http://kariera.mk

Katër autorë shqiptarë në Panairin e Librit në Vjenë

para 5 muajve - Zeri

Me moton “Shqipëria në fokus” letërsia shqipe shkon në panairin ndërkombëtar të librit në Vjenë “Buchwien 2018”, i cili mbahet nga datat 8-9 nëntor.Agron Tufa, Arian Leka, Ilir Ferra dhe Lindita Arapi...

Katër autorë shqiptarë në Panairin e librit në Vjenë

para 5 muajve - Telegrafi

“Shqipëria në fokus“. Nën ketë moto letërsia shqipe shkon në Panairin Ndërkombëtar të Librit në Vjenë, Buchwien 2018, i cili mbahet nga datat 8 -9 nëntor. Agron Tufa, Arian Leka, Ilir Ferra dhe Lindita...

Katër autorë shqiptarë në Panairin e Librit në Vjenë

para 5 muajve - Klan Kosova

“Shqipëria në fokus“. Nën këtë moto letërsia shqipe shkon në Panairin Ndërkombëtar të Librit në Vjenë, Buchwien 2018, i cili mbahet nga datat 8 -9 nëntor. Agron Tufa, Arian Leka, Ilir Ferra dhe Lindita...

Katër autorë shqiptarë në Panairin e Librit në Vjenë

para 5 muajve - Klan Kosova

“Shqipëria në fokus“. Nën këtë moto letërsia shqipe shkon në Panairin Ndërkombëtar të Librit në Vjenë, Buchwien 2018, i cili mbahet nga datat 8 -9 nëntor. Agron Tufa, Arian Leka, Ilir Ferra dhe Lindita...

Katër autorë shqiptarë në Panairin e librit në Vjenë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Agron Tufa “Shqipëria në fokus“. Nën ketë moto letërsia shqipe shkon në Panairin Ndërkombëtar të Librit në Vjenë, Buchëien 2018,i cili mbahet nga datat 8 -9 nëntor. Agron Tufa, Arian Leka, Ilir Ferra dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK