http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e premte 9 nëntor 2018

para 5 muajve - Portalb

Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës, ku parashikohet të ketë propozime dhe bashkëpunime të reja interesante. Në dashuri nuk keni nevojë për...

Horoskopi ditor, e Premte 9 Nëntor 2018

para 5 muajve - Java News

Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe kjo gjë do ju lejojë që të rifitoni ritmin në vendin e punës, ku parashikohet të ketë propozime dhe bashkëpunime të reja interesante. Në dashuri nuk keni nevojë për...

Horoskopi për sot – ja se çfarë thonë shenjat

para 5 muajve - Ina

DASHI21. mars – 20. prill Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja...

Ky është parashikimi i horoskopit për sot

para 5 muajve - Lajmi.net

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë,...

Horoskopi për ditën e enjte, 8 nëntor 2018!

para 5 muajve - Vizion Plus

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e enjte 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë,...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, e enjte 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Bota.al

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? LUANI Do bëni çdo gjë që ta rinovoni jetën tuaj sot dhe motivimi nuk do ju mungojë asgjë moment. Plutoni dhe Neptuni do ndikojnë paksa në jetën tuaj sentimentale...

Si do të jetë kjo e enjte për ju? Horoskopi i datës 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Bota.al

Dashi Kjo ditë do shënjohet nga ndryshime të rëndësishme që mund t’iu bëjnë t’i rimendoni projektet që keni nisur. Nëse jeni në një lidhje vërtet do mendoheni seriozisht për të ardhmen, por asnjë moment...

Horoskopi për sot – ja se çfarë thonë shenjat

para 5 muajve - Sovrani

DASHI21. mars – 20. prill Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja...

Horoskopi ditor, e enjte 8 nëntor 2018

para 5 muajve - Periskopi

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e enjte 08 nëntor 2018

para 5 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni...

Jeta juaj do të ndryshojë nëse mësoni këto 7 gjëra

para 6 muajve - Gazeta Express

Përgjithësisht, e keni të vështirë të pranoni dobësitë tuaja dhe e justifikoni veten e të tjerët. Lind pyetja: Pse jeni ende duke pritur? Ka ardhur koha  për t’u përballur me të vërtetën e ashpër të...

Horoskopi ditor, e enjte 8 nëntor 2018

para 6 muajve - Portalb

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi ditor, e Enjte 8 Nëntor 2018

para 6 muajve - Java News

Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni këshillë nga një epror që do të dijë si t’iu orientojë. Nga pikëpamja sentimentale,...

Horoskopi – 7 nëntor 2018

para 6 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nuk do të jeni plotësisht të motivuar, por do ta kaloni qetësisht këtë periudhë. Në aspektin afektiv pak lodhje do të rrezikojë raportin tuaj me partnerin. Reagoni! DEMI Do të keni mundësi të përmirësoni...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 7 nëntor 2018?

para 6 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme. DASHI Sot do jeni shumë më të disponueshëm për çdo gjë çka do bëjë që gjërat t’iu ecin më së miri. Do jeni edhe më të duruar. Nëse keni një lidhje, bashkëpunimi...

Horoskopi, ja kush janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 7 nëntor 2018

para 6 muajve - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: GAFORRJA Do jeni shumë optimistë dhe pozitivë gjatë kësaj dite kështu që në tërësi gjërat do ju ecin më së miri. Nëse jeni në një lidhje do merrni kohën...

Si do të jetë e mërkura juaj? Horoskopi për sot, 7 nëntor 2018

para 6 muajve - Bota.al

Dashi Sot do jeni shumë më të disponueshëm për çdo gjë çka do bëjë që gjërat t’iu ecin më së miri. Do jeni edhe më të duruar. Nëse keni një lidhje, bashkëpunimi do mbizotërojë në çdo moment dhe të dy palët...

Femra në karrierë: Flakeni ndrojtjen, depresionin dhe stresin

para 6 muajve - Periskopi

Zhgënjimi dhe ngritja në detyrë Problemi: Posti, që kaq kohë pritët me padurim dhe për të cilën punuat kaq shumë si përfundim iu dha koleges juaj. Të ardhurat vjetore janë të njëjta, të paktën për dy vitet...

Horoskopi ditor, e martë 6 nëntor 2018

para 6 muajve - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme...

Horoskopi – 6 nëntor 2018

para 6 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Disa planete do ndikojnë sot në jetën tuaj në çift dhe do e bëjnë atë më të bukur. Shfrytëzojeni për t’i shprehur më tepër ndjenjat dhe emocionet. DEMI Dashuria në çift do jetë një nga prioritetet...

Horoskopi ditor, e martë 06 nëntor 2018

para 6 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme...

HOROSKOPI/ Kjo ditë është shumë e rëndësishme, shenjat që do marrin një suprizë

para 6 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditë n e martë, 6 nëntor 2018. Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme që të ruani hapësirat tuaja, pa u provokuar nga të tjerët....

Horoskopi ditor, e martë 6 nëntor 2018

para 6 muajve - Portalb

Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme që të ruani hapësirat tuaja, pa u provokuar nga të tjerët. Kjo e martë parashikon mundësi të mira në vendin...

Horoskopi ditor, e Martë 6 Nëntor 2018

para 6 muajve - Java News

Dashi Mos jini shumë xheloz në raport me partnerin/en, pasi në këtë moment është e rëndësishme që të ruani hapësirat tuaja, pa u provokuar nga të tjerët. Kjo e martë parashikon mundësi të mira në vendin...

Debate në çift, por sukses në financa! Kjo javë ka surpriza për këtë shenjë

para 6 muajve - Java News

Astrologët kanë parashikuar se si do të jetë java për shenjnë e Shigjetarit, duke filluar nga dita e nesërme. Këtë javë yjet parashikojnë disa debate të vogla në çift, por të cilat do të kalojnë shpejt...

Ҫfarë dite do të keni sot, ua thotë shenja juaj e horoskopit

para 6 muajve - OraInfo

Ҫfarë thotë shenja juaj e horoskopit sot! Ja parashikimi i yjeve, e hënë 5 Nëntor: Dashi-Do të keni disa pengesa që kanë për të vënë në provë durimin tuaj. Mbani qetësinë dhe veproni me zgjuarsinë që nuk...

Horoskopi ditor, e hënë 5 nëntor 2018

para 6 muajve - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Venusi garanton më shumë qetësi në marrëdhënien e çifteve dhe sjell pasion në...

Horoskopi – 5 nëntor 2018

para 6 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Me saktësinë tuaj do të keni mbështetjen e një kolegu që s’para ka pasur besim tek ju. Në aspektin afektiv partneri juaj do të jetë mjaft bujar duke e mirëkuptuar nevojën tuaj për më shumë liri....

Shëndeti, puna, dashuria; horoskopi javor 5-11 nëntor 2018

para 6 muajve - Java News

Dashi Pranojini gjërat ashtu si t’iu vijnë këtë javë dhe mos kërkoni nga të tjerët atë që nuk e jepni dot vetë. Nëse lidhja juaj me partnerin nuk është aq e fortë sa duhet te bëni shumë kujdes sepse gabimi...

HOROSKOPI/ Venusi do jetë në anën tuaj, por ja planeti që do t?ju sfidojë

para 6 muajve - Albeu

Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 nëntor 2018. Dashi Dashuria : Venusi garanton më shumë qetësi në marrëdhënien e çifteve dhe sjell pasion në marrëdhëniet që kanë njëfarë krize. Për ata që duan të...

Horoskopi ditor, e hënë 05 nëntor 2018

para 6 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Venusi garanton më shumë qetësi në marrëdhënien e çifteve dhe sjell pasion në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK