http://kariera.mk

Hamza: Projekti ‘Pro Tax 2’ një nga projektet më të suksesshme të MF-së

para 7 muajve - Telegrafi

Arritjet e shënuara në hartimin e legjislacionit për tatimin në pronë, informimin e tatimpaguesve, proceset e reja të punës, zhvillimin e sistemit të TI-së si dhe arritjet në komponentët e tjerë të projektit...

Hamza: Projekti Pro Tax 2 një nga projektet më të suksesshme të Ministrisë së Financave

para 7 muajve - Klan Kosova

Komiteti Drejtues i Projektit Pro Tax 2 ka mbajtur sot takimin e radhës të kryesuar nga ministri i Financave Bedri Hamza, ku kanë marrë pjesë edhe përfaqësuesit e Ambasadës Suedeze në Kosovë, si donatorë...

Franca e gatshme për rritjen e bashkëpunimit ekonomik me Kosovën

para 7 muajve - Telegrafi

Ministri i Financave Bedri Hamza ka pritur në takim një delegacion francez të kryesuar nga drejtoresha për Evropën Kontinentale në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, Florence Mangin, ku diskutuan...

Hamza: Projekti Pro Tax 2 një nga projektet më të suksesshme të Ministrisë së Financave

para 7 muajve - Koha.net

Komiteti Drejtues i Projektit Pro Tax 2 ka mbajtur sot takimin e radhës të kryesuar nga ministri i Financave Bedri Hamza, ku morën pjesë edhe përfaqësuesit e Ambasadës Suedeze në Kosovë, si donatorë kryesorë...

Hamza: Projekti Pro Tax 2 një nga projektet më të suksesshme të Ministrisë

para 7 muajve - RTV 21

Hamza takohet me zyrtarë të Ambasadës Suedeze në Kosovë Arritjet e shënuara në hartimin e legjislacionit për tatimin në pronë, informimin e tatimpaguesve, proceset e reja të punës, zhvillimin e sistemit...

Franca shpreh gatishmëri për rritjen e bashkëpunimit ekonomik dhe politik me Kosovën

para 7 muajve - Medial

Ministri i Financave Bedri Hamza ka pritur sot në takim një delegacion francez të kryesuar nga drejtoresha për Evropën Kontinentale në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës Florence Mangin, ku diskutuan...

Diplomatja franceze informohet për zhvillimet në fushën financiare të Kosovës

para 7 muajve - Koha.net

Ministri i Financave Bedri Hamza ka pritur sot në takim një delegacion francez të kryesuar nga drejtoresha për Evropën Kontinentale në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Francës, Florence Mangin, dhe me...

Hamza: Projekti Pro Tax 2 një nga projektet më të suksesshme të Ministrisë

para 7 muajve - KosovaPress

Në këtë takim u diskutua në lidhje me arritjet e shënuara në hartimin e legjislacionit për tatimin në pronë, informimin e tatimpaguesve, proceset e reja të punës, zhvillimin e sistemit të TI-së si dhe...

Hamza: Projekti Pro Tax 2, një nga projektet më të suksesshme të Ministrisë së Financave

para 7 muajve - Ekonomia Online

Komiteti Drejtues i Projektit Pro Tax 2 ka mbajtur sot takimin e radhës të kryesuar nga ministri i Financave Bedri Hamza, ku morën pjesë edhe përfaqësuesit e Ambasadës Suedeze në Kosovë, si donatorë kryesorë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK