http://kariera.mk

Kaq shumë ka ndryshuar vëllai i motrave Istrefi

para 8 muajve - RTV 21

Kështu duket tani Bledi Këngëtarja shqiptare tashmë me famë ndërkombëtare, Era Istrefi ditën e djeshme e ka kaluar pranë dy personave shumë të dashur për të, nënës dhe vëllait të saj, Bledit, shkruan rtv21.tv...

Nuk do ta njihni vëllain e Erës dhe Norës

para 8 muajve - Prive

Era Istrefi influencon shumë të rinj më muzikën dhe stilin që ka por mesa duket më i ndikuari nga të gjithë është vëllai i saj, Bledi Strefi. Nëse mendoni që duket akoma si në foton më poshtë, gaboheni!...

Nis pushimet Era Istrefi, shoqërohet nga këta persona?

para 8 muajve - AlbPortali

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale, Instagram e cila shfaqet pranë familjes, shkruan lajmi.net Loading... Në disa imazhe shihet vëllau i vetëm i Erës, Bledi e në njërën nga fotot duket...

Era Istrefi përkrah mashkullit dhe gruas më të rëndësishme në jetën e saj

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja, Era Istrefi duket se po kalon çaste të lumtura me familjen. Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale, Instagram e cila shfaqet pranë familjes. Në disa imazhe shihet vëllau i vetëm...

Nis pushimet Era Istrefi, shoqërohet nga këta persona?

para 8 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja, Era Istrefi duket se po kalon çaste të lumtura me familjen. Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale, Instagram e cila shfaqet pranë familjes, shkruan lajmi.net Në disa imazhe...

Nis pushimet Era Istrefi, shoqërohet nga këta persona

para 8 muajve - Periskopi

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale, Instagram e cila shfaqet pranë familjes. Në disa imazhe shihet vëllau i vetëm i Erës, Bledi e në njërën nga fotot duket të jetë nëna e saj, Suzana,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK