http://kariera.mk

NATO vlerëson rolin e Shqipërisë në misionet paqeruajtëse

para 5 muajve - Lajmi.net

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg përgëzoi trupat shqiptare në Heart, për rolin e tyre kryesor në misionin kundër terrorizmit në Afganistan. Lajmi u bë e ditur nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka. “Trupat...

NATO vlerëson rolin e Shqipërisë në misionet paqeruajtëse

para 5 muajve - Klan Kosova

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg përgëzoi trupat shqiptare në Heart, për rolin e tyre kryesor në misionin kundër terrorizmit në Afganistan. Lajmi u bë e ditur nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka. “Trupat...

NATO vlerësoi rolin e Shqipërisë në misionet paqeruajtëse

para 5 muajve - Portalb

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg përgëzoi trupat shqiptare në Heart, për rolin e tyre kryesor në misionin kundër terrorizmit në Afganistan. Lajmi u bë e ditur nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, transmeton...

NATO vlerëson rolin e Shqipërisë në misionet paqeruajtëse

para 5 muajve - Alsat-M

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg përgëzoi trupat shqiptare në Heart, për rolin e tyre kryesor në misionin kundër terrorizmit në Afganistan. Lajmi u bë e ditur nga ministrja e Mbrojtjes së Shqipërisë, Olta...

Misionet paqeruajtëse, NATO vlerëson Shqipërinë

para 5 muajve - Java News

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg përgëzoi trupat shqiptare në Heart, për rolin e tyre kryesor në misionin kundër terrorizmit në Afganistan. Lajmi u bë e ditur nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka. “Trupat...

NATO vlerëson rolin e Shqipërisë në misionet paqeruajtëse

para 5 muajve - Ekonomia Online

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg përgëzoi trupat shqiptare në Heart, për rolin e tyre kryesor në misionin kundër terrorizmit në Afganistan. Lajmi u bë e ditur nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka. “Trupat...

NATO vlerëson rolin e Shqipërisë në misionet paqeruajtëse

para 5 muajve - KosovaPress

“Trupat shqiptare në Heart, bashkë me kolegët e tyre nga Italia, SHBA, Sllovenia, Lituania dhe Ukraina, u vizituan dhe përgëzuan nga Stoltenberg për rolin e tyre kyç që Afganistani të mos bëhet ‘parajsë’...

Stoltenberg: NATO do të vazhdojë mbështetjen për Afganistanin

para 6 muajve - Portalb

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg, ka zhvilluar një vizitë surprizë në kryeqytetin e Afganistanit, Kabul, transmeton Anadolu Agency (AA). Stoltenberg është pritur me një ceremoni zyrtare...

Stoltenberg: NATO do të vazhdojë mbështetjen për Afganistanin

para 6 muajve - Shenja

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg, ka zhvilluar një vizitë surprizë në kryeqytetin e Afganistanit, Kabul, transmeton AA. Stoltenberg është pritur me një ceremoni zyrtare në rezidencën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK