http://kariera.mk

Miriam Cani mahnit me setin e ri fotografik

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, ka paralajmëruar se këto ditë do të publikojë këngën e saj më të re. “Në parajsë’ titullohet kjo këngë, së cilës këngëtarja ia ka realizuar edhe klipin. View this post...

Miriam Cani ju fton "Në Parajsë"

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar se gjatë ditës së nesërme pritet të publikohet klipi i saj më i ri. Titulli duket se do të jetë “Në Parajsë” dhe nga fotot e...

“Në Parajsë” kënga më e re e Miriam Canit

para 5 muajve - RTV 21

Artistja paralajmëron këngën Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani ka paralajmëruar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Në Parajsë” dhe do të shoqërohet me videoklip. Këtë paralajmërim e ka bërë...

‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit

para 5 muajve - Ina

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante. Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore, shkruan ORAinfo. Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar...

Miriam Cani vjen më "hot" në fotografinë e fundit

para 5 muajve - Zhurnal

E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël. Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të bardhë....

‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit

para 5 muajve - OraInfo

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante. Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore, shkruan ORAinfo. Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar...

Kështu nuk e keni parë Miriam Canin

para 5 muajve - Zeri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani ka habitur të gjithë me një foto. Në rrjetin social Instagram Cani ka publikuar një foto ku duket mjaft seksi. Bashkshortja e këngëtarit Alban...

Pas fotos seksi, ja me kë e ka kaluar ditën sot Miriam Cani

para 5 muajve - Lajmi.net

Miriam Cani mbrëmë ka habitur të gjithë me një foto. Duke qenë se jemi mësuar ta shohim shumë engjëllore, fotografia ku ajo duket tejet elegante dhe seksi ka mahnitur të gjithë, shkruan lajmi.net. E veshur...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin

para 5 muajve - Zhurnal

Edona Llalloshi po punon për projekte të reja muzikore. Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain...

Ju kujtohet 'Për ty po flas'? Edona dhe Miloti sërish po sjellin këngë bashkë

para 5 muajve - Gazeta Express

Edona Llalloshi po sjell tri këngë të reja. Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Edona Llalloshi po sjell këngë të reja. Vetë Edona ka lajmëruar se shumë shpejtë ajo do të publikojë tri këngë të reja,...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin

para 5 muajve - Zeri

Këngëtarja e shumë pëlqyer nga publiku shqiptar, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan lajmi.net. ‘’Se shpejti 3...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin

para 5 muajve - Lajmi.net

Edona Llalloshi po punon për projekte të reja muzikore. Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain...

Miloti e bën horë Edonën me mëngjes, në këtë gjendje e publikon atë

para 5 muajve - OraInfo

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos me projekte është shumë aktive dhe e pranishme edhe në ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo. Edona vazhdon të sjellë...

Ju kujtohet ‘Për ty po flas’? Edona dhe Miloti sërish po sjellin këngë bashkë

para 5 muajve - Bota Press

Edona Llalloshi po sjell tri këngë të reja. Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Edona Llalloshi po sjell këngë të reja. Vetë Edona ka lajmëruar se shumë shpejtë ajo do të publikojë tri këngë të reja,...

Pas fotos seksi, ja me kë e ka kaluar ditën sot Miriam Cani

para 5 muajve - AlbPortali

Duke qenë se jemi mësuar ta shohim shumë engjëllore, fotografia ku ajo duket tejet elegante dhe seksi ka mahnitur të gjithë, shkruan lajmi.net. Loading... E veshur me të bardhë, bashkëshortja e Alban Skënderajt...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan lajmi.net. ‘’Se shpejti 3 këngë...

Edona Llalloshi me tri këngë të reja, njëra duet me Milotin

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Edona Llalloshi është duke i finalizuar tri projekte muzikore, njëra prej tyre vjen në duet me vëllain e saj Milotin, shkruan lajmi.net. Loading... ‘’Se shpejti...

Miriami e ëmbël? Nuk e keni parë kur shfaqet seksi…

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtaren e talentuar shqiptare, Miriam Cani jemi mësuar ta shikojmë thuajse gjithnjë të ëmbël. Por duket se edhe ajo ka vendosur të ndryshojë tashmë. Këtë e tregon nëpërmjet një fotografitë të publikuar...

Harrojeni Miriamin e ëmbël, shikoni si duket seksi

para 6 muajve - Gazeta Express

E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël. Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të bardhë....

Miriam Canin se keni parë kurrë kështu dhe do befasoheni

para 6 muajve - Lajmi.net

Nuk e keni parë asnjëherë kaq sensuale dhe do befasoheni. Artistja nga Shqipëria, Miriam Cani këtë herë ka befasuar ndjekësit me imazhin e fundit që solli, shkruan lajmi.net Ajo ka postuar një fotografi...

Vjen projekti i ri nga Edona dhe Miloti

para 6 muajve - RTV 21

Prurje të reja nga Edona Këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi është në përgatitje të disa projekteve të reja muzikore dhe një prej tyre do të jetë në bashkëpunim me vëllain e saj, Milot Llalloshin,...

Harrojeni Miriamin e ëmbël, shikoni si duket seksi

para 6 muajve - Tetova Sot

E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël. Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të bardhë....

Edona Llalloshi paralajmëron projekte të reja, njëra bashkëpunim me…

para 6 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi pëlqehet gjithnjë për muzikën e saj. Ajo deri më tani ka sjell projekte mjaft të pëlqyera e cila vazhdon të jetë tejet e angazhuar akoma, shkruan lajmi.net Përmes disa...

Miriam Canin se keni parë kurrë kështu dhe do befasoheni[Foto]

para 6 muajve - AlbPortali

Artistja nga Shqipëria, Miriam Cani këtë herë ka befasuar ndjekësit me imazhin e fundit që solli, shkruan lajmi.net Loading... Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet tejet joshëse në...

Miriam Canin se keni parë kurrë kështu dhe do befasoheni[Foto]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Artistja nga Shqipëria, Miriam Cani këtë herë ka befasuar ndjekësit me imazhin e fundit që solli, shkruan lajmi.net Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet tejet joshëse në një kostum...

Edona Llalloshi paralajmëron projekte të reja, njëra bashkëpunim me…

para 6 muajve - AlbPortali

Ajo deri më tani ka sjell projekte mjaft të pëlqyera e cila vazhdon të jetë tejet e angazhuar akoma, shkruan lajmi.net Loading... Përmes disa imazheve të publikuara në Instagram, Llalloshi tregon se po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK