http://kariera.mk

Kim Kardashian në rrezik, i merr flakë vila

para 5 muajve - Ina

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian. Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

Kim Kardashian në rrezik, i merr flakë vila

para 5 muajve - Alsat-M

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian. Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

I digjet shtëpia, Kim Kardashian sjellë pamje nga zjarri

para 5 muajve - Zhurnal

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje. Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri...

Kim Kardashian në rrezik, i merr flakë vila

para 5 muajve - Tetova Sot

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian. Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

para 5 muajve - Lajmi.net

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje. Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri...

Familjes Karadshian po i digjet rezidenca, lajmërohet Kimi por ku janë të tjerët?

para 5 muajve - RTV 21

Ku po gjenden anëtarët e familjes Kardashian gjatë kësaj kohe? Kim Kardashian, 38, u zgjua në mëngjes nga një pamje e tmerrshme pasi aeroplani i saj fluturoi mbi Kalabasas, Kaliforni më 8 nëntor. Ajo u...

Familjes Karadshian po i digjet rezistenca , lajmërohet Kimi, por ku janë të tjerët?

para 5 muajve - RTV 21

Ku po gjenden anëtarët e familjes Kardashian gjatë kësaj kohe? Kim Kardashian, 38, u zgjua në mëngjes nga një pamje e tmerrshme pasi aeroplani i saj fluturoi mbi Kalabasas, Kaliforni më 8 nëntor. Ajo u...

Kim Kardashian në rrezik: Lutuni për ne!

para 5 muajve - Zeri

Bukuroshen Kim Kardashian zakonisht jemi mësuar ta shohim të buzëqeshur derisa gati tërësisht lakuriqe pozon para fotoaparatit, por këtë herë është paksa më ndryshe, transmeton "Zëri.info". Në të vërtetë,...

Vila luksoze e Kim Kardashian shkrumbohet në flakë, në rrezik edhe shtëpitë e tjera VIP

para 5 muajve - Albeu

Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian . Kjo e fundit u largua nga shtëpia e saj në Kaliforni, pasi vila e saj superluksoze është përfshirë nga flakët. “Sapo...

Kim Kardashianit i digjet shtëpia, ja reagimi i saj

para 5 muajve - OraInfo

Kim Kardashian ka marrë një lajm të keq, pasi shtëpia e saj është përfshirë nga zjarri. Ylli televiziv të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi....

Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje. Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri...

Është djegur shtëpia e Kim Kardashian

para 5 muajve - Gazeta Express

Shtëpia e yllit televiziv është përfshirë nga zjarri. Kim Kardashian të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi. “Sapo u ktheva në shtëpi kisha...

Digjet shtëpia e Kim Kardashian

para 5 muajve - Klan Kosova

Kim Kardashian të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi. “Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë...

Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

para 5 muajve - AlbPortali

Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri teksa digjej jashtë kontrollit, shkruan lajmi.net Loading... Kim, kishte filmuar fillimisht...

Është djegur shtëpia e Kim Kardashian

para 5 muajve - Republika

Shtëpia e yllit televiziv është përfshirë nga zjarri. Kim Kardashian të enjtën u detyrua të largohet nga shtëpia e saj në Kaliforni, pas një shpërthimi të madh që ndodhi. “Sapo u ktheva në shtëpi kisha...

Nuk mund të mungonte vota e saj, edhe Kim Kardashian kreu obligimin e saj si qytetare në zgjedhjet në ShBA

para 6 muajve - Telegrafi

Të martën janë mbajtur zgjedhjet për votimin e Senatit dhe Kongresit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Shumë prej amerikanëve kanë dalë për të kryer obligimin e tyre qytetar, teksa përjashtim nuk bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK