http://kariera.mk

Njerëzit inteligjentë nuk e bëjnë këtë në marrëdhënie

para 5 muajve - Alsat-M

Lidhja nuk është e lehtë për t’u ruajtur dhe ju duhet të keni inteligjencë emocionale. Ja çfarë njerëzit inteligjentë nuk e bëjnë në një lidhje. 1. Nuk analizojnë çdo detaj Kjo nuk do t’ju çojë kudo dhe...

Tri përvojat e të kaluarës së partnerit që e bëjnë atë t’ju tradhtojë

para 5 muajve - Gazeta Express

Shpeshherë është ide më e mirë ta parashikoni të ardhmen thjesht duke e analizuar të kaluarën. E njëjta vlen nëse jeni duke u brengosur se a mund t’ju tradhtojë partneri – duke ia analizuar përvojat e...

Njerëzit inteligjentë nuk e bëjnë këtë në marrëdhënie

para 5 muajve - Tetova Sot

Lidhja nuk është e lehtë për t’u ruajtur dhe ju duhet të keni inteligjencë emocionale. Ja çfarë njerëzit inteligjentë nuk e bëjnë në një lidhje, transmeton KosovaPress: 1. Nuk analizojnë çdo detaj Kjo...

Tri përvojat e të kaluarës së partnerit që e bëjnë atë t’ju tradhtojë

para 5 muajve - Telegrafi

Shpeshherë është ide më e mirë ta parashikoni të ardhmen thjesht duke e analizuar të kaluarën. E njëjta vlen nëse jeni duke u brengosur se a mund t’ju tradhtojë partneri – duke ia analizuar përvojat e...

Tri përvojat e të kaluarës së partnerit që e bëjnë atë t’ju tradhtojë

para 5 muajve - Tetova Sot

Shpeshherë është ide më e mirë ta parashikoni të ardhmen thjesht duke e analizuar të kaluarën. E njëjta vlen nëse jeni duke u brengosur se a mund t’ju tradhtojë partneri – duke ia analizuar përvojat e...

Njerëzit inteligjentë nuk e bëjnë këtë në marrëdhënie

para 5 muajve - KosovaPress

Ja çfarë njerëzit inteligjentë nuk e bëjnë në një lidhje, transmeton KosovaPress: 1. Nuk analizojnë çdo detaj Kjo nuk do t’ju çojë kudo dhe vetëm ju shteron së bashku me partnerin tuaj. Njerëzit inteligjentë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK