http://kariera.mk

Ferrari, me sytë nga titulli i Konstruktorëve

para 5 muajve - Medial

Objektivi më i rëndësishëm, titulli i Pilotëve u sfumua dhe shkoi me meritë në favor të Lewis Hamilton, por në kampin e Ferrarit nuk e kanë humbur shpresën se mund të ngjiten në shkallën më të lartë të...

Hamilton nuk tërhiqet: Jam gati të sfidoj pilotët e rinj

para 5 muajve - Telesport

Lewis Hamilton, pasi fitoi titullin e pestë kampion në Formula 1, shprehet se edhe në të ardhmen do të vijojë të garojë për të fituar, pse jo, për të arritur rekordin e 7 titujve kampionë që mban Michael...

Ish-kampioni i katërfish i Formula 1, Alain Prost: Hamilton dhe Vettel do të kenë nevojë për motivim

para 5 muajve - Telegrafi

Shoferi legjendar Formula 1, Alain Prost tha se pesë herë kampioni Lewis Hamilton mund të ketë nevojë për një lloj tjetër motivimi për sezonin e ardhshëm. Britaniku fitoi kampionatin e pestë këtë sezon...

Masa kritikon Vettel: Bëri më shumë gabime piloti se sa Ferrari

para 6 muajve - Telesport

Felipe Massa, ish-piloti brazilian i Ferrarit, ka kritikuar kolegun e tij Sebastian Vettel, duke e quajtur atë përgjegjësin kryesor që nuk arriti të triumfojë nqë betejën për titullin kampion këtë sezon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK