http://kariera.mk

“Kacifas”, Tsipras: Zemërim i drejtë. Rama: Nuk luftojmë me arkëmorte

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri i Greqisë Aleksis Tsipras ka folur pas ceremonisë mortore në Bularat, ku u përcoll për në banesën e fundit Kostandinos Kacifa. Në një intevistë për mediat greke, Tsipras e quajti një ditë...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Medial

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, reagon Rama

para 5 muajve - Albeu

Ngjarjet që ndodhën ditën e sotme në Bularat akoma nuk kanë marrë një përgjgje zyrtare nga vendi ynë. Pikërisht për këtë shumë komnetues kanë kërkuar nga Rama që t'ju përgjigjet thirrjeve anti-shqiptare....

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

‘Kacifas’, reagon Rama: Hienat përdhosën të vdekurin, ulën dinjitetin e flamurit të tyre!

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare....

Rama reagon pas varrimit të Kacifas: Të pagdhendur që jetojnë si hiena dhe këndojnë si korba!

para 5 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare....

Hynë ilegalisht në Bularat, arrestohet ekstremisti Karathanos me dy të tjerë

para 5 muajve - Vizion Plus

Pas ceremoniste mortore të 35 vjecarit Kostandin Kacifa te ardhurit nga Greqia mes tyre edhe ekstremistet e “Agimit te Arte” u larguan drejt vendit fqinj. Per pak minuta ne hyrje te fshatit Bularat u krijua...

Hynë ilegalisht në Bularat, arrestohet ekstremisti Karathanos me dy të tjerë

para 5 muajve - Vizion Plus

Pas ceremoniste mortore të 35 vjecarit Kostandin Kacifa te ardhurit nga Greqia mes tyre edhe ekstremistet e “Agimit te Arte” u larguan drejt vendit fqinj. Per pak minuta ne hyrje te fshatit Bularat u krijua...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Tetova Sot

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

‘Kacifas’, reagon Rama: Hienat përdhosën të vdekurin, ulën dinjitetin e flamurit të tyre!

para 5 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të Gjirokastrës, ku morën pjesë mbi 1 mijë grekë të cilët këndua në kor thirrje nacionaliste dhe anti shqiptare. Një...

Vrasja e ekstremistit grek/ Mesila Doda shpërthen kundër Kacifas: Terroristët nuk nderohen!

para 5 muajve - Sot News

Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda, ka reaguar për varrimin që iu bë minoritarit grek, Kostandin Kacifas, i cili u vra pas një dyluftimi me forcat RENEA në...

Vjen reagimi i Ramës për thirrjet anti-shqiptare në Bularat

para 5 muajve - Sovrani

Kryeministri Edi Rama nuk pati asnjë reagim zyrtar në lidhje me ceremoninë e kthyer në një tubim antishqiptar në fshatin e vogël minoritar të Bularatit në Gjirokastër. Thirrjet anti-shqiptare dhe bllokimi...

Shpërthen Mesila Doda në lidhje me vrasjen e ekstremistit Grek: Terroristët nuk nderohen

para 5 muajve - InfoShqip

Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda, ka reaguar për varrimin që iu bë minoritarit grek, Kostandin Kacifas, i cili u vra pas një dyluftimi me forcat RENEA në...

Mamaja e Kaçifas ankohet: Votuam për Tsipras por tani nuk na ndihmoi

para 6 muajve - Vizion Plus

Mamaja e Konstandinos Kacifas I ka kërkuar llogari në distancë kryeministrit grek, se përse nuk ka reaguar aspak deri tani mbi ngjarjen që ka ndodhur në Bularat. Vasiliki Kacifa është ankuar duke thene...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK