http://kariera.mk

Artistët shqiptarë me ekspozitë të përbashkët në Vjenë të Austrisë

para 5 muajve - Tetova Sot

Shkruan: Besim Xhelili Vjenë, 8 nëntor 2018 Vjena si një qendër me histori dhe traditë të pasur sa i përket artit, kulturës dhe mundësive të shumta për shpalosjen dhe prezantimin e vlerave të llojllojshme...

Artistët shqiptarë me ekspozitë të përbashkët në Vjenë të Austrisë

para 4 muajve - Ina

Vjena si një qendër me histori dhe traditë të pasur sa i përket artit, kulturës dhe mundësive të shumta për shpalosjen dhe prezantimin e vlerave të llojllojshme artistike, gjithmonë ka tërhequr vëmendjen...

Artistët shqiptarë me ekspozitë të përbashkët në Vjenë të Austrisë

para 4 muajve - Bota Press

Shkruan: Besim Xhelili  Vjenë, 8 nëntor 2018 Vjena si një qendër me histori dhe traditë të pasur sa i përket artit, kulturës dhe mundësive të shumta për shpalosjen dhe prezantimin e vlerave të llojllojshme...

Artistët shqiptarë me ekspozitë të përbashkët në Vjenë të Austrisë

para 4 muajve - Albinfo

Vjena si një qendër me histori dhe traditë të pasur sa i përket artit, kulturës dhe mundësive të shumta për shpalosjen dhe prezantimin e vlerave të llojllojshme artistike, gjithmonë ka tërhequr vëmendjen...

Artistët shqiptar me ekspozitë të përbashkët në Vjenë të Austrisë

para 5 muajve - Albinfo

Vjena si një qendër me histori dhe traditë të pasur sa i përket artit, kulturës dhe mundësive të shumta për shpalosjen dhe prezantimin e vlerave të llojllojshme artistike, gjithmonë ka tërhequr vëmendjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK