http://kariera.mk

Ka tri gra, kështu i ndëshkon nëse e mërzisin

para 5 muajve - Bota Press

Një burrë me tre gra ka zbuluar që refuzon të bëjë seks me to për një muaj nëse e mërzisin atë. Dashnori serik Ivan Sukhov ka një dhomë të ndarë dhe çdo natë e fton njërën nga gratë për të kaluar natën...

Ka tri gra, kështu i ndëshkon nëse e mërzisin

para 5 muajve - Alsat-M

Një burrë me tre gra ka zbuluar që refuzon të bëjë seks me to për një muaj nëse e mërzisin atë. Dashnori serik Ivan Sukhov ka një dhomë të ndarë dhe çdo natë e fton njërën nga gratë për të kaluar natën...

Burri me tri gra, kështu i ndëshkon nëse e mërzisin

para 5 muajve - Lajmi.net

Madina është myslimane, kurse Ivani ortodoks rus. Një burrë me tre gra ka zbuluar që refuzon të bëjë seks me to për një muaj nëse e mërzisin atë. Dashnori serik Ivan Sukhov ka një dhomë të ndarë dhe çdo...

Ka tri gra, kështu i ndëshkon nëse e mërzisin

para 5 muajve - Gazeta Express

Një burrë me tre gra ka zbuluar që refuzon të bëjë seks me to për një muaj nëse e mërzisin atë. Dashnori serik Ivan Sukhov ka një dhomë të ndarë dhe çdo natë e fton njërën nga gratë për të kaluar natën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK