http://kariera.mk

Mercedes-Benz “GLC Coupe” vetura luksoze e kësaj kompanie

para 9 muajve - Medial

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me makinat sportive. Varianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”. Kjo makinë ka një motor 4.0 litra,...

GLC Coupe SUV-i luksoz i Mercedesit

para 9 muajve - Medial

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me veturat sportive. Varianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”. Kjo makinë ka një motor 4.0 litra,...

Publikohen fotografitë dhe videoja e Mercedes GLE të ri

para 9 muajve - Koha.net

Pas premierës së SUV-it GLE të rregullt, tani është duke u përgatitur gjenerata e re e tij. Mercedes GLE në version Coupe aktual, i cili është i bazuar në Mercedes-GLE, debutoi më 2014-ën për të rivalizuar...

Bisha më e re e quajtur Mercedes “GLC Coupe 4×4”

para 9 muajve - Klan Kosova

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV-it 4×4 me makinat sportive. Varianti me parametrat më të larta nga modelet “GLC” është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”. Kjo makinë ka një motor...

GLC Coupe SUV-i luksoz i Mercedesit

para 9 muajve - Koha.net

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me veturat sportive. Varianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”. Kjo makinë ka një motor 4.0 litra,...

Mercedes godet rëndë BMW-në me super makinën e fundit

para 9 muajve - Gazeta Express

Kjo makinë mund të kapë 100 kilometra për vetëm 3.8 sekonda dhe shpejtësia e saj maksimale është 280 km. Po flasim për bishën e re të prezantuar nga Mercedes-Benz, e cila do quhet “GLC Coupe” dhe është...

Mercedes-Benz “GLC Coupe” vetura luksoze e kësaj kompanie

para 9 muajve - Lajmi.net

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me makinat sportive. Varianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”. Kjo makinë ka një motor 4.0 litra,...

Mercedes-Benz “GLC Coupe” vetura luksoze e kësaj kompanie[Foto]

para 9 muajve - AlbPortali

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me makinat sportive. Varianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”. Kjo makinë ka një motor 4.0 litra,...

Mercedes-Benz “GLC Coupe” vetura luksoze e kësaj kompanie[Foto]

para 9 muajve - Fakti Ditor

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me makinat sportive. Varianti me parametrat më të larta nga modelet GLC është “Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe”. Kjo makinë ka një motor 4.0 litra,...

Mercedes godet rëndë BMW-në me super makinën e fundit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kjo makinë mund të kapë 100 kilometra për vetëm 3.8 sekonda dhe shpejtësia e saj maksimale është 280 km. Po flasim për bishën e re të prezantuar nga Mercedes-Benz, e cila do quhet “GLC Coupe” dhe është...

Fiat prezanton modelin Fastback, me të cilin do të sfidojë makinat SUV

para 9 muajve - Telegrafi

Model i ri dhe me ndryshime të mëdha prej makinave SUV, që i kemi parë te ky prodhues Sao Paolo International Motor Show që është zhvilluar në Brazil ka qenë organizimi ku Fiat lansoi modelin Fastbak,...

Mercedes GLE Coupe për 2020

para 9 muajve - KosovaPress

Mercedes GLE Coupe aktual, i cili ishte i bazuar në Mercedes-GLE, debutoi në 2014 për të mbështetur BMW X6 të suksesshëm. Ndërkohë, në tetor u shfaq një gjeneratë e re SUV GLE, e cila hapi rrugën për Gle...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK