http://kariera.mk

Pini ujë për gjumë të mjaftueshëm

para 5 muajve - Klan Kosova

Shumë njerëz nuk flenë sa duhet dhe një studim i fundit pohon që britaniku mesatar flen vetëm gjashtë orë gjatë natës, shkruan The Independent. Arsyet për netët pa gjumë variojnë, me raste janë të lidhura...

Kjo është arsyeja pse nuk bëni gjumë të mjaftueshëm

para 5 muajve - Klan Kosova

Shumë njerëz nuk bëjnë gjumë të mjaftueshëm, e një studim i kohëve të fundit po pretendon se mesatarja është vetëm gjashtë orë gjumë në Britani. Arsyet për netët pa gjumë ndryshojnë dhe shpesh janë të...

Pini ujë për gjumë të mjaftueshëm

para 5 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz nuk flenë sa duhet dhe një studim i fundit pohon që britaniku mesatar flen vetëm gjashtë orë gjatë natës, shkruan The Independent. Arsyet për netët pa gjumë variojnë, me raste janë të lidhura...

Pini ujë për gjumë të mjaftueshëm

para 5 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz nuk flenë sa duhet dhe një studim i fundit pohon që britaniku mesatar flen vetëm gjashtë orë gjatë natës, shkruan The Independent. Arsyet për netët pa gjumë variojnë, me raste janë të lidhura...

Kjo është njëra nga arsyet pse nuk mund të flini mirë natën e të cilën mund t’a rregulloni lehtë

para 5 muajve - Sovrani

Shumë njerëz nuk bëjnë gjumë të mjaftueshëm, madje sipas një studimi të fundit pretendohet se mesatarja e britanezëve bëjnë vetëm gjashtë orë gjumë. Arsyet për netët pa gjumë ndryshojnë dhe shpesh janë...

Nëse doni të dobësoheni, kushtojini rëndësi orëve të gjumit

para 6 muajve - Lajmi.net

Këta njerëz janë gati të konsumojnë çfarë t’u shkojë ndër mend, në çfarëdolloj ore. Të gjithë e dimë se sa i rëndësishëm është gjumi. Mungesa e tij ndikon në përqëndrimin dhe në performancën tonë gjatë...

Nëse doni të dobësoheni, kushtojini rëndësi orëve të gjumit

para 6 muajve - Albeu

Të gjithë e dimë se sa i rëndësishëm është gjumi. Mungesa e tij ndikon në përqëndrimin dhe në performancën tonë gjatë ditës. Ama një gjumë i keq ose mungesa e gjumit ndikon edhe në shtimin në peshë. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK