http://kariera.mk

Këto janë efektet negative shëndetësore që sjellin kufjet

para 5 muajve - AlbPortali

Kufjet janë bërë me kohë pjesë e përditshmërisë tonë, duke shetitur, duke përdorur telefonin në shtëpi, duke shkuar në shkollë, punë apo fakultet. Loading... Por, sa jemi të interesuar në lidhje me efektet...

Këto janë efektet negative shëndetësore që sjellin kufjet

para 5 muajve - Ekonomia Online

Teknologjia është duke ecur përpara nga dita në ditë dhe ne duke qenë të varur nga ato i neglizhojmë efektet e dëmshme shëndetësore që vinë së bashku me teknologjinë. Kufjet janë bërë me kohë pjesë e përditshmërisë...

Këto janë efektet negative shëndetësore që sjellin kufjet

para 5 muajve - Indeks.mk

Teknologjia është duke ecur përpara nga dita në ditë dhe ne duke qenë të varur nga ato i neglizhojmë efektet e dëmshme shëndetësore që vinë së bashku me teknologjinë. Kufjet janë bërë me kohë pjesë e përditshmërisë...

Këto janë efektet negative shëndetësore që sjellin kufjet

para 5 muajve - Lajmi.net

Teknologjia është duke ecur përpara nga dita në ditë dhe ne duke qenë të varur nga ato i neglizhojmë efektet e dëmshme shëndetësore që vinë së bashku me teknologjinë. Kufjet janë bërë me kohë pjesë e përditshmërisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK