http://kariera.mk

Kujdes nga ky mesazh në WhatsApp, mos hapni nëse ju vjen

para 5 muajve - Gazeta Express

Një mesazh në Whatsapp që paralajmëron përdoruesit për një kërcënim që do të pllakosë telefonin e tyre, po kalon “dorë më dorë”. Por, rezulton se vetë mesazhi është një mashtrim. Autoritetet po i paralajmërojnë...

Facebook Messenger sjell risin që të gjithë do e pëlqeni

para 5 muajve - Zeri

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Facebook Messenger sjell risin që të gjithë do e pëlqeni

para 5 muajve - Zeri

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Facebook Messenger vjen me risi të re

para 5 muajve - Shenja

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Lajm i mirë për ju të gjithë që bëni gabime në bisedat në Messenger të Facebookut

para 5 muajve - Alsat-M

Messenger në Facebook së shpejti do t’ju lejojë të fshini mesazhet e dërguara deri në 10 minuta pas dërgimit të tyre. Për këtë, do të shtohet opsioni “unsend”, që iu mundëson të fshini gabimet në bisedën...

Facebook më në fund e sjell atë që e kemi pritur të gjithë

para 5 muajve - Gazeta Express

Së shpejti do të hyjë në funksion veçoria e Facebook e cila ju lejon t’i ç’dërgoni mesazhet në aplikacionin Messenger, deri në 10 minuta pasi t’i keni dërguar. Planet për veçorinë e re u bënë të ditura...

Facebook Messenger sjell tiparin më të ri për mesazhet

para 5 muajve - Vizion Plus

Facebook Messenger duket se po punon për të vendosur në dispozicion për të gjithë përdoruesit një aplikacion për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni...

Messenger me funksion të tërheqjes së mesazheve të dërguara por vetëm për kohë të caktuar

para 6 muajve - Medial

Me Facebook Messenger përdoruesit do të kenë mundësi të tërheqin mesazhet e dërguara deri në 10 minuta pas dërgesës. Funksioni do të debutojë së shpejti me versionin 191.0 të Messenger në iOS sipas disa...

Facebook Messenger sjell tiparin e fshirjes së mesazhit pas dërgimit

para 6 muajve - Telegrafi

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Facebook Messenger sjell tiparin e fshirjes së mesazhit pas dërgimit!

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

WhatsApp sjell risinë që do t’ju lehtësojë punë dhe do t’ju mbrojë nga ''spiunët''!

para 6 muajve - Zeri

Whatsapp është platforma më e madhe e mesazheve që përdoret për të komunikuar dhe nga dita në ditë përditësohet për të përmbushur pritshmëritë e përdoruesve. Së fundmi mësohet se Whatsapp është duke punuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK