http://kariera.mk

Mjaltë dhe limon në vend të kafesë së mëngjesit!

para 5 muajve - Keshilla

Kjo përzierje pastron dhe hidraton lëkurën Shkenca thotë se momenti më i mirë për ta pirë kafen nuk është mëngjesi i hershëm, edhe pse pjesa dërmuese e njerëzve nuk arrijnë të zgjohen pa kafe. Por ka edhe...

E pabesueshme: Kështu zvogëloni poret e lëkurës me vetëm një përbërës

para 5 muajve - Gazeta Express

Do t'ua prezantojmë disa "ilaçe" natyrore për zvogëlimin e poreve tepër të mëdha në fytyrë. QULLI ME SODË TË BUKËS Përgatiteni një qull duke përzier 2 lugë të sodës së bukës me 2 lugë ujë. Më pas, këtë...

E pabesueshme: Kështu zvogëloni poret e lëkurës me vetëm një përbërës

para 5 muajve - Republika

Do t’ua prezantojmë disa “ilaçe” natyrore për zvogëlimin e poreve tepër të mëdha në fytyrë. QULLI ME SODË TË BUKËS Përgatiteni një qull duke përzier 2 lugë të sodës së bukës me 2 lugë ujë. Më pas, këtë...

Fytyrë pa rrudha me maska krejt natyrale

para 5 muajve - Indeks.mk

Çdo ditë, njerëzit në gjithë botën kërkojnë mënyrat më efektive për ta mbajtur lëkurën e tyre të re dhe të bukur. Kjo ndoshta është edhe arsyeja pse në treg ka pafund produkte kozmetikore për mirëmbajtjen...

Fytyrë pa rrudha me maska krejt natyrale

para 5 muajve - Klan Kosova

Çdo ditë, njerëzit në gjithë botën kërkojnë mënyrat më efektive për ta mbajtur lëkurën e tyre të re dhe të bukur. Kjo ndoshta është edhe arsyeja pse në treg ka pafund produkte kozmetikore për mirëmbajtjen...

Fytyrë pa rrudha me maska krejt natyrale

para 5 muajve - Ekonomia Online

Çdo ditë, njerëzit në gjithë botën kërkojnë mënyrat më efektive për ta mbajtur lëkurën e tyre të re dhe të bukur. Kjo ndoshta është edhe arsyeja pse në treg ka pafund produkte kozmetikore për mirëmbajtjen...

Çka është uji Micellar?

para 6 muajve - Telegrafi

Uji Micellar është një produkt që ka bërë revolucion në rutinën e pastrimit të fytyrës dhe që tani nuk mund të mungojë në rastin tonë të tretmanit të bukurisë. Nëse në fillim është përdorur kryesisht nga...

Mjaltë dhe limon në vend të kafesë së mëngjesit

para 6 muajve - Republika

Kjo përzierje pastron dhe hidraton lëkurën Shkenca thotë se momenti më i mirë për ta pirë kafen nuk është mëngjesi i hershëm, edhe pse pjesa dërmuese e njerëzve nuk arrijnë të zgjohen pa kafe. Por ka edhe...

Përfitimet e shëndetit nëse pini ujë sapo të zgjoheni

para 6 muajve - Ekonomia Online

Sipas shkencëtarëve japonezë është e rëndësishme që në mëngjes me stomakun bosh duhet të konsumojmë 600 ml ujë. Uji do të pastrojë barkun tuaj, por edhe zvogëlon rrezikun e zhvillimit të një numri të sëmundjeve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK