http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e premte, 9 nëntor 2018!

para 7 muajve - Vizion Plus

Dashi Mbështetja nga njerëz të rëndësishëm do t’ju ngrenë moralin. Edhe pse do të keni përmirësim të të ardhurave, nuk do t’ju ndikojë në buxhet për shkak të shpenzimeve për disa projekte. Kërkoni këshillën...

9 gjëra rreth jush që s’duhet t’i dijë askush në punë

para 7 muajve - Medial

Në ditët e sotme, përdorimi i rrjeteve sociale ka bërë që të ndajmë së tepërmi me të njohurit tanë. Ky fenomen ka elemente si pozitive ashtu edhe negative. Megjithatë, këshillohet të jeni diskret në ndarjen...

9 gjëra rreth jush që s’duhet t’i dijë askush në punë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në ditët e sotme, përdorimi i rrjeteve sociale ka bërë që të ndajmë së tepërmi me të njohurit tanë. Ky fenomen ka elemente si pozitive ashtu edhe negative. Megjithatë, këshillohet të jeni diskret në ndarjen...

7 gjërat që një femër vëren së pari te një mashkull

para 7 muajve - Ekonomia Online

Të flasim pak për përshtypjet e para. Më konkretisht, ato që gratë krijojnë mbi meshkujt kur i takojnë për herë të parë. Çfarë vënë re? 1. Këpucët tuaja Pse ka rëndësi: Nëse sytë janë dritarja për shpirtin,...

Investimi më i madh, ai në veten tuaj

para 7 muajve - Ekonomia Online

Cili është investimi më i mirë në botë? Do ju jap një informacion: nuk është pasuria e patundshme. Nuk janë aksionet. Nuk është biznesi i kunatit tuaj. Po, ju mund të pasuroheni duke investuar në pasuri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK