http://kariera.mk

Harley Davidson prezanton motoçikletën e parë elektrike

para 5 muajve - Zhurnal

E gatshme për prodhim, LiveWire është ndër motoçikletat e para elektrike Shtetet e Bashkuara tani e kanë një makinë tjetër elektrike të rangut të lartë, që nuk vie nga Tesla ose kompania GM, transmeton...

Harley-Davidson ka prezantuar motorin e tyre të parë elektrik

para 6 muajve - Medial

Long njoftoi, ajo tani është bërë një realitet: prodhuesi amerikan i motorëve ka prezantuar versionin e prodhimit të veturës elektrike Livewire. Që në fillim të vitit 2014, Harley-Davidson ka deklaruar...

Së shpejti arrin Harley-Davidson me rrymë

para 5 muajve - Tetova Sot

Harley-Davidson më në fund zbuloi detajet e motorit të tij të parë me rrymë LiveWire. HD për katër vjet ka punuar në Live Wire, e cila ka një motor plotësisht elektrike dhe duhet të jetë udhëheqës i epokës...

Së shpejti arrin Harley-Davidson me rrymë

para 5 muajve - KosovaPress

HD për katër vjet ka punuar në Live Wire, e cila ka një motor plotësisht elektrike dhe duhet të jetë udhëheqës i epokës së re të prodhuesit të famshëm të motorit. Harley planifikon të jetë lider botëror...

Harley Davidson prezanton motoçikletën e parë elektrike

para 6 muajve - Telegrafi

E gatshme për prodhim, LiveWire është ndër motoçikletat e para elektrike Shtetet e Bashkuara tani e kanë një makinë tjetër elektrike të rangut të lartë, që nuk vie nga Tesla ose kompania GM, transmeton...

Harley-Davidson ka prezantuar motorin e tyre të parë elektrik

para 6 muajve - Lajmi.net

Long njoftoi, ajo tani është bërë një realitet: prodhuesi amerikan i motorëve ka prezantuar versionin e prodhimit të veturës elektrike Livewire. Që në fillim të vitit 2014, Harley-Davidson ka deklaruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK