http://kariera.mk

Ekonomia në Maqedoni pritet të rritet për 2.1%

para 4 muajve - Alsat-M

Parashikimi i fundit i Komisionit Evropian për rritjen e ekonomisë në Maqedoni për këtë vit është projektuar në 2.1%. Sa i përket projeksionit nga maji i këtij viti ka rënie prej 1%, kur Brukseli parashikonte...

KE: BPV i Maqedonisë sivjet 2,1 për qind, rrezik kryesor paqëndrueshmëria e mundshme politike

para 4 muajve - Tetova Sot

Maqedonia sivjet do të shënojë rritje ekonomike për 2,1 për qind, parashikon Komisioni Evropian në raportin e vjeshtës për ekonomitë e vendeve-anëtare të Be-së dhe shteteve kandidate. KE për vitin e ardhshëm...

KE: BPV i Maqedonisë sivjet 2,1 për qind, rrezik kryesor paqëndrueshmëria e mundshme politike

para 4 muajve - Zhurnal

Bruksel, 9 nëntor – Maqedonia sivjet do të shënojë rritje ekonomike për 2,1 për qind, parashikon Komisioni Evropian në raportin e vjeshtës për ekonomitë e vendeve-anëtare të Be-së dhe shteteve kandidate....

KE: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit do të jetë 2.1 për qind

para 4 muajve - Telegrafi

Komisioni Evropian parashikon që rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit do të jetë 2.1 për qind. Në raportin që ka përgatitur Komisioni Evropian për ekonomitë e vendeve evropiane, thuhet se në vitin e...

KE: Rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit do të jetë 2.1 për qind

para 4 muajve - Indeks.mk

Komisioni Evropian parashikon që rritja ekonomike e Maqedonisë këtë vit do të jetë 2.1 për qind. Në raportin që ka përgatitur Komisioni Evropian për ekonomitë e vendeve evropiane, thuhet se në vitin e...

Ekonomia në Maqedoni pritet të rritet për 2.1%

para 4 muajve - KosovaPress

Në raportin e vjeshtës mbi ekonomitë e shteteve anëtare të BE-së dhe vendeve kandidate, thuhet se vitin e ardhshëm ekonomia e vendit do të rritet për 2.8% dhe në vitin 2020 rritja do të jetë 3.1%. Rreziqet...

KE: BPV i Maqedonisë sivjet 2,1 për qind, rrezik kryesor paqëndrueshmëria e mundshme politike

para 4 muajve - AlbPortali

Maqedonia sivjet do të shënojë rritje ekonomike për 2,1 për qind, parashikon Komisioni Evropian në raportin e vjeshtës për ekonomitë e vendeve-anëtare të Be-së dhe shteteve kandidate. Loading... KE për...

KE: BPV i Maqedonisë sivjet 2,1 për qind, rrezik kryesor paqëndrueshmëria e mundshme politike

para 4 muajve - Fakti Ditor

Maqedonia sivjet do të shënojë rritje ekonomike për 2,1 për qind, parashikon Komisioni Evropian në raportin e vjeshtës për ekonomitë e vendeve-anëtare të Be-së dhe shteteve kandidate. KE për vitin e ardhshëm...

KE: BPV i Maqedonisë sivjet 2,1 për qind

para 4 muajve - Shenja

Maqedonia sivjet do të shënojë rritje ekonomike për 2,1 për qind, parashikon Komisioni Evropian në raportin e vjeshtës për ekonomitë e vendeve-anëtare të Be-së dhe shteteve kandidate. KE për vitin e ardhshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK