http://kariera.mk

Ali Ahmeti: Nuk heqim dorë nga presidenti konsensual

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor - Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni, vlerësoi se Marrëveshja e Prespës është një hap shumë i rëndësishëm për vendin dhe procesi...

Ahmeti: Nuk heqim dorë nga Presidenti konsensual

para 5 muajve - Iliria News

Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni, vlerësoi se Marrëveshja e Prespës është një hap shumë i rëndësishëm për vendin dhe procesi i filluar në këtë...

Kryeministri Zaev thotë që ka gjasa të ketë ndryshim të ministrave në Qeveri

para 5 muajve - Portalb

Kryeministri Zoran Zaev nuk mendon për rikonstruim më të gjerë të Qeverisë por pranon se mund të ketë ndryshim të ministrave të caktuar, transmeton Alsat M. “Nëse ndonjë ministër nuk vjen në punë, është...

Ali Ahmeti: Nuk heqim dorë nga presidenti konsensual

para 5 muajve - MRT

Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni.... Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni, vlerësoi...

Ali Ahmeti: Nuk heqim dorë nga presidenti konsensual

para 5 muajve - Tetova Sot

Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni, vlerësoi se Marrëveshja e Prespës është një hap shumë i rëndësishëm për vendin dhe procesi i filluar në këtë...

“S’KA RIKONSTRUIM POR ROKADA TË MINISTRAVE”, ZAEV: NUK KA MIRËKUPTIM AS PËR MOSREALIZIM PLANESH

para 5 muajve - TV21

Kryeministri Zoran Zaev thotë se nuk e ka ndër mend të bëjë rikonstruim të kabinetit qeveritar, aq më pak para proceseve parlamentare që e presin politikën e vendit, megjithatë nuk e përjashton mundësinë...

“Pionët” e BDI-së që tentojnë të degradojnë Hazbi Likën, një ditë do të dalin në shesh!

para 5 muajve - Ina

Shkruan: Bexhet Musliu Komandat “Qela” i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura politike e partisë që doli nga lufta,...

Ali Ahmeti: Nuk heqim dorë nga presidenti konsensual

para 5 muajve - InfoShqip

Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni, vlerësoi se Marrëveshja e Prespës është një hap shumë i rëndësishëm për vendin dhe procesi i filluar në këtë...

Ali Ahmeti: Nuk heqim dorë nga presidenti konsensual

para 5 muajve - AlbPortali

Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni…. Loading... Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni,...

Zaev paralajmëron shkarkim të disa ministrave

para 5 muajve - Ina

Rikonstruktim të Qeverisë nuk do të ketë, por me siguri do të ketë ndryshim të ministrave. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev. Ai tha se përgjegjësi do të duhet të marrin të gjitha ata që nuk...

Ali Ahmeti: Nuk heqim dorë nga presidenti konsensual

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni…. Kreu i integristëve, Ali Ahmeti, duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Klan Maqedoni, vlerësoi se...

Zaev: Me siguri do të ndryshohen disa ministra

para 5 muajve - Alsat-M

Kryeministri Zoran Zaev nuk mendon për rikonstruim më të gjerë të Qeverisë por pranon se mund të ketë ndryshim të ministrave të caktuar. Nëse ndonjë ministër nuk vjen në punë, është e logjikshme se duhet...

Zaev flet për ndërrimin e ministrave, nuk përmend emra

para 5 muajve - Ina

“Nuk do të ketë rikonstruim të Qeverisë, por ndoshta do të ketë ndërrim të ministrave”, theksoi kryeministri Zoran Zaev, i pyetur lidhur me ndryshimet në Qeveri të paralajmëruara nga disa media. Ai tha...

Zaevi: Rikonstruim të Qeverisë s'do të ketë, por disa ministra mund të ndërrohen

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Zoran Zaev nuk mendon për rikonstruim më të gjerë të Qeverisë, por tregon se mund të ketë ndërrime të ministrave të caktuar. "Nëse ndonjë ministër nuk vjen në punë, është e logjikshme se duhet...

Zaev flet për ndryshimet në kabinetin qeveritar

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev sot tha se nuk mendojnë për rikonstruimin e kabinetit qeveritar, për shkak të siç tha, proceseve serioze parlamentare. Ai tha se rikonstruim të kabinetit qeveritar...

Ministri Bekteshi komentoi informacionet se është pjesë e rikonstruimit të Qeverisë

para 5 muajve - Portalb

Se a do të largohet nga posti i ministrit të Ekonomisë Kreshnik Bekteshi do të vendosin organet e partisë dhe kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, kështu u përgjigj në pyetjen...

ZAEV: Me siguri do të ndërrohen disa ministra

para 5 muajve - Medial

Kryeministri Zoran Zaev nuk mendon për rikonstruim më të gjerë të Qeverisë por pranon se mund të ketë ndryshim të ministrave të caktuar. “Nëse ndonjë ministër nuk vjen në punë, është e logjikshme se duhet...

Ish-ushtarët e UÇK-së porosi Zaevit për Likën: Pastro ti oborrin tënd!

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor - “Pastro ti oborrin tënd dhe je i vogël për Likën” është komenti në INA në rrjetet sociale në facebook, lidhur me lajmin “Zaev ka dy fjalë për Likën”, ku kryeministri në një deklaratë...

Zoran Zaev flet për ndryshimet në kabinetin qeveritar

para 5 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev sot tha se nuk mendojnë për rikonstruimin e kabinetit qeveritar, për shkak të siç tha, proceseve serioze parlamentare. Ai tha se rikonstruim të kabinetit qeveritar...

Zaev paralajmëron shkarkim të disa ministrave

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor - Rikonstruktim të Qeverisë nuk do të ketë, por me siguri do të ketë ndryshim të ministrave. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev. Ai tha se përgjegjësi do të duhet të marrin të...

"OPINION" "Pionët" e BDI-së që tentojnë të degradojnë Hazbi Likën, një ditë do të dalin në shesh!

para 5 muajve - Zhurnal

Shkruan, Bexhet Musliu Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal Komandat "Qela" i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura...

ZAEV: “Nuk pres ndryshime ne formacionin qeveritarë

para 5 muajve - Alsat-M

ZAEV: “Nuk pres ndryshime ne formacionin qeveritarë, sepse kemi shumë punë dhe procese që po ndodhin tani në Parlament”. Në lidhje ne thirrjet e mbrëmshme për amnistinë e Gruevskit, kryeministri Zaev tha...

Zaev paralajmëron shkarkim të disa ministrave

para 5 muajve - Medial

Rikonstruktim të Qeverisë nuk do të ketë, por me siguri do të ketë ndryshim të ministrave. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev. Ai tha se përgjegjësi do të duhet të marrin të gjitha ata që nuk...

Paralajmëron Zaev, do të shkarkohen disa ministra

para 5 muajve - InfoShqip

Rikonstruktim të Qeverisë nuk do të ketë, por me siguri do të ketë ndryshim të ministrave. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev. Ai tha se përgjegjësi do të duhet të marrin të gjitha ata që nuk...

Ali Ahmeti: Iniciativa për falje buroi nga Zaevi, do të kërkojmë president konsensual

para 5 muajve - Telegrafi

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, mbrëmë në një emision në Klan Macedonia ka folur për gjendjen politike në vend, ndryshimet kushtetuese, si dhe rikonstruimin që pritet të ndodh në qeveri. Ai tha se zgjidhja...

Zaev: Me siguri do të ndryshohen disa ministra

para 5 muajve - Fol

Kryeministri Zoran Zaev nuk mendon për rikonstruim më të gjerë të Qeverisë por pranon se mund të ketë ndryshim të ministrave të caktuar. Nëse ndonjë ministër nuk vjen në punë, është e logjikshme se duhet...

“Pionët” e BDI-së që tentojnë të degradojnë Hazbi Likën, një ditë do të dalin në shesh!

para 5 muajve - Fol

Komandat “Qela” i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura politike e partisë që doli nga lufta, Bashkimit Demokratik...

Zaev paralajmëron shkarkim të disa ministrave

para 5 muajve - Tetova Sot

Rikonstruktim të Qeverisë nuk do të ketë, por me siguri do të ketë ndryshim të ministrave. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev. Ai tha se përgjegjësi do të duhet të marrin të gjitha ata që nuk...

Zaev paralajmëron shkarkim të disa ministrave

para 5 muajve - Shenja

Rikonstruktim të Qeverisë nuk do të ketë, por me siguri do të ketë ndryshim të ministrave. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev. Ai tha se përgjegjësi do të duhet të marrin të gjitha ata që nuk...

Zoran Zaev flet për ndryshimet në kabinetin qeveritar

para 5 muajve - Republika

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev sot tha se nuk mendojnë për rikonstruimin e kabinetit qeveritar, për shkak të siç tha, proceseve serioze parlamentare. Ai tha se rikonstruim të kabinetit qeveritar...

Zaev paralajmëron shkarkim të disa ministrave

para 5 muajve - Fakti Ditor

Rikonstruktim të Qeverisë nuk do të ketë, por me siguri do të ketë ndryshim të ministrave. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran Zaev. Ai tha se përgjegjësi do të duhet të marrin të gjitha ata që nuk...

Ish-ushtarët e UÇK-së porosi Zaevit për Likën: Pastro ti oborrin tënd!

para 5 muajve - Ina

“Pastro ti oborrin tënd dhe je i vogël për Likën” është komenti në INA në rrjetet sociale në facebook, lidhur me lajmin “Zaev ka dy fjalë për Likën”, ku kryeministri në një deklaratë për TV21 ka folur...

“OPINION” “Pionët” e BDI-së që tentojnë të degradojnë Hazbi Likën, një ditë do të dalin në shesh!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Shkruan, Bexhet Musliu Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal Komandat “Qela” i ish-Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), aktualisht zëvëndës kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Hazbi Lika, është figura...

Zaev: Nuk planifikojmë ndryshime në kabinetin qeveritar

para 5 muajve - Pa censure

Zaev: “Nuk pres ndryshime ne formacionin qeveritar, sepse kemi shumë punë dhe procese që po ndodhin tani në Parlament”, njofton Alsat-M. Në lidhje ne thirrjet e mbrëmshme për amnistinë e Gruevskit, kryeministri...

Ahmeti: Ne po mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj të rëndësishëm për vendin

para 5 muajve - InfoShqip

Ne mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj të rëndësishëm për vendin dhe rajonin. Rajoni duhet të shkojë drejt stabilitetit të qëndrueshëm dhe paqe gjithandej. Nuk mund të ketë një Evropë...

Ish-ushtarët e UÇK-së porosi Zaevit për Likën: Pastro ti oborrin tënd!

para 5 muajve - Fol

Pastro ti oborrin tënd dhe je i vogël për Likën” është komenti në INA në rrjetet sociale në facebook, lidhur me lajmin “Zaev ka dy fjalë për Likën”, ku kryeministri në një deklaratë për TV21 ka folur për...

Ahmeti: Ne po mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj të rëndësishëm për vendin

para 5 muajve - Fol

Ne mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj të rëndësishëm për vendin dhe rajonin. Rajoni duhet të shkojë drejt stabilitetit të qëndrueshëm dhe paqe gjithandej. Nuk mund të ketë një Evropë...

Ish-ushtarët e UÇK-së porosi Zaevit për Likën: Pastro ti oborrin tënd!

para 5 muajve - AlbPortali

Pastro ti oborrin tënd dhe je i vogël për Likën” është komenti në INA në rrjetet sociale në facebook, lidhur me lajmin “Zaev ka dy fjalë për Likën”, ku kryeministri në një deklaratë për TV21 ka folur për...

Ali Ahmeti: Iniciativa për falje buroi nga Zaevi, do të kërkojmë president konsensual

para 5 muajve - Pa censure

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, mbrëmë në një emision në Klan Macedonia ka folur për gjendjen politike në vend, ndryshimet kushtetuese, si dhe rikonstruimin që pritet të ndodh në qeveri. Ai tha se zgjidhja...

Ish-ushtarët e UÇK-së porosi Zaevit për Likën: Pastro ti oborrin tënd!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Pastro ti oborrin tënd dhe je i vogël për Likën” është komenti në INA në rrjetet sociale në facebook, lidhur me lajmin “Zaev ka dy fjalë për Likën”, ku kryeministri në një deklaratë për TV21 ka folur për...

Ahmeti nuk ka dëgjuar për rikonstruimin eventual të Qeverisë

para 5 muajve - Alsat-M

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar se ka dëgjuar nga mediat për rikonstruimin e kabinetit qeveritar. Sipas tij, nuk ka asgjë deri tani lidhur me këtë temë, mirëpo gjithçka është çështje që diskutohet....

Ahmeti: Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari

para 5 muajve - Alsat-M

“Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari. Ne jetojmë në këto hapësira ballkanike ku thashethemet zënë vend më shpejtë sesa lajmi i vërtet. Nuk dua të hyjë në detaje, por ata që votuan...

Ahmeti: Zgjidhja e emrit rrit stabilitetin ekonomik

para 5 muajve - Alsat-M

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti është shprehur i sigurt se zgjidhja e kontestit me Greqinë krijon një klimë shumë më të mirë për investime, si vendore, por edhe vendore, ndërsa rrit mirëqenien e çdo qytetari....

Ahmeti: Ne po mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj të rëndësishëm për vendin

para 5 muajve - Portalb

Ne mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj  të rëndësishëm për vendin dhe rajonin. Rajoni duhet të shkojë drejt stabilitetit të qëndrueshëm dhe paqe gjithandej. Nuk mund të ketë një Evropë...

Ahmeti: Iniciativa për pajtim dhe falje buroi nga Zaevi

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 nëntor - Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari. Ne jetojmë në këto hapësira ballkanike ku thashethemet zënë vend më shpejtë sesa lajmi i vërtet. Nuk dua të hyjë në detaje,...

Përflitet se së shpejti mund të ketë rikonstruim te Qeverisë së Maqedonisë

para 6 muajve - Portalb

Nuk konfirmohen dhe as nuk hidhen poshtë zërat për ndryshime të reja në kabinetin qeveritar, si pasojë e mos-arritjes së rezultateve në punë të ministrave të caktuar ose dyshimeve të publikut për përfshirje...

AHMETI: Zgjidhja e emrit rrit mirëqenien e qytetarëve

para 5 muajve - Medial

Ne mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj tjerë të rëndësishëm për vendin dhe rajonin. Rajoni duhet të shkojë drejt stabilitetit të qëndrueshëm dhe paqe gjithandej. Nuk mund të ketë një...

AHMETI: Iniciativa për pajtim dhe falje buroi nga Zaevi

para 5 muajve - Medial

Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari. Ne jetojmë në këto hapësira ballkanike ku thashethemet zënë vend më shpejtë sesa lajmi i vërtet. Nuk dua të hyjë në detaje, por ata që votuan...

Ahmeti: Zgjidhja e emrit rrit mirëqenien e qytetarëve

para 5 muajve - Indeks.mk

Ne mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj terë të rëndësishëm për vendin dhe rajonin. Rajoni duhet të shkojë drejt stabilitetit të qëndrueshëm dhe paqe gjithandej.. Nuk mund të ketë një...

Ahmeti: S’ka asgjë lidhur me ndërrimin e ministrave

para 6 muajve - Ina

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar për Klan Maqedoni se ka dëgjuar nga mediat për ndërrimin e disa ministrave nga kabineti qeveritar. Sipas tij, nuk ka asgjë deri tani lidhur me këtë temë, mirëpo gjithcka...

Ahmeti: Iniciativa për pajtim dhe falje buroi nga Zaevi

para 6 muajve - Indeks.mk

Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari. Ne jetojmë në këto hapësira ballkanike ku thashethemet zënë vend më shpejtë sesa lajmi i vërtet. Nuk dua të hyjë në detaje, por ata që votuan...

Si e kuptoi Kreshnik Bekteshi se të jesh me “arrushën” s`te merrë as lumi!

para 6 muajve - Ina

Shkruan Bexhet Musliu Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione nga më të ndryshmet, por lumi i mbledhur...

Zaev i ka nja dy llafe për Hazbi Likën

para 6 muajve - Ina

Burime për TV21 thonë se kryeministri Zaev ka pasur vërejtje edhe për zëvendësin e tij Hazbi Likën, i cili tashmë një kohë të gjatë nuk po shkon në punë, e që sipas Zaevit kjo tregon mungesë të respektit...

Zaev flet për mungesën e Hazbi Likës për 6 muaj në punë!

para 5 muajve - Tetova Sot

Burime për TV21 thonë se kryeministri Zaev ka pasur vërejtje edhe për zëvendësin e tij Hazbi Likën, i cili tashmë një kohë të gjatë nuk po shkon në punë, e që sipas Zaevit kjo tregon mungesë të respektit...

Ahmeti: Zgjidhja e emrit rrit mirëqenien e qytetarëve

para 5 muajve - Tetova Sot

Ne mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj terë të rëndësishëm për vendin dhe rajonin. Rajoni duhet të shkojë drejt stabilitetit të qëndrueshëm dhe paqe gjithandej.. Nuk mund të ketë një...

Ahmeti: Iniciativa për pajtim dhe falje buroi nga Zaevi

para 5 muajve - Tetova Sot

Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari. Ne jetojmë në këto hapësira ballkanike ku thashethemet zënë vend më shpejtë sesa lajmi i vërtet. Nuk dua të hyjë në detaje, por ata që votuan...

Ahmeti hedh poshtë spekulimet për rikonstruim të Qeverisë

para 5 muajve - AlbPortali

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar për Klan Maqedoni se ka dëgjuar nga mediat për ndërrimin e disa ministrave nga kabineti qeveritar. Loading... Sipas tij, nuk ka asgjë deri tani lidhur me këtë temë,...

Ahmeti hedh poshtë spekulimet për rikonstruim të Qeverisë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar për Klan Maqedoni se ka dëgjuar nga mediat për ndërrimin e disa ministrave nga kabineti qeveritar. Sipas tij, nuk ka asgjë deri tani lidhur me këtë temë, mirëpo gjithçka...

Ahmeti: Iniciativa për pajtim dhe falje buroi nga Zaevi

para 6 muajve - InfoShqip

Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari. Ne jetojmë në këto hapësira ballkanike ku thashethemet zënë vend më shpejtë sesa lajmi i vërtet. Nuk dua të hyjë në detaje, por ata që votuan...

"Koment" Si e kuptoi Kreshnik Bekteshi se të jesh me "arrushën" s`te merrë as lumi!

para 6 muajve - Zhurnal

Nga Bexhet Musliu Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione...

Ahmeti hedh poshtë spekulimet për rikonstruim të Qeverisë

para 5 muajve - Pa censure

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar për Klan Maqedoni se ka dëgjuar nga mediat për ndërrimin e disa ministrave nga kabineti qeveritar. Sipas tij, nuk ka asgjë deri tani lidhur me këtë temë, mirëpo gjithçka...

SEANCË E NXEHTË QEVERITARE? BURIME PËR TV21: MUND TË KETË RIKONSTRUIM TË QEVERISË

para 6 muajve - TV21

Seanca e djeshme e Qeverisë, sipas informacioneve të TV21, nuk ka shkuar edhe aq mirë. Burime tona jozyrtarisht i thanë TV21 se seanca e 101-të e Qeverisë ka kaluar me atmosferë të nxehur dhe nervoze,...

Ahmeti: Zgjidhja e emrit rrit mirëqenien e qytetarëve

para 5 muajve - Republika

Ne mbyllim një kapitull me Greqinë, por hapim shumë kapituj terë të rëndësishëm për vendin dhe rajonin. Rajoni duhet të shkojë drejt stabilitetit të qëndrueshëm dhe paqe gjithandej.. Nuk mund të ketë një...

Ahmeti ‘selam’ Zaevit: S’ka ndërrim të ministrave!

para 5 muajve - Fol

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar për Klan Maqedoni se ka dëgjuar nga mediat për ndërrimin e disa ministrave nga kabineti qeveritar. Sipas tij, nuk ka asgjë deri tani lidhur me këtë temë, mirëpo gjithcka...

Ahmeti ‘selam’ Zaevit: S’ka ndërrim të ministrave!

para 5 muajve - Pa censure

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar për Klan Maqedoni se ka dëgjuar nga mediat për ndërrimin e disa ministrave nga kabineti qeveritar. Sipas tij, nuk ka asgjë deri tani lidhur me këtë temë, mirëpo gjithcka...

Ndryshime në kabinetin qeveritar, së shpejti?

para 6 muajve - Alsat-M

Nuk konfirmohen dhe as nuk hidhen poshtë zërat për ndryshime të reja në kabinetin qeveritar, si pasojë e mos-arritjes së rezultateve në punë të ministrave të caktuar ose dyshimeve të publikut për përfshirje...

Ahmeti: Iniciativa për pajtim dhe falje buroi nga Zaevi

para 6 muajve - Fol

Komisioni për pajtim në Parlament nuk është çështje pazari. Ne jetojmë në këto hapësira ballkanike ku thashethemet zënë vend më shpejtë sesa lajmi i vërtet. Nuk dua të hyjë në detaje, por ata që votuan...

Ndryshime në kabinetin qeveritar, së shpejti?

para 6 muajve - Ina

Nuk konfirmohen dhe as nuk hidhen poshtë zërat për ndryshime të reja në kabinetin qeveritar, si pasojë e mos-arritjes së rezultateve në punë të ministrave të caktuar ose dyshimeve të publikut për përfshirje...

Ndryshime në kabinetin qeveritar, së shpejti?

para 6 muajve - Tetova Sot

Nuk konfirmohen dhe as nuk hidhen poshtë zërat për ndryshime të reja në kabinetin qeveritar, si pasojë e mos-arritjes së rezultateve në punë të ministrave të caktuar ose dyshimeve të publikut për përfshirje...

Zaev flet për mungesën e Hazbi Likës për 6 muaj në punë!

para 6 muajve - Fol

Burime për TV21 thonë se kryeministri Zaev ka pasur vërejtje edhe për zëvendësin e tij Hazbi Likën, i cili tashmë një kohë të gjatë nuk po shkon në punë, e që sipas Zaevit kjo tregon mungesë të respektit...

Zaev flet për mungesën e Hazbi Likës për 6 muaj në punë!

para 6 muajve - Pa censure

Burime për TV21 thonë se kryeministri Zaev ka pasur vërejtje edhe për zëvendësin e tij Hazbi Likën, i cili tashmë një kohë të gjatë nuk po shkon në punë, e që sipas Zaevit kjo tregon mungesë të respektit...

“Koment” Si e kuptoi Kreshnik Bekteshi se të jesh me “arrushën” s`te merrë as lumi!

para 6 muajve - AlbPortali

Loading... Nga Bexhet Musliu Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione...

“Koment” Si e kuptoi Kreshnik Bekteshi se të jesh me “arrushën” s`te merrë as lumi!

para 6 muajve - Fakti Ditor

Nga Bexhet Musliu Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione...

Si e kuptoi Kreshnik Bekteshi se të jesh me “arrushën” s`te merrë as lumi!

para 6 muajve - Fol

Shkruan Bexhet Musliu Katandisja e Kreshnikut dhe tentimi për të shpëtuar është i kotë. Në valën e lumit që e ka marrë përpara, ai po përpiqet të bëjë ekzibicione nga më të ndryshmet, por lumi i mbledhur...

Ndryshime në kabinetin qeveritar, do të ndërrohen…

para 6 muajve - Pa censure

Nuk konfirmohen dhe as nuk hidhen poshtë zërat për ndryshime të reja në kabinetin qeveritar, si pasojë e mos-arritjes së rezultateve në punë të ministrave të caktuar ose dyshimeve të publikut për përfshirje...

Ndryshime në kabinetin qeveritar, së shpejti?

para 6 muajve - Fol

Nuk konfirmohen dhe as nuk hidhen poshtë zërat për ndryshime të reja në kabinetin qeveritar, si pasojë e mos-arritjes së rezultateve në punë të ministrave të caktuar ose dyshimeve të publikut për përfshirje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK