http://kariera.mk

Putin hap dyert e Rusisë, por kërkon një emigracion cilësor

para 5 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka urdhëruar qeverinë e Moskës që të lehtësojë procedurat për ata që duan të kthehen të jetojnë në Rusi por edhe për shtetas të vendeve të tjera që duan të emigrojnë....

Edhe Putin kërkon emigrantë për Rusinë

para 5 muajve - Java News

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka urdhëruar qeverinë e Moskës që të lehtësojë procedurat për ata që duan të kthehen të jetojnë në Rusi por edhe për shtetas të vendeve të tjera që duan të emigrojnë....

Putin hap dyert e Rusisë, por kërkon njerëz që do të zhvillonin vendin

para 5 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka urdhëruar qeverinë e Moskës që të lehtësojë procedurat për ata që duan të kthehen të jetojnë në Rusi por edhe për shtetas të vendeve të tjera që duan të emigrojnë....

Putin hap dyert e Rusisë, por kërkon njerëz që do të zhvillonin vendin

para 5 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka urdhëruar qeverinë e Moskës që të lehtësojë procedurat për ata që duan të kthehen të jetojnë në Rusi por edhe për shtetas të vendeve të tjera që duan të emigrojnë....

Moska konfirmon takimin Trump-Putin

para 5 muajve - Zeri

Donald Trump dhe presidenti rus, Vladimir Putin do të takohen në samitin e G20-ës në Buenos Aires. Presidenti amerikan, Donald Trump dhe presidenti rus, Vladimir Putin do të takohen në samitin e G20-ës...

Moska konfirmon takimin Trump-Putin

para 5 muajve - Alsat-M

Presidenti amerikan, Donald Trump dhe presidenti rus, Vladimir Putin do të takohen në samitin e G20-ës në Buenos Aires, deklaroi sot kryediplomati rus Sergei Lavrov. “Moska dhe Uashingtoni e kanë konfirmuar...

Moska konfirmon takimin Trump-Putin

para 5 muajve - Lajmi.net

Donald Trump dhe presidenti rus, Vladimir Putin do të takohen në samitin e G20-ës në Buenos Aires. Presidenti amerikan, Donald Trump dhe presidenti rus, Vladimir Putin do të takohen në samitin e G20-ës...

Trump dhe Putin shtyjnë takimin në Paris

para 5 muajve - Zhurnal

Kremlini njoftoi të mërkurën se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara kanë rënë dakord të mos mbajnë një takim në Paris për të shmangur zhvendosjen e vëmendjes nga ceremonia përkujtimore që zhvillohet në fundjavë,...

Shtyhet takimi Trump-Putin

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kremlini njoftoi se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara kanë rënë dakord të mos mbajnë një takim në Paris për të shmangur zhvendosjen e vëmendjes nga ceremonia përkujtimore që zhvillohet në fundjavë, me rastin...

Dy presidentët, Putin-Trump shtyjnë takimin në Paris

para 5 muajve - Java News

Kremlini njoftoi të mërkurën se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara kanë rënë dakord të mos mbajnë një takim në Paris për të shmangur zhvendosjen e vëmendjes nga ceremonia përkujtimore që zhvillohet në fundjavë,...

Trump dhe Putin shtyjnë takimin në Paris

para 5 muajve - Telegrafi

Kremlini njoftoi të mërkurën se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara kanë rënë dakord të mos mbajnë një takim në Paris për të shmangur zhvendosjen e vëmendjes nga ceremonia përkujtimore që zhvillohet në fundjavë,...

Moska: Putin-Trump shtyjnë takimin në Paris

para 5 muajve - Lajmi.net

Kremlini njoftoi të mërkurën se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara kanë rënë dakord të mos mbajnë një takim në Paris për të shmangur zhvendosjen e vëmendjes nga ceremonia përkujtimore që zhvillohet në fundjavë,...

Moska: Putin-Trump shtyjnë takimin në Paris

para 5 muajve - Zëri i Amerikës

Kremlini njoftoi të mërkurën se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara kanë rënë dakord të mos mbajnë një takim në Paris për të shmangur largimin e vëmendjes nga ceremonia përkujtimore që zhvillohet në fundjavë,...

Moska: Putin-Trump shtyjnë takimin në Paris

para 5 muajve - Zëri i Amerikës

Kremlini njoftoi të mërkurën se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara kanë rënë dakord të mos mbajnë një takim në Paris për të shmangur zhvendosjen e vëmendjes nga ceremonia përkujtimore që zhvillohet në fundjavë,...

Trump e Putin do të takohen “shkurtimisht” në Paris

para 5 muajve - Zhurnal

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, dhe presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të takohen në një drekë të shkurtër pune në Pallatin Elysee në Paris, më 11 nëntor, tha të mërkurën Yuri Ushakov,...

Kremlini pas zgjedhjeve në SHBA: Nuk mund të bëhet më keq

para 5 muajve - Portalb

Zëdhënësi i presidentit rus, Vladimir Putin, tha se marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara nuk mund të përkeqësohen më, por sugjeroi se edhe perspektivat për përmirësimin e tyre janë të vështira, transmeton...

Vjen reagimi i Rusisë ndaj rezultatit të zgjedhjeve në SHBA: Jemi pesimistë

para 5 muajve - Gazeta Express

Qeveria ruse ka dërguar një mesazh pesimizmi në lidhje me marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara, pasi demokratët morën kontrollin në Dhomën e Përfaqësuesve në zgjedhjet e së martës. Këto rezultate i japin...

Rusia: Asnjë perspektivë për normalizimin e marrëdhënieve me SHBA

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kremlini konfirmoi sot se nuk shihte asnjë perspektivë për normalizimin e marrëdhënieve me Uashingtonin, pas zgjedhjeve të mesmandatit që çuan në një Kongres amerikan të ndarë. ”Nuk shohim në horizont...

Reagon Rusia pas zgjedhjeve në SHBA

para 5 muajve - Zeri

Qeveria ruse ka dërguar një mesazh pesimizmi në lidhje me marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara, pasi demokratët morën kontrollin në Dhomën e Përfaqësuesve në zgjedhjet e së martës. Këto rezultate i japin...

“Planprishësi” Macron ndalon takimin Trump-Putin në Paris

para 5 muajve - Gazeta e re

Vladimir Putin dhe Donald Trump nuk do të mbajnë një takim të veçantë mes tyre kur ata të dy të vizitojnë Parisin për ceremoninë përkujtimore të Luftës së Parë Botërore, sepse mikpritësi i tyre Emmanuel...

Vjen reagimi i Rusisë ndaj rezultatit të zgjedhjeve në SHBA

para 5 muajve - Periskopi

Qeveria ruse ka dërguar një mesazh pesimizmi në lidhje me marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara, pasi demokratët morën kontrollin në Dhomën e Përfaqësuesve në zgjedhjet e së martës. Këto rezultate i japin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK