http://kariera.mk

Nokia 9 do të ketë më shumë kamera se cilido telefon tjetër

para 5 muajve - Shenja

Nokia 9 duket i vendosur për të shënuar një moment historik të rëndësishëm në garën e telefonave për shtrydhjen e një numri gjithnjë në rritje të kamerave në pjesën e prapme të telefonave premium – me...

Nokia 9 po vjen, këto janë detajet e para

para 5 muajve - Zhurnal

Tani që jemi në valën e lëshimit të smartfonëve të rinj, duhet të kthejmë vëmendjen tek të gjitha pajisjet që do të dalin në treg vitin që po vjen. Së bashku me prodhuesit e zakonshëm (Samsung, Apple,...

Nokia 9 po vjen, këto janë detajet e para

para 5 muajve - Indeks.mk

ani që jemi në valën e lëshimit të smartfonëve të rinj, duhet të kthejmë vëmendjen tek të gjitha pajisjet që do të dalin në treg vitin që po vjen. Së bashku me prodhuesit e zakonshëm (Samsung, Apple, Sony,...

Nokia 9 po vjen, këto janë detajet e para

para 5 muajve - Lajmi.net

Tani që jemi në valën e lëshimit të smartfonëve të rinj, duhet të kthejmë vëmendjen tek të gjitha pajisjet që do të dalin në treg vitin që po vjen. Së bashku me prodhuesit e zakonshëm (Samsung, Apple,...

Nokia 9 po vjen, këto janë detajet e para

para 5 muajve - AlbPortali

Së bashku me prodhuesit e zakonshëm (Samsung, Apple, Sony, etj), Nokia pritet gjerësisht që në fund të bëjë rikthim në tregun e smartfonëve, transmeton lajmi.net Loading... Natyrisht, Nokia 9 ose (Nokia...

Nokia për 2019 me pesë kamera

para 5 muajve - RTV 21

Nokia 9 PureView do të ketë pesë kamera në anën e pasme Nokia, ose HMD Global, do të duhet të prezantojë një telefon të ri premium gjatë muajve të parë të vitit të ardhshëm. Falë faqes së internetit PhoneArena,...

Nokia për 2019 me pesë kamera

para 5 muajve - KosovaPress

Falë faqes së internetit PhoneArena, mund të shohim se si duket Nokia 9 PureView në cilësimet e cilësisë, si dhe në një video ku mund të shihni pamjen e pajisjes nga të gjitha këndet. Nokia 9 PureView...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK