këtë herë

para 8 muajve - AlbPortali

Pritjes së fansave të dyshes tashmë i erdhi fundi, ngase dy artistët e tyre të pëlqyer publikuan videoklipin e paralajmëruar, shkruan lajmi.net. Loading... Tekstin e këngës e kanë shkruar Enca dhe Don...

Noizy zbulon bashkëpunimin e radhës

para 8 muajve - AlbPortali

Ka më pak se një javë prej kur reperi publikoi duetin “Meksikane” me Varrosin, shkruan lajmi.net. Loading... Tashmë Noizy ka zbuluar emrin e artistit me të cilin ka bashkëpunuar për projektin e ri dhe...

Para publikimit të klipit, Enca dhe Don Phenom zbulojnë se kujt i dedikohet “Kujt po i han”

para 8 muajve - AlbPortali

Bashkëpunimi i dyshes ishte i papritur për publikun, por tashmë kanë mbetur edhe pak minuta deri në lansimin e klipit të këngës, shkruan lajmi.net. Loading... Don Phenom dhe Enca përmes një videoje kanë...

Bebe Rexha bashkëpunim me artistin shqiptar – kjo e shumë të tjera sonte në ‘SevenBizz’

para 8 muajve - Gazeta Express

‘SevenBizz’ edhe sonte me shumë ekskluzivitete. Sonte në ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin do të kuptoni shumë të reja nga artistët tanë. Seven Saraqi zbulon ekskluzivisht detaje për bashkëpunimin me Bebe...

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyen

para 8 muajve - Bota Press

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye. Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.Madje, rastësia...

Këtu fillon rivaliteti i madh ndërmjet Encës dhe Tunës

para 8 muajve - Ina

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre....

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kuptojeni arsyen

para 8 muajve - Gazeta Express

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye. Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre. Madje, rastësia...

Këtu fillon rivaliteti i madh ndërmjet Encës dhe Tunës

para 8 muajve - Sovrani

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre....

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen

para 8 muajve - Lajmi.net

Këtë mbase do nuk e kemi menduar. Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre....

Më në fund mësohet data e lansimit të këngës së Sevenit dhe Tunës

para 8 muajve - Lajmi.net

Tashmë është bërë e ditur që ata po vijnë me duet. Madje, i ditur u bë edhe fakti që në klipin e këngës së Sevenit dhe Tunës do të jetë modelja Vildane Zeneli, shkruan lajmi.net Kurse, sonte u zbulua një...

Zbulohet se kur do të publikohet bashkëpunimi i Tunës dhe Sevenit

para 8 muajve - RTV 21

“Maria” do të lansohet nesër Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna dhe Seven Saraqi nesër do të publikojnë këngën e tyre. “Maria” publikohet më 12 tetor në orën 17:00, shkruan rtv21.tv Këtë njoftim e ka...

Zbulohet data e publikimit të bashkëpunimit të Tunës me Sevenin

para 8 muajve - Prive

‘Maria’ nga Seven Saraqi dhe Tuna, më në fund ka një datë të publikimit. Artisti i cili jeton në Amerikë por shpesh edhe në Kosovë, bëri të ditur se bashkëpunimi me Tunën do të lëshohet nesër në orën 17:00....

Ja kur pritet të publikohet kënga e shumëpritur e Encës dhe Don Phenom

para 8 muajve - RTV 21

Klipi i këngës “Kujt po i han” publikohet nesër Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia dhe rep-artisti Don Phenom më në fund do të publikojnë videoklipin e këngës “Kujt po i han”. Kënga ishte publikuar më herët...

Më në fund, Enca vendosi datën e publikimit të këngës ‘Kujt po i han’

para 8 muajve - Prive

Më në fund është bërë e ditur dita kur do të publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Encës me reperin Don Phenom. ‘Kujt po i han’ del nesër dhe kjo u bë e ditur nga këngëtarja e cila e postoi një fotografi...

Kënga e shumëpritur e Encës dhe Don Phenom del nesër

para 8 muajve - RTV 21

Klipi i këngës “Kujt po i han” publikohet nesër Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia dhe rep-artisti Don Phenom më në fund do të publikojnë videoklipin e këngës “Kujt po i han”. Kënga ishte publikuar më herët...

Pas këngës me Tunën, Seven Saraqi po bën gati edhe një super-bashkëpunim

para 8 muajve - Gazeta Express

Seven Saraqi ka zbuluar se kur do të dalë kënga me Tunën. Nesër do të publikohet bashkëpunimi shumë i pritur i artistit Seven Saraqi me këngëtaren e njohur, Tuna. Këngës pritet t’i bashkohet një videoklip...

Noizy dhe Varrosi të kënaqur numërojnë milionat e marra nga…

para 8 muajve - Tetova Sot

Reperët e OTR, Noizy dhe Varrosi, kanë shënuar sukses të konsiderueshëm me projektin e ri. Noizy vendosi të publikonte këngën me Varrosin edhe pse kishte paralajmërime për këngën me Dafinën. “Meksikane”...

“Meksikane” nga Noizy dhe Varrosi arrin një milion për katër ditë

para 8 muajve - Telegrafi

Reperët e OTR, Noizy dhe Varrosi, kanë shënuar sukses të konsiderueshëm me projektin e ri. Noizy vendosi të publikonte këngën me Varrosin edhe pse kishte paralajmërime për këngën me Dafinën. “Meksikane”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK