http://kariera.mk

Zaev: Romët, pjesë e vendimmarrjes politike

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Në ditën botërore të gjuhës rome kryeministri Zoran Zaev tha se qeveria, së bashku me përfaqësuesit politik të bashkësisë së romëve dhe organizatat joqeveritar rome, mbeten të angazhuar...

Zaev: Romët, pjesë e vendimmarrjes politike

para 9 muajve - Alsat-M

Në ditën botërore të gjuhës rome kryeministri Zoran Zaev tha se qeveria, së bashku me përfaqësuesit politik të bashkësisë së romëve dhe organizatat joqeveritar rome, mbeten të angazhuar të punojnë më shumë...

Ministri i Kulturës, Ademi në shënimin e Ditës Botërore të gjuhës rome

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Sot në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë u mbajt solemnitet me rastin e shënimit të 5 Nëntori-Ditës Botërore të gjuhës rome. Në këtë solemnitet fjalë rasti ka mbajtur edhe ministri...

Ministri i Kulturës, Ademi në shënimin e Ditës Botërore të gjuhës rome

para 9 muajve - Tetova Sot

Sot në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë u mbajt solemnitet me rastin e shënimit të 5 Nëntori-Ditës Botërore të gjuhës rome. Në këtë solemnitet fjalë rasti ka mbajtur edhe ministri i Kulturës, Asaf Ademi....

Ministri i Kulturës, Ademi në shënimin e Ditës Botërore të gjuhës rome

para 9 muajve - Republika

Sot në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë u mbajt solemnitet me rastin e shënimit të 5 Nëntori-Ditës Botërore të gjuhës rome. Në këtë solemnitet fjalë rasti ka mbajtur edhe ministri i Kulturës, Asaf Ademi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK