http://kariera.mk

Real Betis – Milan, formacionet zyrtare: ‘Luftë’ për vendin e parë

para 5 muajve - Telegrafi

Real Betis dhe Milani do të përballen mes vete në stadiumin ‘Benito Villamarin’. Spanjollët kanë fituar në ndeshjen e parë të fazës së grupeve duke fituar 2-1. Milani kërkon hakmarrje dhe rikthim në vendin...

20 të arrestuar, sfida mes Real Betis dhe Milan rrezikon të mos luhet

para 5 muajve - Albeu

Momentet e tensionit kanë shoqëruar thuajse të gjithë transfertën e tifozëve kuqezi në Seville. Konfrontimet mes milanistëve dhe vendësve janë përsëritur gjatë gjithë ditës së sotme, me sfidën që për disa...

Milan kërkon vetëm fitore sonte në Spanjë

para 5 muajve - Gazeta Express

Milan ka udhëtuar sonte në Real Betis ku do të përballet me këtë skuadër Skuadrës italiane i duhet një fitore sonte në mënyrë që në dy ndeshjet e ardhshme të mendojë edhe për kualifikim tutje në këtë garë....

Gattuso befason me formacionin starutes kundër Real Betisit

para 5 muajve - OraInfo

Real Betis e pret në shtëpi sonte Milanin në kuadër të Europa League. Milani beson në Patrick Cutrone, Suso dhe Fabio Borini në një udhëtim të vështirë te Real Betisi, të cilët startojnë me Joaquin dhe...

Rreth 20 tifozë të Milanit arrestohen në Sevilla

para 5 muajve - Koha.net

Rreth 20 tifozë të Milanit janë arrestuar në Sevilla të mërkurën mbrëma, para ndeshjes të Ligës së Evropës që skuadra italiane e luan kundër Real Betisit të enjten, raporton "Mundo Deportivo". Tifozët...

Plas në Spanjë, arrestohen 20 tifozë të Milanit

para 5 muajve - Albeu

Sonte në mbrëmje do të luhet takimi mes Betisit dhe skuadrës së Milanit . Disa orë para fillimit të sfidës, ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme. 20 tifozë të skuadrës kuq e zi janë arrestuar nga autoritetet...

20 tifozë të Milan arrestohen në Seville

para 5 muajve - Telesport

Rreth 20 tifozë të Milan janë arrestuar në qytetin e Seville-s mbrëmjen e së mërkurës, në prag të ndeshjes së Europa League ndaj Real Betis. Kuqezinjtë humbën në San Siro gjatë përballjes së parë mes dy...

Janë arrestuar 20 tifozë të Milanit para ndeshjes me Real Betisin

para 5 muajve - Portalb

Rreth 20 tifozë të Milanit u arrestuan në Sevillë mbrëmë, para ndeshjes së Ligës së Evropës me Real Betisin. Milani humbi në ‘San Siro’ në ndeshjen e parë ndaj Real Betisit, ndërsa sonte do të tentojë...

Tifozët e Milanit arrestohen në Sevilla

para 5 muajve - Koha.net

Rreth 20 tifozë të Milanit janë arrestuar në Sevilla të mërkurën mbrëma, para ndeshjes të Ligës së Evropës që skuadra italiane e luan kundër Real Betisit të enjten, raporton "Mundo Deportivo". Tifozët...

Milani merr lajmin e mirë

para 5 muajve - Medial

Milani merr lajmin e mirë, kthehet “ylli” i skuadrës për ndeshjen me JuventusinSkuadra e Milanit tashmë mund të ndihet disi më e lehtësuar për ndeshjen me Juventusit. Kuqezinjve të drejtuar nga trajneri...

FOTO/ Transfertë e vështirë për Milanin me mungesa, zbulohen formacionet zyrtare

para 5 muajve - Newsport

Në orën 21:00, luhet ndeshja midis Real Betis- Milan, për javën e 4-të, të grupeve të Europa League. Gattuzo ka shumë mungesa dhe është detyruar të zbresë në fushë një ekip, jo të zakonshmëm. Formacionet...

Arrestohen 20 tifozë të Milanit para ndeshjes me Real Betisin

para 5 muajve - Lajmi.net

Rreth 20 tifozë të Milanit u arrestuan në Sevillë mbrëmë, para ndeshjes së Ligës së Evropës me Real Betisin. Milani humbi në ‘San Siro’ në ndeshjen e parë ndaj Real Betisit, ndërsa sonte do të tentojë...

Betis – Milan, Rossonerët kërkojnë hakmarrjen

para 5 muajve - Periskopi

Milani beson në Patrick Cutrone, Suso dhe Fabio Borini në një udhëtim të vështirë te Real Betisi, të cilët startojnë me Joaquin dhe Tonny Sanabria. Ndeshja në fjalë zhvillohet nga ora, 21:00 dhe përcakton...

Formacionet zyrtare, Real Betis – Milan

para 5 muajve - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së Europa League ndërmjet Real Betisit dhe Milanit e vlefshme për grupin F e cila starton nga oraz 21:00, transmeton Sovrani.info. Ja formacionet startuese:...

Arrestohen 20 tifozë të Milanit para ndeshjes ndaj Real Betisit

para 5 muajve - Gazeta Express

Rreth 20 tifozët të Milanit janë arrestuar mbrëmë në Sevilla, përpara ndeshjes kundër Real Betisit në Evropa Ligë. Kuqezinjtë e humbën ndeshjen e parë ndaj skuadrës spanjolle në “San Siro”, dhe sonte kërkojnë...

Arrestohen dhjetëra tifozë të Milanit para ndeshjes me Betisin

para 5 muajve - OraInfo

Rreth 20 tifozë të Milanit u arrestuan mbrëmë në Sevilla të Spanjës, përpara ndeshjes së Europa Ligës me Real Betis. Rossonerët humbën në San Siro në ndeshjen e parë me real Betis, dhe janë përgaditur...

Formacionet e mundshme, Real Betis- Milan

para 5 muajve - OraInfo

Milani synon të hakmerret sot ndaj Real Betis këtë mbrëmje, pasi Rossonerët kishin humbur në San siro 2-1 ndaj tyre. Milan udhëton në Spanjë për t’i marrë 3 pikë të rëndësishme, përcjell ORAinfo. Betis...

Milani kërkon fitoren në Spanjë, arrestohen 20 tifozë italianë

para 5 muajve - Newsport

20 tifozë të Milanit janë arrestuar mbrëmë në Sevija para ndeshjes së kuqezinjve kundër Real Betisit. Sonte, të besuarit e Genaro Gatusos do të tentojnë të marrin një rezultat pozitiv duke qenë se janë...

Shkaktojnë kaos në Spanjë, vihen në pranga 20 tifozë të Milanit

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Rreth 20 tifozë të Milanit janë arrestuar në Sevilla mbrëmë, përpara ndeshjes në Europa League me Real Betis. Rossonerët humbën në San Siro në ndeshjen e parë që u zhvillua në mes të dy këto skuadrave...

‘Suso ndër më të mirët në botë’

para 5 muajve - OraInfo

Milan do të përballet me Real Betis në Ligën Evropiane sot mbrëma, me anën e Rino Gattusos duke shpresuar për të përmbysur humbjen 2-1 në San Siro për të marrë të gjitha 3 pikët në Spanjë. Duke folur para...

Gattuso: Ndaj Betisit për fitore, Higuain kthehet ndaj Juves

para 6 muajve - SuperSport

Vetëm dy javë më parë, spanjollët e Real Betisit bënë Milanin të vuajë në shtëpi dhe u larguan më 3 pikë, pas fitores 1-2 në “San Siro”, në sfidën e vlefshme për fazën e grupeve të Europa Leagues. Të enjten...

Milan merr lajmin e keq para ndeshjes me Real Betis

para 6 muajve - OraInfo

Milan dhe Real Betis do të takohen të enjten në kuadër të xhiros së katërt të Europa League. Trajneri Genaro Gattuso ka zbuluar listën e të ftuarve për këtë ndeshje, shkruan indeksonline. Në mesin e 19...

Probleme për Milan, ja çfarë ka ndodhur me Higuain

para 6 muajve - Telesport

Gonzalo Higuain nuk do të jetë në dispozicion për ndeshjen që Milan do të luajë nesër në mbrëmje kundër Betis, e vlefshme për javën e katërt të Europa League. Argjentinasi, në fakt, nuk është pjesë e listës...

Higuain mbetet në dyshim për sfidën ndaj Juves

para 6 muajve - RTV 21

Stafi mjekësor i kuqezinjve tashmë kërkon që sulmuesi të trajtohet me kujdes Sulmuesi argjentinas mund të mungojë në takimin përballë ish-skuadrës së tij. Gonzalo Higuain në takimin me Udinesen u largua...

Infermierja flet për gjendjen e Higuain

para 6 muajve - OraInfo

Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain edne nuk dihet nëse do të luajë kundër Juventusit të dielën. Është moment delikat për Milanin, pasi luan dy ndeshje vendimtare për objektivat e sezonit, por për fat...

Cutrone me deklaratë befasuese për derbin ndaj Juventusit

para 6 muajve - Medial

Patrick Cutrone pranon se skuadra e Milanit ‘po pret’ që Gonzalo Higuain të kthehet nga lëndimi. Gonzalo Higuain është pothuajse i sigurt që do ta humbet ndeshjen e Milanit në Ligën e Evropës me Real Betisin...

Cutrone me deklaratë befasuese për derbin ndaj Juventusit

para 6 muajve - Lajmi.net

Patrick Cutrone pranon se skuadra e Milanit 'po pret' që Gonzalo Higuain të kthehet nga lëndimi. Gonzalo Higuain është pothuajse i sigurt që do ta humbet ndeshjen e Milanit në Ligën e Evropës me Real Betisin...

Cutrone treon nëse Higuain do të luaj kundër Juventusit

para 6 muajve - OraInfo

Patrick Cutrone pranon se skuadra e Milanit po pret që Gonzalo Higuain të kthehet nga lëndimi. Higuain është pothuajse i sigurt për të humbur ndeshjen e Milanit në Europa League me Real Betis të enjten...

Dëmtimi i Higuainit, në dyshim për ndeshjen ndaj Juves

para 6 muajve - SuperSport

Problemet fizike ngrenë një pikëpyetje të madhe për Gonzalo Higuainin. A do të jetë gati “El Pipita” për sfidën kundër Juventusit? Argjentinasi në takimin me Udinesen u largua nga fusha pas shqetësimeve...

Zyrtare: Gattuso publikon listën kundër Betisit, ja mungesat…

para 6 muajve - Sovrani

Gonzalo Higuain, siç pritej, është jashtë skuadrës së Milanit për t’u përballur me Real Betis të enjten, por Hakan Calhanoglu është kthyer, transmeton Sovrani.info. Nuk ka shanse për Higuain, i cili e...

Higuain mbetet në dyshim për sfidën ndaj Juves

para 6 muajve - KosovaPress

Gonzalo Higuain në takimin me Udinesen u largua nga fusha pas dhimbjeve që ndiente në pjesën e shpinës dhe, me sa duket, këto shqetësime, të paktën deri më tani, bëjnë që Higuain të mos jetë i gatshëm...

Cutrone me deklaratë befasuese për derbin ndaj Juventusit

para 6 muajve - Bota Press

Patrick Cutrone pranon se skuadra e Milanit ‘po pret’ që Gonzalo Higuain të kthehet nga lëndimi. Gonzalo Higuain është pothuajse i sigurt që do ta humbet ndeshjen e Milanit në Ligën e Evropës me Real Betisin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK