http://kariera.mk

“Doktori i hiteve”! Kështu duket Ledri i veshur me mantelin e bardhë

para 8 muajve - Lajmi.net

Ledri Vula është një prej artistëve më të suksesshëm të estradës shqiptare. Ai është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat priten mirë nga publiku, shkruan lajmi.net. Së fundi, ishte menaxheri...

“Doktori i hiteve”! Kështu duket Ledri i veshur me mantelin e bardhë

para 8 muajve - AlbPortali

Ai është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat priten mirë nga publiku, shkruan lajmi.net. Loading... Së fundi, ishte menaxheri i tij, Faton Shoshi ai i cili postoi në rrjete sociale një fotografi...

Ledri Vula asnjë reagim pas sulmit ndaj menaxherit të tij Faton Shoshi

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Reperi i njohur Ledri Vula i cili është nën menaxhimin e Faton Shoshit, yshim se gëzon një raport shumë më të afërt se sa menaxher-artist. Dyshja, vazhdimisht shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit, si di...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK