http://kariera.mk

Messenger u vjen në ndihmë atyre që pendohen për mesazhet e dërguara

para 4 muajve - Gazeta Tema

Pas WhatsApp-it, edhe Messenger-i u vjen në ndihmë atyre që pendohen për atë që kanë shkruar. Në çatin e Facebook-ut, ata që kanë dërguar gabimisht një foto ose kanë shkruar një frazë pa menduar gjatë...

Edhe FB mundëson fshirjen e fotove dhe mesazheve

para 4 muajve - Koha.net

Romë, 9 nëntor – Pas aplikacionit të WhatsApp, edhe Messenger u jep mundësi dërguesve të penduar që fotot që dërgojnë gabimisht ose pa i menduar gjatë mund t’i anulojnë para se marrësi t’i shohë ato. Përdoruesit...

Edhe FB mundëson fshirjen e fotove dhe mesazheve

para 4 muajve - Ekonomia Online

Pas aplikacionit të WhatsApp, edhe Messenger u jep mundësi dërguesve të penduar që fotot që dërgojnë gabimisht ose pa i menduar gjatë mund t’i anulojnë para se marrësi t’i shohë ato. Përdoruesit do të...

Facebook me ndryshimin që do iu pëlqejë të gjithëve

para 4 muajve - Pa censure

Së shpejti do të hyjë në funksion veçoria e Facebook e cila ju lejon ta anuloni mesazhin e dërguara në aplikacionin Messenger, deri në 10 minuta pasi t’i keni dërguar, veçori kjo ekzistente në rrjetin...

Facebook vjen me lajmin qe po e prisnin të gjithë

para 4 muajve - OraInfo

Facebook se shpejti do të vjen me risi. Së shpejti do të hyjë në funksion veçoria e Facebook e cila ju lejon ta anuloni mesazhin e dërguara në aplikacionin Messenger, deri në 10 minuta pasi t’i keni dërguar,...

Facebook me ndryshimin që do iu pëlqejë të gjithëve

para 5 muajve - Lajmi.net

Së shpejti do të hyjë në funksion veçoria e Facebook e cila ju lejon ta anuloni mesazhin e dërguara në aplikacionin Messenger, deri në 10 minuta pasi t’i keni dërguar, veçori kjo ekzistente në rrjetin...

Facebook me ndryshimin që do iu pëlqejë të gjithëve

para 4 muajve - AlbPortali

Planet për këtë përditësim të fundit të aplikacionit, i cili u bë i disponueshëm për përdoruesit e iPhone dhe iPad të martën, transmeton lajmi.net. Loading... “Së shpejti: Fshijeni mesazhin nga biseda...

Facebook më në fund e sjell atë që e kemi pritur të gjithë

para 5 muajve - Fol

Së shpejti do të hyjë në funksion veçoria e Facebook e cila ju lejon t’i ç’dërgoni mesazhet në aplikacionin Messenger, deri në 10 minuta pasi t’i keni dërguar. Planet për veçorinë e re u bënë të ditura...

Facebook Messenger sjell risin që të gjithë do e pëlqeni

para 5 muajve - Zeri

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Facebook Messenger sjell risin që të gjithë do e pëlqeni

para 5 muajve - Zeri

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Facebook Messenger vjen me risi të re

para 5 muajve - Shenja

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Lajm i mirë për ju të gjithë që bëni gabime në bisedat në Messenger të Facebookut

para 5 muajve - Alsat-M

Messenger në Facebook së shpejti do t’ju lejojë të fshini mesazhet e dërguara deri në 10 minuta pas dërgimit të tyre. Për këtë, do të shtohet opsioni “unsend”, që iu mundëson të fshini gabimet në bisedën...

Messenger me funksion të tërheqjes së mesazheve të dërguara por vetëm për kohë të caktuar

para 5 muajve - Medial

Me Facebook Messenger përdoruesit do të kenë mundësi të tërheqin mesazhet e dërguara deri në 10 minuta pas dërgesës. Funksioni do të debutojë së shpejti me versionin 191.0 të Messenger në iOS sipas disa...

Facebook më në fund e sjell atë që e kemi pritur të gjithë

para 5 muajve - Gazeta Express

Së shpejti do të hyjë në funksion veçoria e Facebook e cila ju lejon t’i ç’dërgoni mesazhet në aplikacionin Messenger, deri në 10 minuta pasi t’i keni dërguar. Planet për veçorinë e re u bënë të ditura...

Facebook Messenger sjell tiparin më të ri për mesazhet

para 5 muajve - Vizion Plus

Facebook Messenger duket se po punon për të vendosur në dispozicion për të gjithë përdoruesit një aplikacion për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni...

Facebook Messenger sjell tiparin e fshirjes së mesazhit pas dërgimit!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

Facebook Messenger sjell tiparin e fshirjes së mesazhit pas dërgimit

para 5 muajve - Telegrafi

Ka shumë aplikacione për mesazhe që ju lejojnë të ktheni një mesazh brenda një afati kohor të caktuar pasi ta keni dërguar. Facebook Messenger, një nga aplikacionet më të përdorura për mesazhe, së shpejti...

WhatsApp sjell risinë që do t’ju lehtësojë punë dhe do t’ju mbrojë nga ''spiunët''!

para 5 muajve - Zeri

Whatsapp është platforma më e madhe e mesazheve që përdoret për të komunikuar dhe nga dita në ditë përditësohet për të përmbushur pritshmëritë e përdoruesve. Së fundmi mësohet se Whatsapp është duke punuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK