http://kariera.mk

Banorja e Gostivarit bie nga ballkoni

para 4 muajve - Medial

Banorja e Gostivarit ka përfunduar në Klinikat e Shkupit me lëndime të rënda në kokë, pasi që ka rënë nga ballkoni, transmeton Almakos. Sipas SPB Tetovë, pesëdhjetë vjeçarja U.J., dje rreth orës 16.30...

Bie nga ballkoni duke tentuar t’i rregullojë grilat 9 Nëntor, 2018

para 4 muajve - Zhurnal

Gostivar, 9 nëntor – Një banore e qytetit të Gostivarit ka përfunduar në klinikat e Shkupit me lëndime të rënda në kokë pasi ka rënë nga ballkoni. Sipas SPB Tetovë, U.J. (50) dje rreth orës 16:30 minuta...

Bie nga ballkoni duke tentuar t’i rregullojë grilat

para 4 muajve - Fol

Një banore e qytetit të Gostivarit ka përfunduar në klinikat e Shkupit me lëndime të rënda në kokë pasi ka rënë nga ballkoni. Sipas SPB Tetovë, U.J. (50) dje rreth orës 16:30 minuta derisa ka tentuar për...

BIE NGA BALLKONI DUKE TENTUAR T’I RREGULLOJË GRILAT

para 4 muajve - TV21

Një banore e qytetit të Gostivarit ka përfunduar në klinikat e Shkupit me lëndime të rënda në kokë pasi ka rënë nga ballkoni. Sipas SPB Tetovë, U.J. (50) dje rreth orës 16:30 minuta derisa ka tentuar për...

Bie nga ballkoni duke tentuar t’i rregullojë grilat

para 4 muajve - Pa censure

Një banore e qytetit të Gostivarit ka përfunduar në klinikat e Shkupit me lëndime të rënda në kokë pasi ka rënë nga ballkoni. Sipas SPB Tetovë, U.J. (50) dje rreth orës 16:30 minuta derisa ka tentuar për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK