http://kariera.mk

Nis trajnimi i policëve me motoçikleta fluturuese

para 5 muajve - Alsat-M

Policët në Dubai kanë nisur të trajnohen me motoçikleta fluturuese për të luftuar krimin. Policia besoj se  S3 2019, e projektuar nga një firmë në Kaliforni, do ti ndihmojë që të reagojnë me shpejtësi...

Dubai nuk njeh kufij, nis trajnimi i policëve me motoçikleta fluturuese

para 5 muajve - Gazeta Tema

Policët në Dubai kanë nisur të trajnohen me motoçikleta fluturuese për të luftuar krimin. Policia besoj se S3 2019, e projektuar nga një firmë në Kaliforni, do t’i ndihmojë që të reagojnë me shpejtësi...

Policia e Dubait me motoçikleta fluturuese

para 5 muajve - Pa censure

Policët në Dubai kanë nisur të trajnohen me motoçikleta fluturuese për të luftuar krimin. Policia besoj se S3 2019, e projektuar nga një firmë në Kaliforni, do t’i ndihmojë që të reagojnë me shpejtësi...

Nis trajnimi i policëve me motoçikleta fluturuese

para 5 muajve - Tetova Sot

Policët në Dubai kanë nisur të trajnohen me motoçikleta fluturuese për të luftuar krimin. Policia besoj se  S3 2019, e projektuar nga një firmë në Kaliforni, do ti ndihmojë që të reagojnë me shpejtësi...

Policia e Dubait trajnohen për pilotimin e motoçikletave fluturuese që kushtojnë 150 mijë dollarë

para 5 muajve - Telegrafi

Policia e Dubait ka filluar të trajnohet se si duhet të përdorin motoçikletat fluturuese me katër helika, që u ndihmojnë të luftojnë krimin nga qielli. Policët besojnë se motoçikleta fluturuese S3 2019...

Policia e Dubait do të fillojë trajnimin e oficerëve se si të pilotojnë motorët fluturues

para 5 muajve - Lajmi.net

Zyrtarët e policisë në Dubai kanë filluar trajnimin për motoçikleta me katër helika për t'i ndihmuar ata që të luftojnë krimin nga qielli. Policia beson se S3 2019 hoverbike, projektuar nga një firmë e...

Policia e Dubait do të fillojë trajnimin e oficerëve se si të pilotojnë motorët fluturues

para 5 muajve - AlbPortali

Policia beson se S3 2019 hoverbike, projektuar nga një firmë e teknologjisë në Kaliforni , do t’i ndihmojë ata të arrijnë fusha të vështira për t’u qasur kur t’u përgjigjen emergjencave, transmeton lajmi.net....

Motorët-dron: policia e Dubait nis trajnimin

para 5 muajve - Te Sheshi

Një vit pas nisjes Californian Hoversurf promovoi motorin fluturues të tipit dron në në Expo-n e  teknologjisë GITEX, kompania njoftoi se modeli i ri eVTOL është mjaft i suksesshëm. Të parët që do e fusin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK