http://kariera.mk

Promovimi librar i “KOSOVËS” VI,VII dhe VIII në Tetovë

para 4 muajve - RTV 21

Paralajmërohet botimi i veprës voluminoze “Maqedonia nga antikiteti deri te koha jonë” Në librarinë “Nobel” te Tetovës, u bë promovimi librar i “Kosovës” VI, VII dhe VIII. Me këtë rast, autori pati një...

Promovimi librar i “KOSOVËS” VI,VII dhe VIII në Tetovë nga Jusuf Buxhovi

para 4 muajve - Bota Press

Paralajmërohet botimi i veprës voluminoze “Maqedonia nga antikiteti deri te koha jonë”Në librarinë “Nobel” te Tetovës, u bë promovimi librar i “Kosovës” VI, VII dhe VIII,shkruan Botapress Me këtë rast,...

UT nënshkroi deklaratën për themelimin e Asociacionit të Universiteteve të Evropës Juglindore dhe Ballkanit Perëndimor

para 5 muajve - Medial

Në Forumin e Dytë të Rektorëve të Ballkanit Perëndimor, që u mbajt në Universitetin e Zagrebit, më 2 nëntor 2018, Rektori i Universitetit të Tetovës, Prof. Dr Vullnet Ameti, bashkë me 22 rektorë të tjerë,...

Studiuesit e shkencave të mjekësisë diskutuan rreth traumës dhe kirurgjisë emergjente

para 5 muajve - Zhurnal

Tetov ë, 8 n ëntor - Fakulteti i Shkencave të Mjekësisë i Universitetit të Tetovës, bashkë me Shoqatën e Traumës dhe Kirurgjise Emergjente, organizuan Konferencën e Tretë Ndërkombëtare të Fakultetit të...

Historiani i njohur Jusuf Buxhovi ligjëroi në Universitetin e Tetovës

para 5 muajve - Portalb

Jusuf Buxhovi, shkrimtar dhe historian i njohur nga Republika e Kosovës, sot e vizitoi Universitetin e Tetovës. Ai, fillimisht u prit nga rektori, Vullnet Ameti, i shoqëruar nga dekani i Fakultetit Filologjik,...

Historiani i njohur Jusuf Buxhovi ligjëroi në Universitetin e Tetovës

para 5 muajve - Zhurnal

Tetov ë, 7 n ëntor - Jusuf Buxhovi, shkrimtar dhe historian i njohur nga Republika e Kosovës, sot e vizitoi Universitetin e Tetovës. Ai, fillimisht u prit nga Rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti, i shoqëruar...

Studiuesit e shkencave të mjekësisë diskutuan rreth traumës dhe kirurgjisë emergjente

para 5 muajve - Tetova Sot

Fakulteti i Shkencave të Mjekësisë i Universitetit të Tetovës, bashkë me Shoqatën e Traumës dhe Kirurgjise Emergjente, organizuan Konferencën e Tretë Ndërkombëtare të Fakultetit të Shkencave të Mjekësisë...

Historiani i njohur Jusuf Buxhovi ligjëroi në Universitetin e Tetovës

para 5 muajve - Tetova Sot

Jusuf Buxhovi, shkrimtar dhe historian i njohur nga Republika e Kosovës, sot e vizitoi Universitetin e Tetovës. Ai, fillimisht u prit nga Rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti, i shoqëruar nga dekani i Fakultetit...

​Në Universitetin e Tetovës u promovua libri “Kosova”

para 5 muajve - KosovaPress

Të pranishëm ishin profesorë dhe studentë të këtij universiteti dhe qytetarë të tjerë nga Tetova. Dekani i Fakultetit Filologjike, prof. Fatmir Sulejmani, vlerësoi veprën e Buxhovit si një kontribut të...

Historiani i njohur Jusuf Buxhovi ligjëroi në Universitetin e Tetovës

para 5 muajve - Ina

Jusuf Buxhovi, shkrimtar dhe historian i njohur nga Republika e Kosovës, sot e vizitoi Universitetin e Tetovës. Ai, fillimisht u prit nga Rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti, i shoqëruar nga dekani i Fakultetit...

“KOSOVA” 6, 7 e 8 u promovua në Universitetin e Tetovës

para 5 muajve - RTV 21

J.Buxhovit iu dha Mirënjohje nga Universiteti i Tetovës Sot, në Universitetin e Tetovës u promovuan tri vëllimet e fundit (VI, VII dhe VIII. Të pranishëm ishin profesorë dhe studentë të këtij universiteti...

”Kosova” 6,7 e 8 u promovua në Universitetin e Tetovës

para 5 muajve - Bota Press

Jusuf Buxhovit iu dha Mirënjohje nga Universiteti i Tetovës-Sot, në Universitetin e Tetovës u promovuan tri vëllimet e fundit (VI, VII dhe VIII. Të pranishëm ishin profesorë dhe studentë të këtij universiteti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK