http://kariera.mk

Dy filma të Xhanfise Kekos prezantohen në Kopenhagen

para 5 muajve - Medial

Një dekadë pas ndarjes nga jeta të regjisores, Xhanfise Keko, (Artiste e Popullit) filmat e saj, vazhdojnë të shihen jo vetëm në ekranet tona, por edhe në vende të ndryshme të botës. Filmi “Tomka dhe shokët...

Filmat e Xhanfize Kekos prezantohen në Kopenhagë

para 5 muajve - Albinfo

Një dekadë pas ndarjes nga jeta të regjisores Xhanfize Keko, filmat e saj vazhdojnë të shihen në vende të ndryshme të botës. Filmi “Tomka dhe shokët e tij” dhe “Mimoza Llastica”  janë prezantuar mbrëmë...

“Tomka dhe shokët e tij” e “Mimoza Llastica” shkojnë në Kopenhagen

para 5 muajve - Java News

Një dekadë pas ndarjes nga jeta të regjisores, Xhanfise Keko, (Artiste e Popullit) filmat e saj, vazhdojnë të shihen jo vetëm në ekranet tona, por edhe në vende të ndryshme të botës. Filmi “Tomka dhe shokët...

Dy filma të Xhanfise Kekos prezantohen në Kopenhagen

para 5 muajve - Java News

Një dekadë pas ndarjes nga jeta të regjisores, Xhanfise Keko, (Artiste e Popullit) filmat e saj, vazhdojnë të shihen jo vetëm në ekranet tona, por edhe në vende të ndryshme të botës. Filmi “Tomka dhe shokët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK