http://kariera.mk

Bushati: Kush vë dorë mbi policinë, të presë përgjigjen që meriton

para 5 muajve - Vizion Plus

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati reagon për herë të parë për ngjarjet e Bularatit duke thënë se Shqipëria I ka kryer më së miri detyrat e saj shtetërore. Bushati I bën thirrjeve...

Çështja Kacifas/ Bushati bën thirrjen e fortë për policinë dhe prokurorinë: Të mos biem në kurthin e ekstremistëve

para 5 muajve - Sot News

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati reagon sërish për ngjarjen në Bularat. Përmes një deklarate shpërndarë për mediat Bushati shprehet se shpreson që prokuroria, policia, organet hetimore ta thonë fjalën...

Bushati: Të mos biem në kurthin e ekstremistëve grekë

para 5 muajve - Java News

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, komenton situatën e krijuar gjatë funeralit të minoritarit grek Konstandinos Kacifas në Bularat, ku pati thirrje antishqiptare dhe më tej u bllokua aksi rrugor Gjirokastër-Kakavijë....

Dimtir Bushati reagon për ngjarjen në Bularat duke e cituar ish-kryeministrin britanik

para 5 muajve - Klan Kosova

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka reaguar në Twitter për skenat që u panë dje në Bularat, gjatë varrimit të Kostandinos Kacifas. Duke cituar një shprehje të famshme të ish-kryeministrit...

Ngjarja në Bularat, Bushati: Situatat janë përtej kontrollit njerëzor

para 5 muajve - Klan Kosova

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka reaguar në Twitter për skenat që u panë dje në Bularat, gjatë varrimit të Kostandinos Kacifas. Duke cituar një shprehje të famshme të ish-kryeministrit...

Ekstremistët grek pordhosën Shqipërinë, Bushati kujtohet pas 24 orësh

para 5 muajve - Albeu

Me anë të një statusi në Tëitter , ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar për skenat që u panë dje në Bularat, gjatë varrimit të Kostandinos Kacifas. Edhe pse një ditë me vonesë Bushati nuk ka bërë...

Bularati, Bushati: Të mos biem në kurthin e ekstremistëve grekë

para 5 muajve - 24 ore

Pas thirrjeve nacionaliste dje në Bularat, gjatë ceremonisë mortore të Kostandonos Kacifas, vjen reagimi nga ministri Ditmir Bushati. Bushati gjatë një takimi llogaridhënës në Gjegjan të Pukës bëri thirrje...

Grekët bënë thirrje raciste në jug të Shqipërisë, Bushati e "kalon" me Disraelin

para 5 muajve - Gazeta Express

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati reagoi për thirrjet raciste të grekëve dje në Bularat gjatë ceremonisë së varrimit të Konstandinos Kacifas. Përmes një statusi në Twitter, ai ka dhënë një mesazh jo vetëm...

“Bularati”, reagon për herë të parë kreu i diplomacisë shqiptare. Bushati: Të urtësojmë situatën

para 5 muajve - Gazeta Tema

Pas thirrjeve nacionaliste dje në Bularat, gjatë ceremonisë mortore të Kostandonos Kacifas, vjen reagimi i parë i ministrit Bushati. Përmes një statusi në Twitter, ai ka dhënë një mesazh jo vetëm për politikanët...

Thirrjet raciste antishqiptare në Bularat / Flet për herë të parë ministri Bushati, jep mesazhin e fortë

para 5 muajve - Sot News

Ministri Ditmir Bushati ka reaguar në lidhje me situatën e tensionuar që solli vrasja e ekstremistit grek në Bularat. Ai ka vendosur ta komentojnë me një këshillë të Benjamin Disraeli. Bushati  ka dhënë...

Incidentet në Bularat, reagon Bushati: Të urtësojmë situatën

para 5 muajve - Java News

Pas thirrjeve nacionaliste dje në Bularat, gjatë ceremonisë mortore të Kostandonos Kacifas, vjen reagimi i parë i ministrit Bushati. Përmes një statusi në Twitter, ai ka dhënë një mesazh jo vetëm për politikanët...

“Të Paekspozuarit”/ Thirrjet anti-shqiptare në Bularat, Baze: Një tufë idiotësh grekë. Bushati: Me ato thirrje, 10 vjet burg…

para 5 muajve - Gazeta Tema

Të ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, analistët Andi Bushati, Mero Baze dhe Mentor Nazarko kanë komentuar varrimin e ekstremistit grek Kostandino Kacifas si dhe thirrjet anti-shqiptare dhe...

Vrasja në Bularat, reagon ministri Bushati: Ja çfarë po ndodh me palën greke

para 5 muajve - Sot News

“Incident fatkeq”, e ka cilësuar Ministri i Jashtëm Ditmir Buashti vrasjen e Kostandinos Kacifas, 11 ditë me parë në Bularat të Gjirokastrës, gjatë një shkëmbimi zjarri me forcat RENEA. Deklarata e Bushatit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK