http://kariera.mk

SHBA i ka bllokuar tentimet e Rusisë për lehtësim të sanksioneve ndaj K.Veriore

para 5 muajve - Zhurnal

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar tentimet e Rusisë për të lehtësuar sanksionet e Kombeve të Bashkuara ndaj Koresë Veriore, teksa zyrtarë rusë kanë thënë se një vendim i tillë është menduar ashtu që të...

SHBA i ka bllokuar tentimet e Rusisë për lehtësim të sanksioneve ndaj K.Veriore

para 5 muajve - Portalb

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar tentimet e Rusisë për të lehtësuar sanksionet e Kombeve të Bashkuara ndaj Koresë Veriore, teksa zyrtarë rusë kanë thënë se një vendim i tillë është menduar ashtu që të...

SHBA bllokon tentimet e Rusisë për lehtësim të sanksioneve ndaj Koresë Veriore

para 5 muajve - Gazeta Express

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar tentimet e Rusisë për të lehtësuar sanksionet e Kombeve të Bashkuara ndaj Koresë Veriore, teksa zyrtarë rusë kanë thënë se një vendim i tillë është menduar ashtu që të...

SHBA bllokon tentimet e Rusisë për lehtësim të sanksioneve ndaj Kore së Veriut

para 5 muajve - Gazeta Tema

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar tentimet e Rusisë për të lehtësuar sanksionet e Kombeve të Bashkuara ndaj Koresë Veriore, teksa zyrtarë rusë kanë thënë se një vendim i tillë është menduar ashtu që të...

SHBA bllokon tentimet e Rusisë për lehtësim të sanksioneve ndaj K.Veriore

para 5 muajve - Medial

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar tentimet e Rusisë për të lehtësuar sanksionet e Kombeve të Bashkuara ndaj Koresë Veriore, teksa zyrtarë rusë kanë thënë se një vendim i tillë është menduar ashtu që të...

SHBA bllokon tentimet e Rusisë për lehtësim të sanksioneve ndaj K.Veriore

para 5 muajve - Evropa e Lirë

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar tentimet e Rusisë për të lehtësuar sanksionet e Kombeve të Bashkuara ndaj Koresë Veriore, teksa zyrtarë rusë kanë thënë se një vendim i tillë është menduar ashtu që të...

SHBA bllokon tentimet e Rusisë për lehtësim të sanksioneve ndaj K.Veriore

para 5 muajve - Shenja

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar tentimet e Rusisë për të lehtësuar sanksionet e Kombeve të Bashkuara ndaj Koresë Veriore, teksa zyrtarë rusë kanë thënë se një vendim i tillë është menduar ashtu që të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK