http://kariera.mk

Presidenti gjerman bën thirrje për “patriotizëm demokratik”

para 5 muajve - Ina

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, u ka bërë thirrje bashkëatdhetarëve të tij që ta përqafojnë “patriotizmin demokratik” dhe ta përjashtojnë nacionalizmin agresiv që e idealizon historinë...

Presidenti gjerman bën thirrje për “patriotizëm demokratik”

para 5 muajve - Koha.net

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, u ka bërë thirrje bashkëatdhetarëve të tij që ta përqafojnë “patriotizmin demokratik” dhe ta përjashtojnë nacionalizmin agresiv që e idealizon historinë...

Presidenti gjerman bën thirrje për “patriotizëm demokratik”

para 5 muajve - Koha.net

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, u ka bërë thirrje bashkëatdhetarëve të tij që ta përqafojnë “patriotizmin demokratik” dhe ta përjashtojnë nacionalizmin agresiv që e idealizon historinë...

Presidenti gjerman bën thirrje për “patriotizëm demokratik”

para 5 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, u ka bërë thirrje bashkëatdhetarëve të tij që ta përqafojnë “patriotizmin demokratik” dhe ta përjashtojnë nacionalizmin agresiv që e idealizon historinë...

Drita dhe hijet e 9 nëntorit

para 5 muajve - DW

9 nëntori simbolizon "dritën dhe hijen e historisë sonë", thotë presidenti gjerman. Presidenti Steinmeier kujtoi zhvillimet në këtë ditë në vitet 1918, 1938, 1989 - dhe paralajmëroi. Presidenti gjerman...

Gjermani: Paragjykime të mëdha ndaj myslimanëve dhe romëve

para 5 muajve - Gazeta e re

Armiqësia ndaj të huajve në Gjermani është në rritje, sidomos në lindje të vendit. Në këtë rezultat ka arritur një studim i autoritarizmit bërë në Lajpcig. Autorët paralajmërojnë se demokracia është në...

Gjermanët me paragjykime të mëdha ndaj myslimanëve dhe romëve

para 5 muajve - Alsat-M

Armiqësia ndaj të huajve në Gjermani është në rritje, sidomos në lindje të vendit. Në këtë rezultat ka arritur një studim i autoritarizmit bërë në Lajpcig. Autorët paralajmërojnë se demokracia është në...

Paragjykime të mëdha ndaj myslimanëve dhe romëve

para 5 muajve - Fol

Armiqësia ndaj të huajve në Gjermani është në rritje, sidomos në lindje të vendit. Në këtë rezultat ka arritur një studim i autoritarizmit bërë në Lajpcig. Autorët paralajmërojnë se demokracia është në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK