http://kariera.mk

Duhet ta vizitoni Londrën – shpallet qyteti më i mirë për 2019

para 4 muajve - Klan Kosova

Londra, kryeqyteti i Mbretërisë së Bashkuar është renditur si qyteti më i mirë duke lënë pas vetës 99 të tjerë. Vendi i Big Ben dhe i urës së famshme Tower Bridge, u rendit i pari në botë falë parqeve...

Qytetet më të mira në botë për vitin 2019

para 4 muajve - Alsat-M

Londra mundi Parisin, Nju Jorkun dhe Tokion duke u renditur qyteti më i mirë në botë për vitin 2019. Kryeqyteti i Mbretërisë së Bashkuar erdhi në krye të një renditjeje të 100 qyteteve me performancën...

Qytetet më të mira në botë për 2019-ën

para 4 muajve - Koha.net

Londra mundi Parisin, Nju Jorkun dhe Tokion duke u renditur qyteti më i mirë në botë për vitin 2019. Kryeqyteti i Mbretërisë së Bashkuar erdhi në krye të një renditjeje të 100 qyteteve me performancën...

Qytetet më të mira në botë për vitin 2019

para 4 muajve - AlbPortali

Londra mundi Parisin, Nju Jorkun dhe Tokion duke u renditur qyteti më i mirë në botë për vitin 2019. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i...

Qytetet më të mira në botë për vitin 2019

para 4 muajve - KosovaPress

Kryeqyteti i Mbretërisë së Bashkuar erdhi në krye të një renditjeje të 100 qyteteve me performancën më të mirë në botë, falë parqeve të saj luksoze, universiteteve dhe kolegjeve të lakmuara si dhe përzierjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK