http://kariera.mk

Kjo është arsyeja pse duhet të shtoni një lugë gjalpë në kafen tuaj

para 5 muajve - Lajmi.net

Gjalpë në kafe ? Gjalpë në çaj mund të keni dëgjuar, por në kafe… Mund të ju duket e çuditshme, por të jeni të sigurtë që shumë veta e bëjnë dhe për më tepër është një gjë e shëndetshme që sjell jo pak...

Kjo është arsyeja pse duhet të shtoni një lugë gjalpë në kafen tuaj

para 5 muajve - AlbPortali

Tek lexon që shumë njerëz shtojnë një lugë gjalpë në filxhanin e kafesë është e pamundur mos të “google-osh” përse e bëjnë një gjë të tillë. Loading... Një lugë e vogël gjalpë në kafen tuaj vjen me përfitime...

Dietologët zbulojnë ushqimet e përditshme që ndihmojnë për rënien nga pesha

para 5 muajve - Periskopi

Një dietë e ekuilibruar është komponenti kryesor i një jetese të shëndetshme. A është edhe e mundur të shijoni ushqimin dhe të qëndroni të ngopur apo duhet të ndiheni të gjithë kohës? Me sa duket, nuk...

5 ushqimet që duhet të konsumoni për të rritur jetëgjatësinë

para 5 muajve - Alsat-M

Nuk po flasim për ushqime që nuk gjenden në vendin tonë, apo nga ato që nuk i keni dëgjuar më parë. Ka shumë rëndësi mënyra se si gatuhen dhe se si konsumohen për të qënë të shëndetshme për ne dhe për...

5 ushqimet që duhet të konsumoni për të rritur jetëgjatësinë

para 5 muajve - Periskopi

Nuk po flasim për ushqime që nuk gjenden në vendin tonë, apo nga ato që nuk i keni dëgjuar më parë. Ka shumë rëndësi mënyra se si gatuhen dhe se si konsumohen për të qënë të shëndetshme për ne dhe për...

Të gjitha arsyet bindëse përse duhet të shtoni nga dita e sotme një lugë gjalpë në kafen tuaj

para 5 muajve - Periskopi

Gjalpë në kafe ? Gjalpë në çaj mund të keni dëgjuar, por në kafe… Mund të ju duket e çuditshme, por të jeni të sigurtë që shumë veta e bëjnë dhe për më tepër është një gjë e shëndetshme që sjell jo pak...

Ushqimet që përmirësojnë disponimin tuaj

para 6 muajve - Zhurnal

Dietat në këtë kohë janë shumë të rëndësishme, duke ditur se shumë njerëz vuajnë nga mbipesha. Por e rëndësishme është se ekzistojnë ushqime që mund të përmirësojnë disponimin tuaj kur ju jeni në krizë...

Këto janë ushqimet për të rritur jetëgjatësinë

para 5 muajve - Lajmi.net

Nuk po flasim për ushqime që nuk gjenden në vendin tonë, apo nga ato që nuk i keni dëgjuar më parë. Ka shumë rëndësi mënyra se si gatuhen dhe se si konsumohen për të qënë të shëndetshme për ne dhe për...

Këto janë ushqimet për të rritur jetëgjatësinë

para 5 muajve - AlbPortali

Ka shumë rëndësi mënyra se si gatuhen dhe se si konsumohen për të qënë të shëndetshme për ne dhe për të jetuar deri në 100 vjeç. Ato janë: Loading... -Arrat: Arra janë plot me mikroelemente jetësore për...

Këto janë 5 ushqimet që duhet të konsumoni për të rritur jetëgjatësinë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Foods from different food groups --- Image by © Peter Reali/Corbis Nuk po flasim për ushqime që nuk gjenden në vendin tonë, apo nga ato që nuk i keni dëgjuar më parë. Ka shumë rëndësi mënyra se si gatuhen...

5 ushqimet e shëndetshme që shndërrohen në të dëmshme nëse e teproni

para 6 muajve - Lajmi.net

Nuk ka surprizë më të mirë se sa të zbuloni se një nga ushqimet tuaja të preferuara është dhe i shëndetshme dhe i shijshme. Megjithatë, disa nga ushqimet më të shëndetshme janë të mira vetëm kur nuk teprohet...

Ushqimet që përmirësojnë disponimin tuaj

para 6 muajve - Ekonomia Online

Dietat në këtë kohë janë shumë të rëndësishme, duke ditur se shumë njerëz vuajnë nga mbipesha. Por e rëndësishme është se ekzistojnë ushqime që mund të përmirësojnë disponimin tuaj kur ju jeni në krizë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK