http://kariera.mk

“A ka dhuratë më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta publikon këto çaste të lumtura

para 5 muajve - Ina

Këngëtarja, Rezarta Shkurta është mjaft e dashur për publikun. Ajo është e martuar që disa vite me Ermal Hoxhën me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur, Hera, shkruan lajmi.net E së fundmi, Shkurta solli...

Rezarta Shkurta merr dhuratën më të shtrenjtë dhe e bën publike

para 5 muajve - Zhurnal

Kohët e fundit Rezarta Shkurta është vënë në qendër të vëmendjes për shkak se partneri i saj, Ermal Hoxha doli nga burgu ku u akuzua për trafik droge. Menjëhërë kjo ngjarje u pasua me disa udhëtime si...

Rezarta Shkurta merr dhuratën më të shtrenjtë

para 5 muajve - RTV 21

Këngëtarja mbrëmë ka pranuar një dhuara Rezarta Shkurta është e martuar që disa vite me Ermal Hoxhën me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur, Hera. Familja e vogël e Rezartës u ribashkua në muajin shtator...

“A ka dhuratë më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta publikon këto çaste të lumtura

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja, Rezarta Shkurta është mjaft e dashur për publikun. Ajo është e martuar që disa vite me Ermal Hoxhën me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur, Hera, shkruan lajmi.net E së fundmi, Shkurta solli...

Rezarta Shkurta merr dhuratën më të shtrenjtë dhe e bën publike

para 5 muajve - Gazeta Express

Kohët e fundit Rezarta Shkurta është vënë në qendër të vëmendjes për shkak se partneri i saj, Ermal Hoxha doli nga burgu ku u akuzua për trafik droge. Menjëhërë kjo ngjarje u pasua me disa udhëtime si...

Pas videos me Ermalin, Rezarta Shkurta publikon dhuratën më të shtrenjtë (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes , këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të familjes së tyre. Një ditë më parë ajo hodhi një video teksa bashkë me Ermalin dhe...

“A ka dhuratë më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta publikon këto çaste të lumtura

para 5 muajve - AlbPortali

Ajo është e martuar që disa vite me Ermal Hoxhën me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur, Hera, shkruan lajmi.net Loading... E së fundmi, Shkurta solli disa imazhe dhe video familjare, që tregon se po...

Rezarta Shkurta reagon rreth lajmit të rrejshëm për shtatzëninë: Nuk jam dhe nuk kam ndërmend të jem

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka rënë së fundmi pre e një lajmi të rremë. U raportua në disa prej mediave online në Shqipëri se këngëtarja ishte shtatzënë për herë të dytë. Një lajm i tillë duket...

Rezarta Shkurta reagon pas lajmit se është shtatzënë

para 5 muajve - Prive

Ka mjaftuar një video e Rrezarta Shkurtës në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të menduar se ajo është shtatzënë. Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës...

Rrezarta Shkurta mohon se është shtatzënë

para 5 muajve - Tetova Sot

Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë. Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të...

Shtatzënë për herë të dytë! Reagon Rezarta Shkurta

para 5 muajve - Zhurnal

Nëse nuk do të ishte për videon e publikuar mbrëmjen e djeshme, që dëshmoi se festat këtë vit erdhën më herët në familjen e tyre, vështirë se do ta shkruhej sot për një shtatzëni të mundshme të saj. Sepse...

Rrezarta Shkurta mohon faktin se është shtatzanë

para 5 muajve - Klan Kosova

Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë. Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të...

Rezarta filmohet me bark të rrumbullakosur, flet rreth shtatzënisë së dytë

para 5 muajve - Lajmi.net

Rezarta Shkurta ka folur rreth shtatzënisë të dytë. Pas një videoje të fundit që po qarkullon në media, kanë dalë shumë zëra se ajo është sërish shtatzënë, shkruan lajmi.net. Rreth kësaj ajo ka ardhur...

Në pritje të ëmbël për herë të dytë! Reagon Rezarta Shkurta

para 5 muajve - Gazeta Express

Nëse nuk do të ishte për videon e publikuar mbrëmjen e djeshme, që dëshmoi se festat këtë vit erdhën më herët në familjen e tyre, vështirë se do ta shkruhej sot për një shtatzëni të mundshme të saj. Sepse...

U përfol se ishte shtatzënë, Rezarta Shkurta tregon të vërtetën në Instagram

para 5 muajve - Blitz

Sot në media qarkulluan lajme se këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është në pritje të fëmijës së dytë pas vajzës së saj Hera. Shkak për këtë ishte bërë një video ku ajo dukej së bashku me bashkëshortin...

Në pritje të ëmbël për herë të dytë! Reagon Rezarta Shkurta

para 5 muajve - Bota Press

Nëse nuk do të ishte për videon e publikuar mbrëmjen e djeshme, që dëshmoi se festat këtë vit erdhën më herët në familjen e tyre, vështirë se do ta shkruhej sot për një shtatzëni të mundshme të saj. Sepse...

VIDEO / Pas daljes nga burgu, ja çfarë bën nipi i Enver Hoxhës

para 5 muajve - Java News

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar disa momente të ëmbla me të shoqin Ermal Hoxha dhe vajzën e tyre Hera. Në videon që gjeni më poshtë, shihet se si tre pjesëtarët e familjes Hoxha zbukurojnë pemën...

Rezarta publikon videon me Ermalin, pamjet nga shtëpia luksoze

para 5 muajve - Albeu

Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes , këngëtarja Rezarta Shkurti nuk i kursen pamjet e lumtura të familjes së tyre. Këtë herë, vajza e tyre Hera ka vendosur që të vërë pemën dhe për...

Fillojnë festat në shtëpinë e Rezarta Shkurtës, mos e humbisni këtë video

para 6 muajve - Lajmi.net

Kanë filluar festat në shtëpinë e këngëtares, Rezarta Shkurta. Festat në shtëpinë e artistes nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se kanë filluar më herët, shkruan lajmi.net Rezarta ka publikuar një video...

Vijnë festat në shtëpinë e Rezarta Shkurtës, këngëtarja publikon videon e ëmbël

para 6 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një video ku ka treguar se ka vendosur pemën e Krishtlindjeve në shtëpi. Në këtë video shfaqet ajo, bashkëshorti Ermal Hoxha dhe e vogla Hera duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK