http://kariera.mk

Samsung ka zbuluar celularin që paloset

para 5 muajve - Portalb

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re, transmeton Top Channel. Kompania e Koresë së...

Samsung konfirmon që është duke punuar poashtu në laptopë me ekrane fleksibile

para 5 muajve - Tetova Sot

Samsung konfirmoi se po zhvillon një gamë laptopësh me ekrane të palosshme. Zhvillimi u konfirmua nga nënkryetari i Samsung, Lee Min-cheol, gjatë një evenimenti PC të mbajtur muajin e kaluar. Sipas Min-cheol,...

Samsung zbulon celularin që paloset

para 5 muajve - Tetova Sot

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë...

Samsung prezanton celularin që paloset (FOTO VIDEO)

para 5 muajve - Albeu

“ Samsung ” ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të “ Android ”-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut “ Samsung...

Samsung promovon smartphone-n e ri të palosshëm

para 5 muajve - Zeri

Samsung ka promovuar smartphone-n e ri të shumëpritur të palosshëm, transmeton  AA. Sipas lajmit të BBC, celulari i ri i Samsung-it me karakteristikën që mund të paloset, u promovua në qytetin San Francisco...

Samsung zbulon telefonin me ekran të palosshëm

para 5 muajve - Koha.net

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë...

Samsung konfirmon që është duke punuar poashtu në laptopë me ekrane fleksibile

para 5 muajve - Telegrafi

Samsung konfirmoi se po zhvillon një gamë laptopësh me ekrane të palosshme. Zhvillimi u konfirmua nga nënkryetari i Samsung, Lee Min-cheol, gjatë një evenimenti PC të mbajtur muajin e kaluar. Sipas Min-cheol,...

Google: Androidi do të funksionojë tek pajisjet me ekrane që palosen

para 5 muajve - Medial

Samsung kishte premtuar lançimin e telefonit me ekran me palosje në konferencën e zhvilluesve dhe Google është aty për ta ndihmuar. Kompania tha se Android-i do të funksionojë tek pajisjet me ekrane që...

Samsung demonstron telefonin me ekran që paloset

para 5 muajve - Medial

Samsung prezantoi mbrëmjen e kaluar telefonin e shumëpritur me ekran që paloset si dhe u bëri thirrje zhvilluesve të Android të shkruajnë aplikacione për pajisjen e re. Gjigandi Koreano Jugor i teknologjisë...

Samsung zbulon celularin që paloset

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë...

Samsung zbulon celularin që paloset

para 5 muajve - KosovaPress

Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë telefonin e palosshëm për të shmangur rënien në fitime të divizionit të celularëve dhe për të mbajtur hapin e Apple. Telefonat e palosshëm premtojnë ekranin...

Samsung prezanton smartphonin e ri të palosshëm

para 5 muajve - AlbPortali

Në konferencën zhvilluese të Samsung, e cila aktualisht po zhvillohet në San Francisko , Samsung ka prezantuar një smartphone të palosshëm. Loading... Pajisja ishte vetëm shkurtimisht e dukshme dhe e vendosur...

Samsung zbulon detaje të reja në lidhje me smartphonin e palosshëm!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Për herë të parë, Samsung do të prezantojë karakteristikat e telefonisë celulare me një ekran fleksibël në konferencën e saj zhvilluese. Siç njoftoi drejtuesi celular i Samsung-ut DJ Koh, këtë vit do të...

Samsung zbulon detaje të reja në lidhje me smartphonin e palosshëm!

para 5 muajve - AlbPortali

Për herë të parë, Samsung do të prezantojë karakteristikat e telefonisë celulare me një ekran fleksibël në konferencën e saj zhvilluese. Siç njoftoi drejtuesi celular i Samsung-ut DJ Koh, këtë vit do të...

Samsung zbulon detaje të reja në lidhje me smartphonin e palosshëm

para 5 muajve - AlbPortali

Siç njoftoi drejtuesi celular i Samsung-ut DJ Koh, këtë vit do të paraqitet një smartphone me ekran të palosshëm . Detajet e para mund të jenë atje në ditët e ardhshme. Kjo tregohet nga Samsung me një...

Samsung zbulon detaje të reja në lidhje me smartphonin e palosshëm

para 5 muajve - Lajmi.net

Për herë të parë, Samsung do të prezantojë karakteristikat e telefonisë celulare me një ekran fleksibël në konferencën e saj zhvilluese. Siç njoftoi drejtuesi celular i Samsung-ut DJ Koh, këtë vit do të...

Samsung vazhdon të promovojë telefonin e palosshëm

para 5 muajve - Tetova Sot

Pritet gjerësisht që në konferencën për Zhvilluesit e Samsung, kompania do të shpalos pamjet nga telefoni i tyre i palosshëm. Asgjë zyrtare nuk është shpallur akoma, por kompania vazhdon t’i ngacmojë përdoruesit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK