http://kariera.mk

Samsung zbulon celularin që paloset

para 5 muajve - Alsat-M

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë...

Këto zakone të përditshme po i shkatërrojnë pajisjet tuaja

para 5 muajve - Albeu

Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona. Nëse doni që celulari, tablti apo laptopi juaj të vazhdojë të funksionojë, duhet që të paktën të mësoni disa rregulla...

Samsung prezanton telefonin që paloset

para 5 muajve - Albinfo

Kompania e teknologjisë së Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë telefonin e palosshëm për të shmangur rënien e fitimit, si dhe për të rifituar avantazh ndaj Apple Samsung ka zbuluar telefonin e shumë pritur...

Samsung konfirmon që është duke punuar poashtu në laptopë me ekrane fleksibile

para 5 muajve - Ina

Samsung konfirmoi se po zhvillon një gamë laptopësh me ekrane të palosshme. Zhvillimi u konfirmua nga nënkryetari i Samsung, Lee Min-cheol, gjatë një evenimenti PC të mbajtur muajin e kaluar. Sipas Min-cheol,...

Samsung ka zbuluar celularin që paloset

para 5 muajve - Portalb

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re, transmeton Top Channel. Kompania e Koresë së...

Samsung konfirmon që është duke punuar poashtu në laptopë me ekrane fleksibile

para 5 muajve - Tetova Sot

Samsung konfirmoi se po zhvillon një gamë laptopësh me ekrane të palosshme. Zhvillimi u konfirmua nga nënkryetari i Samsung, Lee Min-cheol, gjatë një evenimenti PC të mbajtur muajin e kaluar. Sipas Min-cheol,...

Samsung zbulon celularin që paloset

para 5 muajve - Tetova Sot

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë...

Samsung prezanton celularin që paloset (FOTO VIDEO)

para 5 muajve - Albeu

“ Samsung ” ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të “ Android ”-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut “ Samsung...

Samsung promovon smartphone-n e ri të palosshëm

para 5 muajve - Zeri

Samsung ka promovuar smartphone-n e ri të shumëpritur të palosshëm, transmeton  AA. Sipas lajmit të BBC, celulari i ri i Samsung-it me karakteristikën që mund të paloset, u promovua në qytetin San Francisco...

Samsung zbulon telefonin me ekran të palosshëm

para 5 muajve - Koha.net

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë...

Samsung konfirmon që është duke punuar poashtu në laptopë me ekrane fleksibile

para 5 muajve - Telegrafi

Samsung konfirmoi se po zhvillon një gamë laptopësh me ekrane të palosshme. Zhvillimi u konfirmua nga nënkryetari i Samsung, Lee Min-cheol, gjatë një evenimenti PC të mbajtur muajin e kaluar. Sipas Min-cheol,...

Google: Androidi do të funksionojë tek pajisjet me ekrane që palosen

para 5 muajve - Medial

Samsung kishte premtuar lançimin e telefonit me ekran me palosje në konferencën e zhvilluesve dhe Google është aty për ta ndihmuar. Kompania tha se Android-i do të funksionojë tek pajisjet me ekrane që...

Samsung demonstron telefonin me ekran që paloset

para 5 muajve - Medial

Samsung prezantoi mbrëmjen e kaluar telefonin e shumëpritur me ekran që paloset si dhe u bëri thirrje zhvilluesve të Android të shkruajnë aplikacione për pajisjen e re. Gjigandi Koreano Jugor i teknologjisë...

Samsung zbulon celularin që paloset

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Samsung ka zbuluar telefonin e tij të shumëpritur që paloset dhe u kërkoi zhvilluesve të Android-it që të fillojnë të krijojnë aplikacione për pajisjen e re. Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë...

Samsung zbulon celularin që paloset

para 5 muajve - KosovaPress

Kompania e Koresë së Jugut ka nevojë të përsosë telefonin e palosshëm për të shmangur rënien në fitime të divizionit të celularëve dhe për të mbajtur hapin e Apple. Telefonat e palosshëm premtojnë ekranin...

Samsung prezanton smartphonin e ri të palosshëm

para 5 muajve - AlbPortali

Në konferencën zhvilluese të Samsung, e cila aktualisht po zhvillohet në San Francisko , Samsung ka prezantuar një smartphone të palosshëm. Loading... Pajisja ishte vetëm shkurtimisht e dukshme dhe e vendosur...

Samsung zbulon detaje të reja në lidhje me smartphonin e palosshëm

para 5 muajve - Lajmi.net

Për herë të parë, Samsung do të prezantojë karakteristikat e telefonisë celulare me një ekran fleksibël në konferencën e saj zhvilluese. Siç njoftoi drejtuesi celular i Samsung-ut DJ Koh, këtë vit do të...

Samsung vazhdon të promovojë telefonin e palosshëm

para 5 muajve - Tetova Sot

Pritet gjerësisht që në konferencën për Zhvilluesit e Samsung, kompania do të shpalos pamjet nga telefoni i tyre i palosshëm. Asgjë zyrtare nuk është shpallur akoma, por kompania vazhdon t’i ngacmojë përdoruesit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK