http://kariera.mk

Ministri i arsimit, dr.Arbër Ademi mori pjesë në inagurimin e sallës sportive në Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë

para 4 muajve - Iliria News

Ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, sot mori pjesë në ceremoninë e inagurimit të sallës së re të sportit në Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” – paralelet shqipe, në Kumanovë. Ademi,...

Osmani në promovimin e sallës së sporteve në SH.F. “Pero Nakov” në Kumanovë

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor - Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot mori pjesë në lëshimin e shfrytëzimit të sallës sportive në shkollën fillore “Pero Nakov” në Kumanovë. “Promovimi...

Ministri i arsimit, Arbër Ademi mori pjesë në inagurimin e sallës sportive në Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë

para 4 muajve - Tetova Sot

Ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, sot mori pjesë në ceremoninë e inagurimit të sallës së re të sportit në Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” – paralelet shqipe, në Kumanovë. Ademi,...

Osmani në promovimin e sallës së sporteve në SH.F. “Pero Nakov” në Kumanovë

para 4 muajve - Tetova Sot

OSMANI: PËRMIRËSIMI I KUSHTEVE PËR TË RINJTË DO TË THOTË QËNDRIMI I TYRE NË VEND Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot mori pjesë në lëshimin e shfrytëzimit të sallës sportive...

Ministri Arbër Ademi nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

para 5 muajve - Iliria News

Gjatë ditës së nesërme, ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do të bëhet inagurimi...

Ministri Arbër Ademi nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

para 5 muajve - Ina

Gjatë ditës së nesërme, ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do të bëhet inagurimi...

Arbër Ademi, nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor - Gjatë ditës së nesërme, ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do...

Arbër Ademi nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

para 5 muajve - Medial

Nesër e premte, ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do të bëhet inagurimi i sallës...

Arbër Ademi, nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

para 5 muajve - Tetova Sot

Me datë 9.11.2018 (e Premte), ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do të bëhet inagurimi...

Arbër Ademi, nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

para 5 muajve - AlbPortali

Me datë 9.11.2018 (e Premte), ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do të bëhet inagurimi...

Arbër Ademi, nesër inaguron sallën e re sportive në Kumanovë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Me datë 9.11.2018 (e Premte), ministri i arsimit dhe shkencës, dr.Arbër Ademi, do të vizitojë Shkollën e Mesme Ekonomike “Pero Nakov” në Kumanovë (hapësirat e ish-kazermës së ARM-së), ku do të bëhet inagurimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK