http://kariera.mk

Gjiknuri: Firmoset kontrata dhe fillon puna për Bypass-in e Vlorës

para 4 muajve - Sot News

Pas atij, të Fierit ka nisur puna për ndërtimin e Bypass-it të Vlorës. Lajmin e ka bërë të ditur Ministri Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri i cili përmes një një postimi në rrjetin social ...

Lajmi i mirë për udhëtimin drejt jugut, nis puna për Bypass-in e Vlorës

para 4 muajve - Gazeta Express

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri në një postim në Facebook, shkruan se shumë shpejt nis puna për ndërtimin e bypass-it të Vlorës. Sipas tij kontrata ka një vlerë financimi prej...

Pas Fierit, nis puna edhe për Bypass-in e Vlorës

para 4 muajve - Java News

Nisi puna edhe për ndërtimin e Bypass-it të Vlorës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri në një postim në Facebook, ku sqaron se kontrata ka një vlerë...

Firmoset kontrata 35 milionë euro dhe fillon puna për Bypass-in e Vlorës

para 4 muajve - 24 ore

Në përfundim të procesit të procedurave konkurruese për përzgjedhjen e kompanisë kontraktore që do të kryejë punimet për ndërtimin e Bypass-it të Vlorës, Autoriteti Rrugor Shqiptar nënshkroi kontratën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK