http://kariera.mk

Mbi 5 persona organizuan vrasjen e të fortit të Vlorës

para 4 muajve - Gazeta Express

Nderkohe qe hetimet per atentatin e dyfishtë ne Durres ku mbetën të vrarë Edison Harizaj dhe Genci Çaçi po vijojne, ekspertët e krimeve thonë se atentati ndaj Harizajt është kryer në mënyrë të organizuar....

Zbardhet dinamika e eliminimit të “Edison faqedjegurit”/ Ja si vepruan 5 ekzekutorët

para 4 muajve - Sot News

Tre net më parë qyteti i Durrësit u trondit nga një ekzekutim mafioz ku mbetën viktima 39-vjeçari Edison Harizaj dhe miku i tij 33-vjeçari Genci Caci. Sipas ekspertëve, atentati është kryer në mënyrë të...

Zbardhet dinamika e eliminimit të “Edison faqedjegurit”/ 5 ekzekutorë derdhën 60 plumba mbi shënjestrat në ekzekutimin mafioz

para 4 muajve - Sot News

Tre net më parë qyteti i Durrësit u trondit nga një ekzekutim mafioz ku mbetën viktima 39-vjeçari Edison Harizaj dhe miku i tij 33-vjeçari Genci Caci. Sipas ekspertëve, atentati është kryer në mënyrë të...

Vrasja e Edison Harizajt dhe shokut të tij, hetimet përqendrohen tek konfliktet e 39-vjeçarit dhe zhdukja e Albano Xhaferrit

para 4 muajve - Sot News

Hetimet për vrasjen mafioze të ndodhur në qytetin e Durrësit, ku mbeti i vrarë Edison Harizaj dhe shoku i tij Genci Caci, janë përqendruar tek hakmarrja. 39-vjeçari, Edison Harizaj ka një të shkuar kriminale....

“Il Padrino” i Vlorës u vra për hakmarrje, porosia erdhi nga Belgjika?

para 5 muajve - Vizion Plus

Vrasja e Edison Harizajt dyshohet se ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku humben jeten Edison Harizaj dhe Genci...

Atentat mafioz/ Ekzekutimi i mikut të Shullazit, ja ku shtrihen pistat e hetimit

para 5 muajve - Sot News

Hetimet për vrasjen e Edison Harizajt dhe mikut të tij Genci Caca mbrëmjen e së martës në një atentat të tipit mafioz në Durrës janë shtrirë edhe në Tiranë dhe Vlorë. Burime thanë se vrasja ka qenë e mirëorganizuar...

Blindohet qyteti/ Përcillet në banesën e fundit 'Bosi' i Vlorës, ja urdhri për gazetarët

para 5 muajve - Sot News

Ditën e sotme është përcjellë në banesën e fundit, "Bosi" i Vlorës, Edison Harizaj i cili u vra orët e para të mëngjesit të së martës. Ceremonia mortore e “Edi Faqedjegurit” është zhvilluar nën masa të...

Blindohet Vlora, përcillet në banesën e fundit "IL Padrino"

para 5 muajve - Albeu

Ditën e sotme është përcjellë në banesën e fundit, "Bosi" i Vlorës, Edison Harizaj i cili u vra orët e para të mëngjesit të së martës. Ceremonia mortore e “Edi Faqedjegurit” është zhvilluar nënë masa të...

Edison "faqe djeguri", i afërm i të tmerrshmit të Vlorës që qëlloi me anti-tank ndaj Lul Berishës

para 5 muajve - Albeu

Edison Harizaj është 39-vjeçari i cili u ekzekutua me breshëri plumbash të shtëna nga dy armë të ndryshme dy net më parë në Durrës . Ai ndërroi jetë në vend ndërsa shoqëruesi i tij Genti Caci 33 vjeç ndërroi...

Vrasja e të “fortit” të Vlorës për hakmarrje, ja nga u porosit

para 5 muajve - Gazeta Express

Vrasja e Edison Harizajt ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku mbeti viktimë Edison Harizaj dhe Genci Caci. Hakmarrja...

Miku i Shullazit u vra me porosi nga Belgjika, 50 plumba mbi “Audi A8”

para 5 muajve - Koha.net

Atentati ku mbeti vdekur Edison Harizaj dhe u plagos miku i tij Genti Çaçi, i cili ndërroi më pas jetë në spital, tronditi qytetin e Durrësit dhe ka rikthyer larjet e hesapeve mes bandave. Të paktën këtë...

Hetimet: “Il Padrino” i Vlorës u vra për hakmarrje, ekzekutimi u porosit nga Belgjika?

para 5 muajve - Gazeta Tema

Vrasja e Edison Harizajt ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku mbeti viktimë Edison Harizaj dhe Genci Caci. Hakmarrja...

Skenar siçilian, si u ekzekutua i tmerrshmi i Vlorës me 50 plumba në Durrës

para 5 muajve - Albeu

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me atentatin mafioz të ndodhur në Durrës, ku u vranë Edison Harizaj , miku i Emiljano Shullazit dhe Genci Caci . Burim policore thonë se atentati ndaj Harizaj është...

Detajet e reja/ Vrasja e mikut të Shullazit u porosit nga Belgjika, kush është autori i dyshuar?

para 5 muajve - Sot News

Edison Harizaj dhe shoku i tij Genci Caci u vranë në një atentat mafioz pak para mesnatës të së martës në unazën e qytetit të Durrësit. Hakmarrja ka ndodhur për një seri ngjarjesh kriminale që fillesën...

Ekzekutimi i bosit nga Vlora dhe shokut të tij, dy pistat ku po heton policia

para 5 muajve - Albeu

Mbrëmjen e së martës, Durrësi u trondit nga të shtëna me breshëri automatiku, ku si pasojë mbetën të vrarë Edison Harizaj që vdiq në vend dhe Genci Çaçi, qe gjeti vdekjen në spital. Nga kjo vrasje mafioze...

Atentati me dy të vrarë në Durrës, zbulohen detajet tronditëse

para 5 muajve - Sot News

Një ekzekutim mafioz me dy të vrarë, u shënua në orët e vona të mbrëmjes së kësaj të marte në qytetin e Durrësit. Dyshohet se shënjestra e atentatit ishte 39-vjeçari vlonjat, Edison Harizaj, i cili udhëtonte...

Del foto, kush është Genci Caci, i vrarë në Durrës së bashku me të “fortin” e Vlorës

para 5 muajve - Gazeta Express

Personi që shihni në foto është 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili ndërroi jetë sot pas atentatit të mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar...

Durrës/ Vrasja e Harizajt ishte porosi nga Belgjika, u krye për hakmarrje

para 5 muajve - Blitz

Për shkak të tyre Harizaj dhe një miku i tij po ashtu i përfshirë në këto ngjarje kriminale kanë qenë në shënjestër të vrasësve gjatë këtij viti. Sipas hetimeve të deritanishme i zhdukuri në Vlorë Andi...

Zhdukja e Xhaferrit dhe Troqes/ Dëshmia e fundit e mikut të Shullazit

para 5 muajve - Sot News

Personi i cili u ekzekutua me armë zjarri në një pritë, mbrëmjen e lënë pas, rezulton me precedentë penal, madje mendohet të ketë gisht në zhdukjen e një të riu vlonjat. Sakaq viktima Harizaj, rezulton...

Durrës/ Atentat mafioz mikut të Shullazit, Edison Harizaj me precedentë të theksuar kriminalë, hetohej për zhdukjen e Albano Xhaferrit

para 5 muajve - Sot News

Qyteti bregdetar i Durrësit do të tronditej mbrëmjen e së martës me një atentat mafioz, ku u ekzekutua, Edison Harizaj, 39 vjeç, i njohur si miku i Shullazit dhe Genci Caci 33 vjeç. Ky i fundit fillimisht...

Vrasja e ‘Il Padrinos” dhe shokut të tij, ja pista ku po heton policia

para 5 muajve - Java News

Për atentatin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Durrës, me dy viktima, Edison Harizaj qe vdiq ne vend dhe Genci Çaçi, qe gjeti vdekjen dje pasdite ne spital, policia e qytetit bregdetar ka ngritur dy pista...

Hetimet/ Vrasja e ‘Il Padrinos” dhe shokut të tij, ja pista ku po heton policia

para 5 muajve - Java News

Për atentatin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Durrës, me dy viktima, Edison Harizaj qe vdiq ne vend dhe Genci Çaçi, qe gjeti vdekjen dje pasdite ne spital, policia e qytetit bregdetar ka ngritur dy pista...

Hetimet/Atentati ndaj Edison Harizajt për hakmarrje, u porosit nga Belgjika

para 5 muajve - Pa censure

Vrasja e Edison Harizajt ka ndodhur për hakmarrje. Kjo është pista kryesore mbi të cilën po heton policia për vrasjen e dyfishtë të së martës në Durrës ku mbeti viktimë Edison Harizaj dhe Genci Caci. Hakmarrja...

Vrasja e ‘Il Padrinos” dhe shokut të tij, ja dy pistat ku po heton policia

para 5 muajve - Java News

Për atentatin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Durrës, me dy viktima, Edison Harizaj qe vdiq ne vend dhe Genci Çaçi, qe gjeti vdekjen dje pasdite ne spital, policia e qytetit bregdetar ka ngritur dy pista...

Kush e nxorri në pritë “fytyrëdjegurin” Harizaj, detaje të reja për ekzekutimin në Durrës

para 5 muajve - Gazeta Express

Ekzekutimi i tipit mafioz i Edison Harizajt me origjinë nga qyteti i Vlorës mbrëmjen e së martës ka ngritur shumë pikëpyetje për policinë e shtetit, pasi 39-vjeçari ishte skeduar si kontigjent kriminal...

Atentati mafioz në Durrës/ Detaje të reja, ja çfarë u gjet në vendngjarje

para 5 muajve - Sot News

Janë zbardhur detaje të reja nga atentati i ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës ku humbi jetën Edison Harizaj ndërsa Genci Caci mbeti i plagosur por humbi jetën ditën e sotme në spital. ‘Ora News’, duke...

Kush është Genci Caci, viktimë e atentatit në Durrës

para 5 muajve - Vizion Plus

Viktima e dytë e atentatit që tronditi Durrësin mbrëmjen e së martës është Genci Caci 33 vjeça nga Vlora. 33 vjeçari u plagos nga breshëria e plumbave në atentat, ndërkohë që po udhëtonte në një makinë...

U plagos në atentatin e djeshëm, vdes në spital shoku i Harizajt

para 5 muajve - Zhurnal

Ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Gazetarja Dorjana Bezat,...

U plagos në atentatin e djeshëm, vdes në spital shoku i Harizajt

para 5 muajve - Medial

Ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Gazetarja Dorjana Bezat,...

Atentati mafioz në Durrës/ Ja kush është Genci Caci, i plagosuri që humbi jetën sot në spital

para 5 muajve - Sot News

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në kryeqytet Genci Caci, 33-vjeçari i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmjes së djeshme në Durrës. Caci bashkë me Edison Harizajn, ndodheshin në një automjet...

Detajet e reja: Ndaj mikut të Shullazit u qëlluan mbi 50 plumba

para 5 muajve - Gazeta Tema

Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i mbrëmshëm në qytetin e Durrësit. Burime pranë grupit hetimor thonë se ndaj Edison Harizajt dhe Genci Cacit është qëlluar me dy armë të ndryshme kallashnikovi,...

Antentati ndaj “fytyrëdjegurit” Harizaj, ndërron jetë dhe i plagosuri i Genc Caci

para 5 muajve - Gazeta Express

Ka ndërruar jetë në spitalin e traumës në Tiranë 33 vjeçari Genci Caci, i mbetur i plagosur rëndë në ekzekutimin e tipit mafioz që ju bë 39 vjeçarit Edison Harizaj mbrëmjen e djeshme në Durrës. Daci ndodhej...

Atentati në Durrës, ndërron jetë edhe i plagosuri Caci

para 5 muajve - Telegrafi

Ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital Genci Caci, 33 vjeç, i plagosur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Durrësit, ku u vra edhe shtetasi Edison Harizaj. Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e vona të së martës...

Si u ekzekutua në Durrës i “forti” i Vlorës, dalin pamjet e vendngjarjes së mbushur me gjak

para 5 muajve - Gazeta Express

Edison Harizaj, një emër i njohur për policinë si i dyshuar për një sërë ngjarjesh të rënda të ndodhura në qytetin e Vlorës u ekzekutua në një atentat të tipit mafioz mbrëmjen e së martës në lagjen 13...

Dalin detajet e reja: Ja si u bë atentati mafioz ndaj mikut të Shullazit

para 5 muajve - Sot News

Detaje të reja janë zbardhur disa orë pas atentati mafioz të bërë në Durrës, ku mbeti i vrarë Edison Harizaj, 39 vjeç nga Vlora.Harizaj i njohur me disa pseudonime është qëlluar në kokë dhe ka humbur menjëherë...

Ekzekutimi i “Il Padrinos”, miku i Shullazit që u hetua për vrasjen e gjyqtarit Konomi

para 5 muajve - Vizion Plus

Ekzekutohet në një atentat mafioz në Durrës Edison Harizaj, një nga personat më më të rrezikshëm në qytetin e Vlorës, i akuzuar për shumë vepra penale e i njohur gjithashtu si mik i ngushtë i emiljano...

Nuk dilte kurrë në publik, ky është "Edison faqedjeguri" (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Ishte tmerrësisht i kujdesshëm, nuk ekspozohej dhe gjithmonë mbante njerëz të armatosur me vete. “Il Padrino” apo “ Edison Faqedjeguri ” dhe “ Edisoni i shtatë pallateve”, siç njihet ndryshe në qytetin...

Zbulohet fotoja/ Ky është Edison Harizaj miku i Shullazit që iu bë pritë në Durrës

para 5 muajve - Sot News

Ky që do të shihni në foto është 39-vjeçari Edison Harizaj, miku i Emiljano Shullazit që mbeti i vrarë dje në një atentat në Durrës, teksa ishte në makinë së bashku me shokun e tij të ngushtë Genti Caca....

Ekzekutimi i “Il Padrinos”, miku i Shullazit që u hetua për vrasjen e gjyqtarit Konomi

para 5 muajve - Vizion Plus

Ekzekutohet në një atentat mafioz në Durrës Edison Harizaj, një nga personat më më të rrezikshëm në qytetin e Vlorës, i akuzuar për shumë vepra penale e i njohur gjithashtu si mik i ngushtë i emiljano...

Të shoqëruar 10 veta, por kush e vrau mikun e Shullazit

para 5 muajve - Albeu

Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 15 plumba të shkrehur mbeti i vrarë Edison Harizaj 39 vjeç dhe i plagosur rëndë miku i tij Geci Caci...

Detaje të reja nga atentati në Durrës, çfarë u gjet në vendin e krimit

para 5 muajve - Albeu

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me atentatin e mbrëmjes së të martës, ku u vra në makinë Edison Harizaj dhe u plagos rëndë miku i tij Genci Caci. Sipas burimeve të policisë shenjestra e këtij...

Kush është Edison Harizaj, miku i Shullazit që iu bë atentat në Durrës…

para 5 muajve - Medial

Ende asnjë autor i identifikuar apo i dyshuar për ekzekutimin e tipit mafioz të Edison Harizajt mbrëmjen e së martës, në zonën e unazës së plazhit, në Durrës. Përveç 39-vjeçarit të vrarë Edison Harizaj...

Del foto, kush është miku i Shullazit, i ekzekutuar në mesnatë, asnjë i dyshuar për krimin

para 5 muajve - Gazeta Express

Ende asnjë autor i identifikuar apo i dyshuar për ekzekutimin e tipit mafioz të Edison Harizajt mbrëmjen e së martës, në zonën e unazës së plazhit, në Durrës. Përveç 39-vjeçarit të vrarë Edison Harizaj...

Atentati në Durrës, ndërron jetë edhe i plagosuri Caci

para 5 muajve - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital Genci Caci, 33 vjeç, i plagosur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Durrësit, ku u vra edhe shtetasi Edison Harizaj. Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e vona të së martës...

Atentati në Durrës, ndërron jetë edhe i plagosuri Caci

para 5 muajve - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital Genci Caci, 33 vjeç, i plagosur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Durrësit, ku u vra edhe shtetasi Edison Harizaj. Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e vona të së martës...

Atentati në Durrës, ndërron jetë edhe i plagosuri Caci

para 5 muajve - Medial

Ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital Genci Caci, 33 vjeç, i plagosur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Durrësit, ku u vra edhe shtetasi Edison Harizaj. Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e vona të së martës...

Atentati në Durrës, vdes në spital shoku i Harizajt

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Ka ndërruar jetë në spital Genci Caci, i cili mbeti i plagosur në atentatin e mbrëmshëm në Durrës. Mësohet se ai ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në kryeqytet, ku po merrte ndihmën mjekësore. Në...

Atentati mafioz në Durrës/ Pas mikut të Shullazit, vdes në spital edhe Genci Caca

para 5 muajve - Sot News

Ndërron jetë në spital Genci Caca i cili u plagos gjatë atentatit ndaj Edisan Harizajt. 32-vjeçari ka ndërruar jetë Spitali i Traumës në Tiranë. Genci Caca dhe Edisona Harizaj u gjetën të qëlluar me armë...

U plagos në atentatin e Durrësit, ndërron jetë në spital miku i Harizajt

para 5 muajve - Java News

Edison Harizaj Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në kryeqytet 33-vjeçari Genci Caci që mbeti i plagosur në atentatin e djeshëm në Durrës. Genci Caci ndodhej në gjendje të rëndë shëndetësore dhe nuk...

Kush është Edison “Faqedjeguri”, që u kap në makinë të blinduar me Shullazin

para 5 muajve - Java News

Shenjestra e atentatit të ndodhur në Durrës Edison Harizaj po hetohej nga prokuroria e Vlorës në lidhje me zhdukjen e shtetasit Albano Xhaferri verën e këtij viti. Ndërkaq në qershor 2012 ai ishte arrestuar...

E FUNDIT/ Vdes edhe shoku i bosit "Edison Faqedjeguri"

para 5 muajve - Albeu

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Genc Caci , i plagosuri në vrasjen e mbrëmjes së djeshme në Durrës . Caci u plagos në atentatin e djeshëm në Durrës ku u vra Edison Harizaj. Caci kishte marrë disa...

U plagos në atentatin e Durrësit, vdes në spital Genc Caci

para 5 muajve - Vizion Plus

Ka ndërruar jetë në spital 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora pas plagëve të marra në atentatin e së martës në Durrës. 33-vjeçari ka mbetur i plagosur në atentatin e ndodhur në qytetin bregdetar, ku u vra...

FOTO/ Kush është viktima e dytë e atentatit në Durrës

para 5 muajve - Java News

Personi që shihni në foto është 33-vjeçari Genci Caci nga Vlora, i cili ndërroi jetë sot pas atentatit të mbrëmshëm në Durrës, ku u vra dhe shoku i tij Edison Harizaj. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar...

U plagos në atentatin në Durrës, ndërron jetë shoku i Harizajt

para 5 muajve - Blitz

I plagosuri i atentatit të djeshëm, Genc Caci ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra. 33 vjeçari është miku i Edison Harizaj, krahut të djathtë të Shullazit, i cili gjithashtu u vra mbrëmë në...

Antentati ndaj “fytyrëdjegurit” Harizaj, ndërron jetë dhe i plagosuri i Genc Caci

para 5 muajve - Tetova Sot

Ka ndërruar jetë në spitalin e traumës në Tiranë 33 vjeçari Genci Caci, i mbetur i plagosur rëndë në ekzekutimin e tipit mafioz që ju bë 39 vjeçarit Edison Harizaj mbrëmjen e djeshme në Durrës. Daci ndodhej...

Atentati ndaj të frikshimit të Vlorës, vdes dhe “shoku i armëve”

para 5 muajve - Te Sheshi

Ka ndërruar jetë dhe 33-vjeçari Genci Caci, miku i Edison Harizajt, vrarë mbrëmë në një atentat në Durrës, teksa udhëtonte me urgjencë drejt Vlorës. Caci ishte me Harizajn në një automjet Audi kur u qëlluan...

Edison Harizaj, një emër i njohur për policinë

para 5 muajve - Pa censure

Edison Harizaj, një emër i njohur për policinë si i dyshuar për një sërë ngjarjesh të rënda të ndodhura në qytetin e Vlorës u ekzekutua në një atentat të tipit mafioz mbrëmjen e së martës në lagjen 13...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK