http://kariera.mk

Kroacia hit i turizmit në Kinë

para 5 muajve - Alsat-M

Në Kinë është hapur agjencia e parë turistike kroate. Pekini dhe Zagrebi rregullisht i shtrojnë njeri-tjetrit tapetin e kuq. Synimi ndaj vendit ballkanik është shumë më tepër se´provoimi i turizmit, mendon...

Nga Azia në Adriatik – Kroacia hit i turizmit në Kinë

para 5 muajve - Gazeta e re

Në Kinë është hapur agjencia e parë turistike kroate. Pekini dhe Zagrebi rregullisht i shtrojnë njeri-tjetrit tapetin e kuq. Synimi ndaj vendit ballkanik është shumë më tepër se´provoimi i turizmit, mendon...

Nga Azia në Adriatik – Kroacia hit i turizmit në Kinë

para 5 muajve - 24 ore

Në Kinë është hapur agjencia e parë turistike kroate. Pekini dhe Zagrebi rregullisht i shtrojnë njeri-tjetrit tapetin e kuq. Synimi ndaj vendit ballkanik është shumë më tepër se´provoimi i turizmit, mendon...

Nga Azia në Adriatik: Kroacia, hit i turizmit në Kinë. Shqetesohet Brukseli

para 5 muajve - Gazeta Tema

Në televizionin kinez Kroacia ndërkohë është si një hit: Rreth 300 milionë kinezë kanë ndjekur në dhjetor 2017 një seri mediatike të rrjetit të preferuar kinez të informacionit dhe argëtimit Tian Tian...

Kroacia hit i turizmit në Kinë

para 5 muajve - KosovaPress

Synimi ndaj vendit ballkanik është shumë më tepër se ´provoimi i turizmit, mendon Frank Sieren. Në televizionin kinez Kroacia ndërkohë është si një hit: Rreth 300 milionë kinezë kanë ndjekur në dhjetor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK