http://kariera.mk

Mitrovica organizon turneun ndërkombëtar të boksit më 24 nëntor

para 5 muajve - Koha.net

Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport, këtë vit do të organizojë turneun ndërkombëtare “Adem Jashari”, në boks, në bashkëpunim me Federatën e Boksit të Kosovës, turne ky i cili është në kalendarin e garave...

​Mitrovica organizon turneun e boksit më 24 nëntor

para 5 muajve - RTV 21

Turneu do të fillojë nga ora 15:00 Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport, këtë vit do të organizoj turneun ndërkombëtare “Adem Jashari”, në boks, në bashkëpunim me Federatën e Boksit të Kosovës, turne...

Mitrovica organizon turneun e boksit më 24 nëntor

para 5 muajve - Arena Ring

Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport, këtë vit do të organizoj turneun ndërkombëtare “Adem Jashari”, në boks, në bashkëpunim me Federatën e Boksit të Kosovës, turne ky i cili është në kalendarin e garave...

Mitrovica organizon turneun e boksit më 24 nëntor

para 5 muajve - KosovaPress

Në këtë turne pritet pjesëmarrja e boksierëve nga mbarë trevat shqiptare si nga Shqipëria, Maqedonia, Mali i Zi dhe Kosova. Turneu ndërkombëtare i boksit “ Adem Jashari”, do të mbahet në palestrën sportive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK