http://kariera.mk

Drake dhe Chris Brown ribashkohen në skenën e Los Angeles

para 8 muajve - Klan Kosova

Reperi i famshëm, Drake ka befasur fansat e tij në Staples Center duke sjellë në skenë reperin poashtu të famshëm, Chris Brown, transmeton Klan Kosova. Pas konfliktit që kishin për këngëtaren e njohur...

Chris Brown dhe Drake lënë pas inatet e së kaluarës, performojnë bashkë në LA

para 8 muajve - Lajmi.net

Drake pajtohet me Chris Brown. Tash e sa ditë, reperi ka nisur turneun e koncerteve “Aubrey and the Three Migos Tour”, shkruan lajmi.net. Në një prej tyre, Drake ka befasuar duke sjellë në skenë Chris...

I ndau Rihanna, por Chris Brown dhe Drake pajtohen dhe performojnë në Los Angeles

para 8 muajve - Telegrafi

Pasi u pajtua me Meek Mill gjatë koncertit në Boston muajin e kaluar, Drake ka ndërprerë një tjetër konflikt. Gjatë një prej gjashtë koncerteve në Los Angeles në kuadër të turneut “Aubrey and the Three...

Chris Brown dhe Drake lënë pas inatet e së kaluarës, performojnë bashkë në LA

para 8 muajve - AlbPortali

Tash e sa ditë, reperi ka nisur turneun e koncerteve “Aubrey and the Three Migos Tour”, shkruan lajmi.net. Loading... Në një prej tyre, Drake ka befasuar duke sjellë në skenë Chris Brwon për të performuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK