http://kariera.mk

Bebe Rexha s’i lë vend imagjinatës, tregon shumë në kostumin transparent

para 8 muajve - Lajmi.net

Bebe Rexha dje kishte paralajmëruar një koncert në Atlanta. Këngëtarja ishte veshur me një fustan shumëngjyrësh për të kënduar në paradën e komunitetit LGBTI, shkruan lajmi.net. Ndërsa, më pastaj ajo ka...

Bebe Rexha tregon shumë në kostumin transparent

para 8 muajve - Periskopi

Bebe Rexha dje kishte paralajmëruar një koncert në Atlanta. Këngëtarja ishte veshur me një fustan shumëngjyrësh për të kënduar në paradën e komunitetit LGBTI. Ndërsa, më pastaj ajo ka ndërruar veshjen,...

Bebe Rexha s’i lë vend imagjinatës, tregon shumë në kostumin transparent

para 8 muajve - AlbPortali

Këngëtarja ishte veshur me një fustan shumëngjyrësh për të kënduar në paradën e komunitetit LGBTI, shkruan lajmi.net. Loading... Ndërsa, më pastaj ajo ka ndërruar veshjen, sërish u shfaq shumëngjyrëshe,...

Bebe Rexha pozon me fustanin shumëngjyrësh në mbështetje të komunitetit LGBTI

para 8 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shënojë suksese të shumta në tregun botëror. Së fundmi, ajo ishte pjesë e mbrëmjes së ndarjes së çmimeve “American Music Awards”,...

Gati për “Paradën e Krenarisë” në Atlanta, Bebe Rexha vishet shumëngjyrëshe

para 8 muajve - Lajmi.net

Bebe Rexha nuk ndal turin e koncerteve. Këngëtarja tashmë është përgatitur për të qenë pjesë në “Paradën e Krenarisë” në Atlanta, shkruan lajmi.net. Për këtë paradë të komunitetit LGBTI, Bebe ka zgjedhur...

Gati për “Paradën e Krenarisë” në Atlanta, Bebe Rexha vishet shumëngjyrëshe

para 8 muajve - AlbPortali

Këngëtarja tashmë është përgatitur për të qenë pjesë në “Paradën e Krenarisë” në Atlanta, shkruan lajmi.net. Loading... Për këtë paradë të komunitetit LGBTI, Bebe ka zgjedhur të duket tejet joshëse në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK