http://kariera.mk

Dako i kundërpërgjigjet Bylykbashit: Harroje Durrësin! Ka ikur koha e burgaxhinjve

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 9 nëntor - Sa herë që nga selia e PD-së del një përfaqësues i kësaj force për të vijuar kërkesën e parreshtur për arrestimin e kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ky i fundit shfrytëzon...

Dako i kundërpërgjigjet Bylykbashit: Harroje Durrësin! Ka ikur koha e burgaxhinjve

para 4 muajve - Medial

Sa herë që nga selia e PD-së del një përfaqësues i kësaj force për të vijuar kërkesën e parreshtur për arrestimin e kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ky i fundit shfrytëzon rrjetet sociale...

Dako i kundërpërgjigjet Bylykbashit: Harroje Durrësin! Ka ikur koha e burgaxhinjve

para 4 muajve - Klan Kosova

Sa herë që nga selia e PD-së del një përfaqësues i kësaj force për të vijuar kërkesën e parreshtur për arrestimin e kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ky i fundit shfrytëzon rrjetet sociale...

“Partia Demokratike kërkon arrestimin dhe gjykimin pa vonesë të Vangjush Dakos”

para 4 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike përmes deputetit Oerd Bylukbashi tha sot se faktet e krimit elektoral të Vangjush Dakos janë të qarta dhe për këtë krim ai duhet të jetë në burg! Sipas tij dosja 339 provon modelin e...

Dako-Bylykbashit: Në gjyq, me vemjet e tjera të Lul Peshkut

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako i është përgjigjur deputetit demokrat, Oerd Bylykbashi, i cili tha sot se Dako duhet të arrestohet për krim elektoral. Në një status në FB, Dako i ka kujtuar...

Kërkoi arrestimin e tij, Dako i përgjigjet deputetit të PD: Shihemi në gjyq me vemjet e tjera të Lul peshkut. PD ta harrojë Durrësin

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako i është përgjigjur akuzave të deputetit demokrat Oerd Bylykbashi i cili kërkoi arrestimin e tij për krim elektoral. Në një shënim në facebook Dako thotë se...

“Ty dhe moma jote s’ta jep votën”, Vangjush Dako kërcënon deputetin e PD: Nxirrje Lentin për të rrahur njerëzit

para 4 muajve - Sot News

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako i është përgjigjur akuzave të deputetit demokrat Oerd Bylykbashi i cili kërkoi arrestimin e tij për krim elektoral. “Oerd Bylykbashi bën kompetentin në Tiranë...

“Ty dhe moma jote s’ta jep votën”, Vangjush Dako kërcënon Bylykbashin: Nxirrje Lentin për të rrahur njerëzit

para 4 muajve - Sot News

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako i është përgjigjur akuzave të deputetit demokrat Oerd Bylykbashi i cili kërkoi arrestimin e tij për krim elektoral. “Oerd Bylykbashi bën kompetentin në Tiranë...

PD: Dako të arrestohet, përgjimet e krimit elektoral janë faktuar

para 4 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike ka ripërsëritur qëndrimin e saj për arrestimin sa më parë të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. Deputeti Oerd Bylykbashi, në një deklaratë për mediat, deklaroi se faktet e krimit...

Bylykbashi: Dako duhet të shkojë në burg për krim elektoral

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Deputeti Oerd Bylykbashi ka kërkuar edhe sot më emër të Partisë Demokratike arrestimin e kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dakos. Në një deklaratë për mediat, Bylykbashi thotë se  faktet e krimit...

Dako, Bylykbashit: Ti nuk merr as votat e shtëpisë tënde, shihemi në gjyq!

para 4 muajve - Java News

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako i është përgjigjur akuzave të deputetit demokrat Oerd Bylykbashi i cili kërkoi arrestimin e tij për krim elektoral. Dako e paralajmëron deputetin e PD se do...

Pasi Fleckenstein foli për Dakon, PD zbulon çfarë po bën Vangjushi me bandat

para 4 muajve - Sot News

Partia Demokratike kërkon arrestimin dhe gjykimin pa vonesë të Vangjush Dakos. Deklarata u bë nga deputeti Oerd Bylykbashi. Bylykbashi tha se krimet e kryebashkiakut të Durrësit janë të qarta. Deklarata...

PD sulmon sërish Dakon: Duhet të jetë në burg për krim elektoral

para 4 muajve - Java News

“Faktet e krimit elektoral të Vangjush Dakos janë të qarta dhe për këtë krim ai duhet të jetë në burg”. Kështu është shprehur deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi në një dalje për mediat paraditen...

Akuzat e PD, Dako-Alibeajt: Je i pafytyrë, direkt padi!

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj. Dako në një postim në Facebook shkruan se Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë...

"Ou! Edhe Enkelejd Alibeaj do padi për gjyq kështu?"

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako në një postim në Facebook shkruan se deputeti demokrat Enkeleid Alibeaj do paditet në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë Durrës shkruan se: Alibeaj është me...

Vangjush Dako padit Alibeajn: I pafytyrë që ka vëllain e dënuar për krime, flasim para gjykatësit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet. Përmes një postimi në Facebook, Vangjush Dako thotë se Alibeaj ka vëllain...

Dako i përgjigjet ashpër Alibeajt: Je më i pafytyri, ja ku e ke dërguar vëllain tënd të dënuar për krime të rënda

para 5 muajve - Sot News

Kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, i është përgjigjur akuzave të bëra nga deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj.  Dako në një postim në Facebook shkruan se  Alibeaj do padi në gjykatë. Më tej kreu i Bashkisë...

PD: Dosja “339” makthi i Ramës

para 5 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike nuk rresht se akuzuari kryebashkiakun e Durrësit dhe kryeministrin. Deputeti Enkelejd Alibeaj deklaroi se dosja 339 është makthi i Edi Ramës. Sipas tij Vangjush Dako vazhdon të qeverisë...

Dako padit Alibeajn: Më kërkon llogari i pafytyri, që ka vëllain të dënuar për krime të rënda!

para 5 muajve - Java News

Kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka reaguar pas deklaratës nga selia blu të deputetit të PD, Enkelejd Alibeaj, i cili tha se Dako duhet të arrestohet pasi bashkëpunon dhe shkëmben pasuri me bandat. Përmes...

‘Dako’, PD: Dosja 339, gracka ku hajduti është kapur si laraska

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj kreut të Bashisë Durrës, Vangjush Dako. Deputeti i opozitës , Enkelejd Alibeaj shprehet se Edi Rama dhe Vangjush Dako kanë rënë në grackë dhe nuk po gjejnë qetësi...

PD: Përgjimet e dala deri më tani vetëm maja e ajsbergut, Vangjush Dako duhet arrestuar

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako duhet arrestuar pa vonesa të tepërta, pasi tashmë lidhjet e tij me krimin zgjedhor janë të faktuara nga një sërë përgjimesh të prokurorisë. Ka qenë ky qëndrimi i...

"Vangjush Dako të arrestohet pa vonesë"

para 5 muajve - Albeu

Partia Demokratike ka kërkuar edhe njëherë arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako , pasi sipas saj ky i fundit bashkëpunon me bandat . Nga selia blu, deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj pohoi...

"Dosja 399", PD me thirrje të fortë, zbulon makthin e Ramës

para 5 muajve - Sot News

Partia Demokratike kërkon sërish arrestimin e kryetarit të Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako. Në një deklaratë nga selia e PD-së, Enkelejd Alibeaj u shpreh se provat janë të qarta që Dako të arrestohet....

Alibeaj: Edi Rama dhe Vangjush Dako kanë rënë në grackë

para 5 muajve - Sovrani

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi se mbizotëron ende heshtja “nga ata që mbajnë përgjegjësi për vjedhjen e votave, për hetimin, gjykimin dhe burgosjen e krimit dhe të politikanëve...

PD vijon me Dakon: U kap në grackë si laraska…

para 5 muajve - Java News

Partia Demokratike tha sot se, mos-arrestimi i Vangjush Dakos, dëshmon kapjen e shtetit nga krimi i organizuar, shkatërrimin total të Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe hedh në erë alibitë qesharake për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK